Star Trek - filmy, seriály

Založil Verdant, 11 Červenec, 2011, 18:36:08

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Wrai

To je všetko závislé na rýchlosti rotovania, teda aby vznikala odstredivá sila...a nezdalo sa mi, že by tam rotovali, vlastne keď bol záber keď už boli na orbite ani nerotovali, padali ako kameň...tam by som tie pády ľudí bral lebo predsa už gravitácia a atmosféra narobí iné fyzikálne sily.

xVEGANx

Dobry, co se tady clovek nedozvi, i fyziku si doplnim :D
Wrai evidentne ceka spis na novy Star wars :D

Wrai

myth

Podle mě zase rotovali ,respektive lítali jak t ošlo. Tudíž na ně zrychlení působilo a tudíž můžeme s klidným srdcem brát, že by je to táhlo na příslušnou stranu. Můžeme tu potom rozebírat, jak přesně by na ně zrychlení působilo ,ale obávám se ,že proto nemáme dostatek informací. Každopádně, jako fyzikální nesmysl to můžeme zamítnout, protože alespoň v obecné rovině by to šlo.

Wrai

Je to vysoko nepravdepodobné...nie som fyzik, ale i tak si nemyslím, že je to tak jednoduché, bude v tom viac fyzikálnych zákonov.

magik

23 Červen, 2013, 12:39:00 #15 Naposled upraveno: 23 Červen, 2013, 12:40:40 od magik
Mozno ta uspokoji toto vysvetlenie (zacni pozerat od casu 2:30 priblizne do casu 3:30)
http://www.youtube.com/watch?v=jTL_sJycQAA

elar

Citace od: magik v 23 Červen, 2013, 12:39:00
Mozno ta uspokoji toto vysvetlenie (zacni pozerat od casu 2:30 priblizne do casu 3:30)
http://www.youtube.com/watch?v=jTL_sJycQAA

Přesně co jsem psal výš ;)

magik

Citace od: elar v 23 Červen, 2013, 13:07:36
Přesně co jsem psal výš ;)

Ja viem, ale tu je to nazornejsie ukazane  :D

Mars

23 Červen, 2013, 23:15:42 #18 Naposled upraveno: 23 Červen, 2013, 23:19:28 od Mars
Kino Flora IMAX: Star Trek Into Darkness
V porovnání s jedničkou víc akce, a řekl bych i lepší akce. Scénář taky, sedl mi víc než u prvního. Herci dobrý, hlavně Quinto a Cumberbatch, ale Chris Pine jako Kirk už tady vypadá jak hysterka. Simon Pegg mi svou přehrávající rolí a anglickým kňouravým přízvukem šel z počátku na nervy, později se to srovnalo nebo sem si na to zvyk. Ke konci filmu mě čekala patetická scéna a tu si fakt mohli odpustit. No, je to hodně popcornový a takový vyjukaný, zaměřený na temperamentnější americký publikum. Celkově ale spokojenost. Na velkým plátně krásně vyniknou ty obří lodě ve 3D - paráda.
Jinak to kino šíleně řvalo. Úplně sem na sobě cítil jak s obavami očekávám přicházející akci :o :D Bylo to fakt za hranou.

Wrai

Tak som si to pozrel opäť teraz s českým dabingom... ono ďalšia chyba, čo som postrehol pri konci...oni nemôžu transportovať osobu na Enterprise, ale osobu z Enterprise môžu transportovať von...divné...navyše Čechov hovoril Uhure, že nemôže transportovať Khana na loď lebo sa hýbu(keď bojoval so Spockom na tej smetiarskej lodi)...a hlavná vec že v prvom reboote v pohode transportoval padajúceho Kirka a hentoho Japončíka...ešte tam vykrikoval keď bežal do tej miestnosti

viď:

Star Trek (4/9) Movie CLIP - Beam Us Up! (2009) HD

Rychlá odpověď

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 90 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno:
E-mail:
Ověření:
Please leave this box empty:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek

Zadejte znaky zobrazené na obrázku:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí

+-Komiksový kalendář