Menší modely, piplačka přes zimu

Založil Ravenn, 30 Říjen, 2011, 21:53:12

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Ravenn

Na ten datum na fotaku nekoukejte, fotil jsem to před chvilkou

Kocour

Proč já nemám víc času? :) Pěkné...
Chodíš už s tím hrát, nebo to máš jen na výstavku?

Ravenn

Díky.-)
Mám to jenom na vystavení, nevím jestli by mě to vůbec bavilo hrát. Z fantasy a scifi mám nejradši právě warhammer tak mě to sbírání a barvení dost baví.
No času to zabere dost, třeba ten krysí obr mě zabral přes deset hodin čistýho času a ten engine kolem dvaceti.

analytik

Ravenn

19 Září, 2012, 09:59:49 #34 Naposled upraveno: 19 Září, 2012, 10:04:43 od Ravenn
Díky.)
Na Cool Mini or not už mám 6,8 bodů. http://www.coolminiornot.com/314195
7 bodů už je podle lidí na forech dost dobrý. Tak snad se ještě vyšplhám. Ale chtělo by to v Photoshopu spojit třeba tři fotky z různých pohledů, protože v Cominis de dát dycky jen jedna. Ale nevím jak na to.

Ravenn

13 Listopad, 2012, 01:32:18 #35 Naposled upraveno: 17 Červen, 2013, 19:04:50 od mankin
JEště nedodělanej nedodělek. Snad ho do konce tejdne sfouknu a pustím se do něčeho jinýho.

elar

13 Listopad, 2012, 02:39:17 #36 Naposled upraveno: 13 Listopad, 2012, 02:41:52 od elar
Pekny!!! Fakt moc! Je videt uz pokrok a i ve foceni=) Jen si dej pozor, at se ti to ostri na to, co chces. Mas to zaostrene na batuzek misto obliceje, ta lebka je tam krasne ostra. Pak nejde to datum dat do haje?=D A jeste poradim - fot to tak, at mas cely model na fotce(krom treba detailu). Tzn cely podstavec a celou zbran atd., at to nemas usekle. Pak to zbytecne rusi a at chces nebo ne, ubira to pak umelecky dojem=) A to spojeni tri fotek - otevri si jednu fotku v malovani, pak dej roztahnout platno, zves sirku na trojnasobnou hodnotu a pak jen si v druhem malovani ci jinde otevri druhou fotku a ctrl-c a pak do toho vznikleho prostoru u prvni fotky dej ctrl-v a zto stejne s treti=) Snad na tohle ses vyse ptal=)

Ravenn

13 Leden, 2013, 23:39:16 #37 Naposled upraveno: 17 Červen, 2013, 19:04:38 od mankin

analytik

Rychlá odpověď

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 90 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno:
E-mail:
Ověření:
Please leave this box empty:
Jméno nejznámější česko-slovenské komiksové série od Jaroslava Němečka kde je Bobík, Fifinka, Pinďa a Myšpulín - slovo pište bez háčků a čárek!:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí

+-Komiksový kalendář