Menší modely, piplačka přes zimu

Založil Ravenn, 30 Říjen, 2011, 21:53:12

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Ravenn

Citace od: Tsn5 v 17 Červen, 2013, 18:58:52
Smiem sa spýtať z čoho to robíš? Hlina a aký je ďalší materiál? Sadra a potom polychrom?

Jsou to 28 mm plastové, železné nebo resinové modely.

Ravenn

elar

Citace od: Ravenn v 15 Červen, 2013, 12:12:06
Mám takový dotaz na hodně velký znalce Smrtelného zla.
Chtěl bych udělat diorámko. A potřeboval bych nějakej náčrt chajdy z druhýho dílu kde co bylo. Hodiny., halva jelena.... Figurku Ashe už mám, ještě mi chbí model Ashova auta měřítko cca 1:55. Figurka má klasicky 28mm. Super je že má nohu na lebce takže bych to udělal tak že právě zlikvidoval tu zrůdu ze sklepa s hlášou "sežer tohle".
To auto asi bude největší problém.

Sehnals?

A pekna kostricka ;) Fakt pekna travicka. A hele, ty si kupujes washe ci delas?

Ravenn

Citace od: elar v 01 Prosinec, 2013, 20:02:20
Sehnals?

A pekna kostricka ;) Fakt pekna travicka. A hele, ty si kupujes washe ci delas?

Ashe jsem zatím vzdal. Dostal jsem ale takový nápad na jiné diorámko. Mám pár opravdu pěkných zombí nacistů a perfektní model hromady mrtvol. Takže bych hodil Ashe do koncetráku do jámy plný mrtvol a obklopenýho náckama. fašounský nápis by byl přeškrtlý a místo něj Hail to king.) Je to trochu morbidní no.)
Washe kupuju od firmy citadel. Dělám si je jen když nutně potřebuju třeba na rez na kovy. Protože kupovaný v sobě mají pigment který krásně zatíká kam má.

Ravenn

Figurka z Helldorada. Kdo má rád Dante inferno (nebo Božskou komedii).

karelcedr

elar

Vymakane! Skoda jen, ze neni to nejdulezitejsi zaostrene, abychom videli, jak jsi velky borec! Fakt na tohle bych neml asi nervy =D

Ravenn

Citace od: elar v 12 Duben, 2014, 21:44:22
Vymakane! Skoda jen, ze neni to nejdulezitejsi zaostrene, abychom videli, jak jsi velky borec! Fakt na tohle bych neml asi nervy =D

Díky. Focení je ještě problém, ale snad se zlepšuju.)

Ravenn

Jinak, dneska jsem dodělal ještě tuhle satan kozu.) Všechny figurky mají standartní velikost kterou skoro před třiceti lety určilo GW a to 28 milimetrů na výšku. :D

Rychlá odpověď

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 90 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno:
E-mail:
Ověření:
Please leave this box empty:
Jméno nejznámější česko-slovenské komiksové série od Jaroslava Němečka kde je Bobík, Fifinka, Pinďa a Myšpulín - slovo pište bez háčků a čárek!:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí

+-Komiksový kalendář