Menší modely, piplačka přes zimu

Založil Ravenn, 30 Říjen, 2011, 21:53:12

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Ravenn

24 Leden, 2013, 19:43:47 #50 Naposled upraveno: 17 Červen, 2013, 19:03:59 od mankin
Pokus o drobnější obličej než má warhammer (přesně 5mm-)). Je to z figurkovky pirátské Ron a Bones.
Zrovna tahle postavička se jmenuje Marlene Dick. (Loví velryby-)). Hotovej mám jen obliče, šátek a šaty.
Oproti warhammeru stačí ke hře klidně i dve figurky. Jsou tam takové fígle jako stav opilosti, vypíchnutý oko, zlomená noha, na všechno má vliv jestli je postava levák nebo pravák. (když přijde o levou ruku tak si levák moc nezastřílí.)

Ne Elare fakt se vůbec nenudím.)

Ravenn

06 Únor, 2013, 13:14:56 #51 Naposled upraveno: 17 Červen, 2013, 19:03:49 od mankin

Konečně mám tu pirátku z krku.)

analytik

Tak, tak a konečne sa môžeš pustiť do tej slečny s veľkými... teda, veľkou zbraňou. Sem s ňou   ;D

myroslav

Tak ja by osm na toto asi nemal nervy :)

Ale keď to robí človek, ktorého to baví, tak je na to radosť pozerať. :.o Len tak ďalej-

Ravenn

Dík.)
Analytik, pozdě :P dneska jsem se pustil do Sisters of Battle. Jakže to jen říkají? Burn heretic! vlastně.)
Inkvizice mě vždycky fascinovala, zvlášť když ji provádějí takové slečny-)

Ravenn

01 Březen, 2013, 22:31:41 #56 Naposled upraveno: 17 Červen, 2013, 19:03:37 od mankin
Figurka z hororového westernu Malifaux.

Ravenn

11 Březen, 2013, 23:12:40 #57 Naposled upraveno: 17 Červen, 2013, 19:03:24 od mankin

Ravenn

Mám takový dotaz na hodně velký znalce Smrtelného zla.
Chtěl bych udělat diorámko. A potřeboval bych nějakej náčrt chajdy z druhýho dílu kde co bylo. Hodiny., halva jelena.... Figurku Ashe už mám, ještě mi chbí model Ashova auta měřítko cca 1:55. Figurka má klasicky 28mm. Super je že má nohu na lebce takže bych to udělal tak že právě zlikvidoval tu zrůdu ze sklepa s hlášou "sežer tohle".
To auto asi bude největší problém.

Tsn5

Smiem sa spýtať z čoho to robíš? Hlina a aký je ďalší materiál? Sadra a potom polychrom?

Rychlá odpověď

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 90 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno:
E-mail:
Ověření:
Please leave this box empty:
Jméno nejznámější česko-slovenské komiksové série od Jaroslava Němečka kde je Bobík, Fifinka, Pinďa a Myšpulín - slovo pište bez háčků a čárek!:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí

+-Komiksový kalendář