Menší modely, piplačka přes zimu

Založil Ravenn, 30 Říjen, 2011, 21:53:12

0 uživatelů a 2 Hostů prohlíží toto téma.

Ravenn

elar

Joooo, fotky jsou super, az na utikaji zaostreni ;) A tam je proste vyska 28 mm a skala se nebere?

Ravenn

Citace od: elar v 12 Duben, 2014, 22:26:17
Joooo, fotky jsou super, az na utikaji zaostreni ;) A tam je proste vyska 28 mm a skala se nebere?

Ee skála se nebere. Výška 28 mm je na normálního člověka, ten skřet je trošku nižší protože je skrčenej. Koza je asi o půl hlavy vyšší, Tz tak 32 mm. Samostatnou kapitolou jsou Minotauři co ted mám doma.)

Ravenn

Záleží jakej si vyrobíš podstavec, skálu jsem si udělal z pivního tácku z hospody.

elar

Promin, myslel jsem škálu =D Kvůli psani do angličtiny mám eng klávesnici =D

Ravenn

No ale zrovna Space marináka udělalo GW klasicky normální velikost a přitom podle fluffu má skoro tři metry a dvě srdce.) Takovej trochu víc vytuněnej Rogers.

karelcedr

Já někde na nějakým modelářským fóru četl, že to odpovídá skoro měřítku 1:48. 

Já mám v největší oblibě 90mm, potom 56mm a Warhammer - 28mm. Přibližně - Záleží na rase. Mariňáka jsem právě měřil  a má něco přes 33mm včetně zbroje. Zato klasickej skaven má sotva 24mm

karelcedr

14 Duben, 2014, 00:02:37 #77 Naposled upraveno: 14 Duben, 2014, 19:37:01 od karelcedr
Moje pokusy. Pár fotek. Omlouvám se za kvalitu, zítra je přefotím venku na denním světle.

Fotky přesunuty do mého nového tématu. Omlouvám se Ravenovi.

elar

Peknyyy, fakt vyborna prace! Fakt tohle bych asi jen tak z patra nedokazal udelat!!!

karelcedr

Citace od: elar v 14 Duben, 2014, 00:13:18
Peknyyy, fakt vyborna prace! Fakt tohle bych asi jen tak z patra nedokazal udelat!!!

Díky! Pochvala potěší! Tu spodní slečnu jsem maloval tehdy ještě Humbrolkama :D. Teď už používám Citadel a PeBeO a díky tvé radě postupně dokupuju Vallejo.  Potom mám ještě Maimeri a Liquitex - ale to už jsou umělecký akrylky.  S jejich pomocí jsem páchal to pozadí na fotkách.  :D

Rychlá odpověď

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 90 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno:
E-mail:
Ověření:
Please leave this box empty:
Jméno nejznámější česko-slovenské komiksové série od Jaroslava Němečka kde je Bobík, Fifinka, Pinďa a Myšpulín - slovo pište bez háčků a čárek!:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí

+-Komiksový kalendář