Stručný průvodce novým DC (akt. - 5.10.)

Založil Ronik, 11 Září, 2011, 14:00:56

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Ninjer

Citace od: Baartokk v 12 Září, 2011, 01:32:15
vďaka za info, od Lemira mám rád úplne všetko takže na toho Animal Mana sa strašne teším keď sa k tomu dostanem, tie ostatné sa tiež chystám prečítať ale zdá sa že niektoré budú fakt ako za trest  :--

Určitě hodně z těch dobrých věcí budou pak přeložený na fóru, right?  :--
Překládám: The Superannuated Man #2
Hotovo: 70 %

strougy

Citace od: Ninjer v 12 Září, 2011, 12:05:26
Určitě hodně z těch dobrých věcí budou pak přeložený na fóru, right?  :--

No vida, co a kdy bude zde přeloženýho by mě celkem zajímalo. Abych věděl, zda se do čtení mám pouštět už teď v originále či si počkat. Přece jen jsem v poslední době nějaký lenivý a nebaví mě občasné dohledávání mně neznámých spojení, což je čas od času s mojí ne úplně dokonalou angličtinou nutné :D
Na alkoholu je nejkrásnější, že na pár hodin nebo i na pár dní redukuje všechny neúspěchy, všechny chyby, všechny omyly, všechny touhy, všechny strachy, všechna zklamání a dokonce i všechny urážky na jediný problém: dát si další skleničku. Je to krásné jako zahlazení dluhů. Svět je složitý, pití je jednoduché.

Bernard Emond, Ulice Darling ve 20.17

Ninjer

Já jsem ještě nečetl nic, ale jak jsem psal - Pravděpodobně budu chtít přeložit Action Comics od Morrisona, ale chci si počkat na víc čísel. Jedno číslo měsíčně - nevím nevím. (na druhou stranu... hmm...)

Teoreticky bych přeložil i Animal Mana, ale i když překládám toho od Morrisona, tak na něj určitě žádnej monopol nemám a nebude mi vůbec vadit, když se o toho novýho postará někdo jinej ;)

scorpioo

Hovorí sa, že zlo zvíťazí keď dobrí ľudia prestanú konať. Ale malo by sa hovoriť: Zlo zvíťazí!

LojZa

Ninjer

Justice League asi bude zaměřená na Ameriku (proto byla i jako JLA - Justice League of America) a Justice League International na celý svět (tj. tam třeba jsou i hrdinové z Evropy atd...)

ivecpivec

Hlavný rozdiel je asi v tom, že JL si vytvorili hrdinovia sami medzi sebou. JLI vytvorilo OSN, ako akúsi celosvetovú Ligu, a tým pádom sa zodpovedajú im.

LojZa

Aha, takze se ty pribehy budou navzajem doplnovat?

Ja jenom ze na obou obalkach je Batman, tak mi to prislo divny.

ivecpivec

Nemyslím, že sa budú výrazne doplňovať, možno občas sa tam niekto mihne, ale inak si každý pôjde po svojom. Čo sa týka Batmana, tak ten sa zatiaľ objavil skoro v každom komikse, takže... :) Ale oficiálne je členom JL, v JLI je len tak na skok.

Palacinko

Super recenzie!  --poz
A chcel by som sa trošku OT spýtať, či neviete, kde by som mohol tieto nové komiksy zohnať? Na bookdepository.com som ich zatiaľ nevidel a myslím si, že asi ešte nebudú v žiadnom EU shope. Chcel by som si totižto kupovať niektoré série od prvého čísla, ale neviem či sa to bude dať zariadiť.  :(

Rychlá odpověď

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 90 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno:
E-mail:
Ověření:
Please leave this box empty:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek

Zadejte znaky zobrazené na obrázku:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí

+-Komiksový kalendář