Sony Spider-Man filmy - aktuálne: Morbius

Založil LojZa, 20 Červenec, 2011, 20:22:36

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

myth

Hmmm, tak navnadili mě asi jako dříve na Venoma, tedy vůbec.

Yamato

Venom měl aspoň Hardyho, zato tenhle Leto, nevím čím to je, ale odpuzuje mě strašlivě ať hraje v čemkoli. A tohle vypadá jako hrozná píčovina, pardon my.

sackettboy

jj v ničom ten trailer nezaujal. tak dopadne aj celý ich sony vesmír. budú ešte rádi, keď sa bude mocť vrátiť Spidey k MCU

Wrai


Rass

Ale sranda, skritizovali mu jeho Jokera a do sólovky obsadili miesto neho Phoenixa, tak milý Leto hop-šup, hneď ku konkurencii k Marvelu, resp. do Sony-verza.  :D

Tiež si myslím, že Morbius neuspeje, tá postava je mi šuma-fuk aj v komiksoch, nie to ešte na plátne. Nerozumiem načo sypú toľké prachy do pičovín, ktoré nemajú potenciál. Ale tak zasa Sony dojí čo sa dá zo Spider-verza.

Wrai

Tak je to ich jediné univerzum, ktoré majú...

Morbius bol fajn v tom kreslenom Spider-manovi, ktorého kedysi dávali na SuperMaxe neskôr na FoxKids

Myslím, že pomaly predstavujú svoj záporácky tím, i keď je Morbius naozaj záporák?

Rass

Hej, ten Vulture na konci traileru ma dosť zmiatol, nepamätám si, že by Morbius bol niekedy v Sinister Six. Vidím ho skôr ako takého antihrdinu, na štýl Punishera, nie typického záporáka - navyše, prečo by mal vstupovať do nejakého tímu, zoskupovaného výlučne za účelom zničenia Spider-mana, keď Spider-mana ani nikdy nestretol (síce iba zatiaľ, možno nakoniec bude v jeho filme aj Parker a nejako raní jeho srdiečko...).

myth

16 Leden, 2020, 21:38:33 #257 Naposled upraveno: 16 Leden, 2020, 21:40:19 od myth
Problém ze Spiderversem je, že většina postav v něm je v základu nezajímavá a to, co z nich dělá něco lepšího je prakticky jen a pouze jejich interakce se Spíďou. Snad jen Venom to dotáhl v komiksech trochu dál, ale jinak si z hlavy nevybavím žádnou jinou takovou postavu.

Jenže kde Sony může brát? V komiksech je to vždy hlavně Petr a potom mraky záporáků, se kterými bojuje. On je hlavní hvězda a ostatní jsou jen přihrávači. Jenže komiksová universa ve filmu jsou teď in a určitě ještě chvíli budou, tak se holt Sony snaží z toho něco vyždímat za každou cenu.

Proto ostatně spolupráce s MCU je pro Sony velmi výhodná, protože mu to umožňuje dodat další nezáporné postavy, které oživí děj (viz. Železňák).

P.S. tak si říkám, že by tam mohli taky někdy dodat mého oblíbeného Tóra, aby se Spíďa mohl krýt za jeho mocné plece. :)

Wrai

Citacenavyše, prečo by mal vstupovať do nejakého tímu, zoskupovaného výlučne za účelom zničenia Spider-mana, keď Spider-mana ani nikdy nestretol (síce iba zatiaľ, možno nakoniec bude v jeho filme aj Parker a nejako raní jeho srdiečko...).

Morbius náhodou nerandil s Feliciou? Ktorá skôr/neskôr zas Parkerom? Takže, milostný trojuholník a bum-bác...

Sinister Six Sony zamýšľalo...ale so záporákmi z Amazing Spider-mana.

Rychlá odpověď

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 90 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno:
E-mail:
Ověření:
Please leave this box empty:
Jméno nejznámější česko-slovenské komiksové série od Jaroslava Němečka kde je Bobík, Fifinka, Pinďa a Myšpulín - slovo pište bez háčků a čárek!:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí


+-Komiksový kalendář

Powered by EzPortal