War of the Planet of the Apes

Založil Ravenn, 21 Duben, 2011, 23:43:31

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

myth

Jasně. Napřed uvidíme až potom zkitizujeme  ;)

Wrai

Jednoducho tvorcovia by mali dat ruky preč od Planet Opíc ludi potom boli čelo od tolkych "facepalmov" pocas filmu. Navyse kritika film pochova ako vsetky..akurat ze v tomto pripade uz nevychvalia maskerov ale specialne efekty.

scorpioo

Wrai - prečo si až taký pesimista k filmu ktorý ešte ani nieje v kinách a ktorý si ešte nevidel, ale napriek tomu ho už odsudzuješ

Hovorí sa, že zlo zvíťazí keď dobrí ľudia prestanú konať. Ale malo by sa hovoriť: Zlo zvíťazí!

DevCageR

Citace od: scorpioo v 23 Duben, 2011, 22:33:48
Wrai - prečo si až taký pesimista k filmu ktorý ešte ani nieje v kinách a ktorý si ešte nevidel, ale napriek tomu ho už odsudzuješ

tomu taky nerozumim. Ano spousta věcí dopadá špatně, ale spousta naopak překvapuje. Nechápu lidi, který jsou ke všemu hned skeptičtí a že jich na netu vídám denně dost.
Jsem ilustrátor a komiksový kreslíř, můj osobní web, blog a portfólio naleznete na >>> www.michaelpetrus.com <<<

scorpioo

A hlavne každý ma iný vkus na rôzne veci. Ako napríklad film Avatar - ja ten film zbožňujem a mám presne rovnaký názor na vec ako Cameron povedal v tom filme. Ale väčšina ludí v tom filme iba silné efekty a to je tak všetko

Hovorí sa, že zlo zvíťazí keď dobrí ľudia prestanú konať. Ale malo by sa hovoriť: Zlo zvíťazí!

DevCageR

Přesně tak. Avatara mám taky rád. Skoro mi přijde, že ho ty lidi nemají rádi kvůli tomu, že je to film jen o efektech... což také není pravda. Je to řemeslně nádherně zvládnutej film, je drahej a ano má prostě jednoduchý příběh, takových filmů jsou tuny a jsou prostě skvělý. Filmy opravdu nejsou dobrý jen když jsou dostatečně úchylný, mají složitej děj nebo tam Hraje Johnny Depp.

Třeba bude planeta opic další průser, ale budu doufat. Hlavně si myslím, že po Burtonově propadáku si daj celkem pozor. Spíš si myslim, že to bude mít s původní sérií jen opravdu málo společného, takže lidi budou spíš nadávat na to, že se to moc nedrží originálu.
Jsem ilustrátor a komiksový kreslíř, můj osobní web, blog a portfólio naleznete na >>> www.michaelpetrus.com <<<

scorpioo

Wrai

Prave si myslim ze Planeta Opic neprinesie ziadne ziaden zaujimavy vyvoj deji...budes opantany efektami ako pri spominanom Avatarovi, kde ti šikovne naservirovali dej Pocahontas.

DevCageR

Uvidíme. Ale je dost brzo na takové soudy.

Taky moc nepobíram proč všichni nadávaj, že Avatar je jako Pocahontas. No a co? Funguje to? Funguje! Tak o co jde? V celé kinematografii existují desítky modelových příběhů, které se omílají pořád dokola. Někdy fungují, někdy ne. Ano originální příběh je paráda, ale občas sou fajn filmy jako Avatar. A když jsou tak kurva dobře zlvádnutý, tak proč ne.

Wrai

Rychlá odpověď

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 90 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno:
E-mail:
Ověření:
Please leave this box empty:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek

Zadejte znaky zobrazené na obrázku:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí

+-Komiksový kalendář