Spider-Man: Far from home

Založil LojZa, 20 Červenec, 2011, 19:22:36

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

myth

V komiksu ano, ale ve filmech to může být jinak. Případně se může přetvařovat a mít jiný plán, který odtajní až později.

Spacecore

No jako Homecoming mě vylořeně iritoval a měl jsem problém ho dokoukat, ale tohle vypadá aspoň na pěknej dezertík po Endgame. Dobrý --poz

myth

Tak to vypadá, že Sony hodil do MCU pořádné vidle. Vypadá to, že filmový vesmír přeznačkoval na Zemi-616, tedy jako základní komiksový vesmír. Docela mě zajímá, jak se k tomu Marvel postaví, zda to přebere, nebo bude ignorovat a pojede si po svém, či to nějak zapracuje.

Wrai

21 Srpen, 2019, 18:32:17 #243 Naposled upraveno: 21 Srpen, 2019, 18:38:21 od Wrai
Disney odstránilo z produkcie Kevina Feigea(údajne prepája franchize 21st Century) a Sony sa nasralo a zrušilo dohodu na Spider-manske filmy, taktiež aj podiel na tržbách a nákladoch zohral rolu(údajne chcelo Disney od Sony 50/50%)... takže aká je budúcnosť Spíďa je otázne.

Možno pôjde Sony vlastnou cestou...

Rass

Zostáva len dúfať, že odkukali ako sa to má robiť a nepôjde to dolu vodou.

myth

Tak si říkám, že to se Spíďou asi dopadne tak, jak jsem předpokládal. :(

Citace od: myth v 26 Červen, 2019, 11:40:47To je otázka, co s ním bude dál, protože tohle je zatím poslední film se Spíďou v MCU, na kterém se Sony a Disney dohodly. Zatím jsem nezaznamenal, jestli chtějí ve spolupráci pokračovat, či už si to Sony přebere dál čist do svojí režie. Vzhledem k úspěchu Venoma bych tipoval spíše druhou variantu.

Wrai

Ešte, aby celý ten rozchod MCU a Sony nebol nejaký zvrátený marketingový ťah...

Spacecore

Tak jsem se k tomu konečně dostal. No tak jak mě jednička naprosto zklamala, tak dvojka příjemně překvapila. Fungovalo to hezky jako teen komedie, přesně ve stylu ultimate spider-mana, tentokrát jsem fakt cejtil to, co při čtení komiksů. Fungovalo taky jako epilog k Endgame, byl z toho takovej dobrej pocit jakože "life goes on", každopádně bych si představoval planetu po návratu půlky lidí víc postapo, ale budiž. Líbil se mi Mysterio a strašně mě nadchla Praha a hlavně Liberec, kam jsem jezdil často ke cvokařce a pak s ženou do opery, takže vidět ta místa bylo cool :D + ta ČT24ka atd. nevím kdy naposledy jsem viděl naší zemičku v takovém blockbusteru (mission impossible a ty další filmy točený u nás mě minuly). Akorát mě teda vůbec nebraly akční sekvence, ale vůbec. Ale to je spíš mnou, já obecně u akčních scén ve filech ztrácím koncetraci a vypínám.

Rychlá odpověď

Jméno:
E-mail:
Ověření:
Please leave this box empty:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek

Zadejte znaky zobrazené na obrázku:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí

+-Komiksový kalendář