Spider-Man: Far from home

Založil LojZa, 20 Červenec, 2011, 20:22:36

0 uživatelů a 2 Hostů prohlíží toto téma.

LojZa

20 Červenec, 2011, 20:22:36 Naposled upraveno: 15 Leden, 2019, 19:13:50 od Wrai
The Amazing Spiderman - Trailer 1 (HD)

Moje oci krvaci radosti. Ten konec je naprosta extaze. :-*

keram

nerdgazmus v HD  --poz

a bolo by zaujímavé keby rodičia tohto Spider-mana pracovali pre S.H.I.EL.D., keďže v komikse boli tajný agenti

Rass

Páči sa mi to, ale Parker nie je bohvieaký symťapák...  :-\

Wrai

Citacebolo by zaujímavé keby rodičia tohto Spider-mana pracovali pre S.H.I.EL.D., keďže v komikse boli tajný agenti

Tak preto tá jeho matka revala akoby šla na popravu...tusil som ze nepojdu  do obchodu.

Kelko

Peter ze neni sympatak ? O.o Podla mna Andrew zjedol Tobeyho na celej ciare.. Velmi sa mi to pozdava <3 Jedinu vyhradu mam mozno ten koniec posobil miestami moc pocitacovo, ale to sa da prekusnut :P brutalny trailer ! ..  Batmanov trailer je dost velky fail btw, a nie iba ak to porovnam s tymto : ))

keram

Wrai

tak batman je len teaser trailer....riaden trailer bude ak nie dva alebo aj tri budu neskor...prvy taky riaden typujem na november.

Kelko

ze to miestami posobi ze kukam trailer z hry nie z filmu : / definicia je asi zbytocna nie? Vidis snad sam nie O. o  - ale kazdopadne som z toho nadseny, postriekany a setko aaaa

Daredevil150

ja som len nepochopil co za snurku (chlp, kus pavuciny??) si to vytiahol z tej rany po ukusnuti pavukom (ked stoji pred zrkadlom).

Wrai

Rychlá odpověď

Jméno:
E-mail:
Ověření:
Please leave this box empty:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek

Zadejte znaky zobrazené na obrázku:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí

+-Komiksový kalendář