Menší modely, piplačka přes zimu

Založil Ravenn, 30 Říjen, 2011, 20:53:12

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Ravenn

Mě tahle obyčejná potvora trvala něco přes 4 hodiny.) Mám jich hotovejch zatím sedm ze 40!.))

Máš ještě nějaký fotky těch trpaslíků?

Ravenn

Citace od: Saragon v 08 Leden, 2012, 19:41:16
Tohle už je hodně slušná úroveň, máš můj obdiv.  :-))
Já bych na tohle neměl trpělivost, ač mě to láká.

Díky.)

Sir_Pete

Nemám :/. Vybarvil jsem jich 7 ze 14ti a pak jsem se na to... :D. Mozna je jeste nekde mam.

Ravenn

Tak vopraš štěce a rozřeď barvy. Vycházejí teď fakt nádherně detailní nový edice-)

Sir_Pete

Ale clovek by na to musel mit prachy! :D
Jo ale kdybych zase jednou neco skladal nebo barvil, nejspis sahnu po necem co by se mi hodilo do Dungeons and Dragons 4e ;).

Ja to btw barvil nejakyma staryma tuzemskyma barvickama v takovych miniaturnich plechovkach. Otec to použival na modely letadylek atd. Davno zaschly, to uz asi terpentinem nerozredim :). (nebo neotevru).

elar

Ty kráso, hodně povedené! To bych fakt nedal! Na to bych neměl nervy! Úžasnééé!!! A používáš surface?? Že píšeš, že ti slézala barva...

Ravenn

Já se kvůli tomu už pomalu přestal věnovat komiksům. Používám Citadelky

Myslíš základovku? Jj tu jo.
Akorát se mi nechce to lakovat je to dost rizikový. Když to bude za sklem tak by barva vyblednout neměla

elar

Ja prevazne pouzivam Vallejky, no=) Ale od citadel si koupim asi wash, potrebuji lepsi, nez co pouzivam=D

Tak ale bude se ti lepe ta barva chytat a muzes pouzit ve spreji, treba Mr.Surface ci Tamyia myslim ze dela levnejsi. Ale na resin bych ti rozhodne doporucil, dle jeho kvality docela casem pousti mastnotu...

analytik

Citace od: Ravenn v 08 Leden, 2012, 19:02:42
Pořád se peru s foťákem takže fotky jsou hrozný

Chce to lepšie nasvietiť, použiť makro... pooobdivoval by som to aj na detailnejších fotkách. Každopádne  :.o :.o :.o :.o :.o :.o rešpekt, fakt pekná práca.

Ravenn

08 Leden, 2012, 21:56:19 #19 Naposled upraveno: 08 Leden, 2012, 21:59:40 od Ravenn
Citadel má docela dost velký výběr washů. Já nejčastějc používám Badab black ale ted sem přesedlal na Devlan mud. Na kůži Ogryn flesh.
Jak jako pouští mastnotu? Samo od sebe? Základovku na tom mám bílou. Tak by to snad měl bejt v pohodě.
Sprej je prý dobrý Matný z Baumaxu. Možná se donutím a zkusím ho, snad se to nebude lesknout jak psí kule
Analytik: Díky.)
A jestli chcete obdivovat opravdový mistry koukněte sem, tady jsou ty nejlepší. Jedna slečna tam už má pěknou řádku Golden démonů (něco jako Oskaři .))
http://www.coolminiornot.com/

Rychlá odpověď

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 90 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno:
E-mail:
Ověření:
Please leave this box empty:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek

Zadejte znaky zobrazené na obrázku:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí

+-Komiksový kalendář