Spider-Man: Far from home

Založil LojZa, 20 Červenec, 2011, 19:22:36

0 uživatelů a 3 Hostů prohlíží toto téma.

keram

Citace od: Kelko v 21 Červenec, 2011, 13:01:07
ze to miestami posobi ze kukam trailer z hry nie z filmu : / definicia je asi zbytocna nie? Vidis snad sam nie O. o  - ale kazdopadne som z toho nadseny, postriekany a setko aaaa

takže to pôsobí príliš ako počítačová hra. nie počítačovo. počítačovo pôsobí CGI.

Kelko

To je jedno v podstate oboje mi sedia na to ; ) ale vidis, chapes tak sa nehrajme so slovickami  8-)

myth

Nevypadá to špatně.
Ale jen doufám, že těch záběrů z poheldů Spidermana jako tady na konci bude co nejméně. Taky mi to přišlo dost umělé.
Ovšem opět jsme si tak posteskl, to opravdu už dospěli v Hollywoodu tak daleko, že musí každou dekádu restartovat nějakou sérii? ::)

LojZa

Rad bych pripomnel, ze je jeste rok do premiery. Vzpomente si prosim na prvni trailery papundeklovyho Thora. ;)
Takze na vylesteni digitalu maji dost casu (i odyz mne osobne to umele nepripada).

Citace od: Wrai v 21 Červenec, 2011, 13:00:00
tak batman je len teaser trailer....riaden trailer bude ak nie dva alebo aj tri budu neskor...prvy taky riaden typujem na november.

Vsak tohle je taky jenom teaser.

Kelko

.. na cone predviedli aj lizarda v akcii a ukazali ovela viac sekvencii z filmu, myslite ze je mozne ze to niekto uploadne? lebo nikde na nete po tom niet ani stopy .. akurat tieto obrazky http://www.prettymuchit.com/post/7975149420/the-amazing-spider-mans-lizard-images-leaked  ale to je nic... kazdopadne z tohto mam velku radost  http://www.firstshowing.net/2011/comic-con-video-blog-the-amazing-spider-man-footage-amazes/  : )) verim ze to bude pecka.

Tony Stark Rocks

Wow,na netu psaly,ze na lizardovi budou ještě makat,nečekal sem,že ho ukážou,pecka :oD

Ravenn

Já jsem rád za Emmu Stone.) Někde jsem četl drby že polovina filmu snad bude ze Spidermanova pohledu.)

myth

Jako, že se budeme dívat "na svět" jeho očima? :( :( :(

Rychlá odpověď

Jméno:
E-mail:
Ověření:
Please leave this box empty:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek

Zadejte znaky zobrazené na obrázku:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí

+-Komiksový kalendář