Star Trek - filmy, seriály

Založil Verdant, 11 Červenec, 2011, 19:36:08

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

elar

Citace od: Wrai v 27 Září, 2013, 17:00:12
Tak som si to pozrel opäť teraz s českým dabingom... ono ďalšia chyba, čo som postrehol pri konci...oni nemôžu transportovať osobu na Enterprise, ale osobu z Enterprise môžu transportovať von...divné...navyše Čechov hovoril Uhure, že nemôže transportovať Khana na loď lebo sa hýbu(keď bojoval so Spockom na tej smetiarskej lodi)...a hlavná vec že v prvom reboote v pohode transportoval padajúceho Kirka a hentoho Japončíka...ešte tam vykrikoval keď bežal do tej miestnosti

viď:

Star Trek (4/9) Movie CLIP - Beam Us Up! (2009) HD

On je transportoval, protože sám tam myslím(nepouštěl jsem to znova) říká, jak je to těžké a je snadnější je zaměřit, když zná jejich vektor pohybu a tak je sleduje a přenáší(lze snadno určit, kde budou v další moment), ale když byli na konci dvojky, tak to vozidlo neletělo stejně a oni po něm běhali, takže se fakt nedalo je v klidu zaměřit(fakt nevěděl, kde budou v další moment).

Wrai

Keď Khan vyskočil z lode a utekal cez mesto, tak tiež Čechov povedal, že ho nemôže transportovať....Spocka transportovať do mesta mohol...Potom keď už zápasili na to plavidle tak povedal, že sa hýbu, tak ich nemôžu transportovať...hoci opäť Uhuru mohli preniesť na to plavidlo, ktoré bolo v pohybe a šlo rovno...aj admirál Marcus preniesol svoju dcéru na loď, keď sa hýbala.
Veď majú technológiu trans-warpu a Scottyho na palube, ako to, že to nešlo...to, že Spock zápasil s Khanom podľa mňa efekt nemalo...lebo aj keď Kirk padal so Sulum tak počas pádu rotovali.

Kocour

Tož v klasickém Star Treku je opravdu těžší přenášet někoho v pohybu, nikoli nemožné. Transport pak obvykle záležel na tom, jak jsou nebo nejsou zvedlé štíty - ve filmu štíty měli, přeci jen to byly prvogenerační Enterprise, ale už si nevybavím, jestli to řešili přímo v daných momentech?

Wrai


Wrai


Wrai


Jergon


     No, já nové filmy vůbec neřeším, jsou to totálně komerční sračky zabíjející atmosféru Star Treku a občas otevřeně kašlou i na jeho reálie (viz. třeba zničení Vulkánu...)

     Naproti tomu animovanou sérii bych nezatracoval, mohli z ní docela dobře taky udělat sračku pro děti, a místo toho ji vzali celkem vážně a tu seriálovou atmosféru jí udrželi. TOSka měla původně mít pět sezón, ale po každé odvysílané sezóně se ten seriál někdo snažil zakázat a zrušit, navzdory vysoké sledovanosti (ať žije demokracie!  :P ) a napotřetí se to bohužel podařilo. Když se poměry uvolnily, tak chtěli natočit druhou řadu TOSky, měli už i napsané scénáře, ale nakonec z toho bůhvíproč sešlo a radši začali točit celovečeráky. Pár nejzajímavějších scénářů z té druhé série použili pro epizody Next Generation, tím to skončilo. No a když chtěli v originální řadě pokračovat a herce už neměli, tak ta animovaná podoba byla nejlepší, co se dalo udělat.

     The Cage nemá cenu moc řešit, měl to být piloťák, ale pak se rozhodli totálně předělat posádku (kromě Spocka) a protože jim bylo líto už natočeného materiálu, tak potom udělali tu divnou dvojdílnou Menažerii, aby to ještě nějak využili...
Stejně se všecko podělá - tak na co být ještě pesimista?

Jergon

     Když jsme u toho, nevíte někdo víc o tom seriálu, kde jsou postavy z TOSky, akorát je hrají jiní, mladší herci? Viděl jsem z toho na nějakém conu akorát jednu epizodu - bylo to o nějaké ženské, kterou chtěli přenést, ale zasekla se při transportu, tak zůstala napůl přenesená v transportní místnosti, mohla myslet, mluvit etc., ale nemohla ven a nakonec se rozpadla a zemřela... Docela se mi to líbilo, ale nevím o tom nic víc.
Stejně se všecko podělá - tak na co být ještě pesimista?

Wrai

04 Listopad, 2016, 23:09:49 #28 Naposled upraveno: 04 Listopad, 2016, 23:18:06 od Wrai
Fuj, toto bol zlý film, jediná ako tak zaujímavá mi prišla tá žena s tou bielou pleťou...a zápletka s hlavným bad guyom to isté ako v predošlom diely s Khaanom.

To je zahájili nejakú tradíciu, že v každom z týchto reboot filmov musia zničiť Enterprise?

Wrai


Rychlá odpověď

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 90 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno:
E-mail:
Ověření:
Please leave this box empty:
Jméno nejznámější česko-slovenské komiksové série od Jaroslava Němečka kde je Bobík, Fifinka, Pinďa a Myšpulín - slovo pište bez háčků a čárek!:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí


+-Komiksový kalendář

Powered by EzPortal