elarovo figurkování

Založil elar, 05 Září, 2011, 15:15:48

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

elar

Hotovo.:

Joker (Azzarello)

http://elarek.galerie.cz/5420365-joker

Skoro hotovo =) Jen udělat lepší fotky (oko v pigmentu je už upravené). A záměr bylo udělat udělat hnusného a špinavého Jokera, kterému by jste se za nic nesmáli, prostě podobný duch jak v komiksu od Azzarella ;)

Botanick

Minimálně v té tmě by mu slušel hladší povrch, takhle jde sotva poznat, že je to Joker. V normálním světle vypadá dobře, hlavně z profilu  --poz
A little library, growing larger every year, is an honourable part of a man's history. It is a man's duty to have books. A library is not a luxury, but one of the necessaries of life.
Henry Ward Beecher

elar

Ve tmě nejsem s tímhle schopen udělat hladší povrch - je to luminesenční pigment, prášek co dáš do barvy a prostě práškem zůstane a je to, že jsem ho měl doma a chtěl ho zkusit =) A fotky udělám ještě lepší, nejlépe se mi fotí na balkoně se sluníčkem, ale když já tam mám teď prádlo :D A díky ;)


(v téhle fotce stín ještě víc ukazuje, že jedno oko je...ne moc dobře :D Musím udělat lepší fotky s lepším stínem)

elar

Hotovo.:

Joker (Azzarello)


http://elarek.galerie.cz/5420365-joker

Hotovo

elar

Protože jsem nebyl spokojenej s 7" Vaderem, chtěl jsem ho nák vylepšit a netušil jsem jak, až jsem si to uvědomil, měl přííliš nízkou helmu, tak jsem ji zvýšil a přijde mi to trefnější.


Kocour

Předposlední fotka jasně říká, že Vaderův "dešvorc" je největší! :D

elar

03 Říjen, 2011, 01:12:43 #17 Naposled upraveno: 03 Říjen, 2011, 01:37:15 od elar
1/6 Snowtrooper WIP

Dneska přináší malou úpravu Kenner Snowtroopera - přebarvené brnění 14 let staré figurky, odpárané brnění z kombinézy a přidané gumové proužky, lepší tělo, tkaničky na boty, rukavice a jiný šátek na helmě. Příště až bude čas a nálada se udělá nová a lepší kombinéza a lepší nátěr (ta guma se blbě natírala a nedal jsem surface). Dost keců a náký obrázky:http://elarek.galerie.cz/5455601-snowtrooper

elar

Lepší světlo, lepší pozadí, lepší fotky

Kocour


Rychlá odpověď

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 90 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno:
E-mail:
Ověření:
Please leave this box empty:
Jméno nejznámější česko-slovenské komiksové série od Jaroslava Němečka kde je Bobík, Fifinka, Pinďa a Myšpulín - slovo pište bez háčků a čárek!:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí


+-Komiksový kalendář

Powered by EzPortal