War of the Planet of the Apes

Založil Ravenn, 21 Duben, 2011, 23:43:31

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Ravenn

21 Duben, 2011, 23:43:31 Naposled upraveno: 15 Červenec, 2017, 15:53:43 od Wrai
Trailer vypadá výborně. I když podle něho film bude mít jinej příběh než původní opičáci. Caesar přece při cestě do naší doby přivezl na naši planetu vir který vyhubil psi a kočky a tak si lidi vychovali opice. Tady to bude asi zase jen nějakýma genetickýma pokusama.
http://www.youtube.com/watch?v=vWeCri3eMEk&feature=related

Wrai

paci sa mi ze opice rozhasia cele ludstvo a porazia armady...zas raz dej roka.

Ravenn

Tak je to film a to znamená hlavně zábavu a ne tam hledat chyby i když znám lidi co z každý nalezený chyby ve filmu (Pod kůží- "Jaktože ta ženská to tím momenťákem povolila tak lehce??? Ten film je teda kravina!" Omg za tohle a podobný hledání kiksů bych střílel-)) mají mnohonásobný orgasmus.

Wrai

Tak neviem sa divat bez toho aby som pri nom nerozmyslal...a tu si to otazku pyta.

Ravenn

No tak jesně, ale z traileru hned nepoznáš jestli opice hned přemohli lidi. Třeba je po tomhle menším povstání lidi přemůžou a bude to jak v originálu. Dokud opice nebudou ještě chytřejší, vždyt v původním filmu už uměli používat zbraně když svrhli lidi ne?

DevCageR

22 Duben, 2011, 00:44:03 #5 Naposled upraveno: 22 Duben, 2011, 00:46:49 od DevCageR
Já se na to dost těším. Mám Planetu opic hodně rád. Hlavně první dva díly (stará verze) jsou luxus a ta psycho hudba do toho... Burtonova verze mě docela zklamala jak příběhem tak prostředím. Takže jsem zvědav na tenhle film, který nebude jen dalším remakem, ale spíše něčím opět novým.

Jinak v původní sérii taky opice lidi svrhli a rozhodně mi tam ten převrat nepřišel divnej nebo přehnanej. Ale je fakt, že tam už jim chyběl jen ten stupeň, že neuměly mluvit narozdíl od toho syna Ziry a Cornelia (hustě si to ještě vybavuju :D ). Ale abych se přiznal, do dnes sem nepochopil jak se tak rychle vyvinuli. Nějak mi unikala ta spojitost v této oblasti mezi 3. a 4. dílem (jestli dobře počítám).

Tož, uvidíme co se z toho vyklube, ale šimpanzí chytrolín je naanimovanej fakt pěkně.
Jsem ilustrátor a komiksový kreslíř, můj osobní web, blog a portfólio naleznete na >>> www.michaelpetrus.com <<<

Wrai

22 Duben, 2011, 01:02:16 #6 Naposled upraveno: 22 Duben, 2011, 01:03:47 od Wrai
Pri prvom filme azda zapletku ako prisli opice k moci ani neriesili, tusim ze dokial typek neuvidel kus zo Sochy Slobody tak ani nevedel ze je na Zemi...a tusim az v druhom bolo spomenute fanatikmi co uctievali atomku, ze sa ludstvo znicilo samo a evolucia dala sancu opiciam.

No tu zatial z traileru...ludstvo hlada liek na nejaku chorobu, no je kto mu treba zvysit u opic skrz experimentalnu vakcinu funkciu mozgu, asi aby ich mozog produkoval nieco(trochen vykradacka toho filmiku so zralokmi kde hral Samuel L. Jackson)...blablabla..Caesar ujde naockuje opice v tom vyskumnom ustave...a opice + - 100 si urobia žúr v meste...teraz bude behat po USA a ockovat v ZOO opice?

scorpioo

Wrai a keď na konci na nich drbnú atómku tak už budeš spokojný ?

Hovorí sa, že zlo zvíťazí keď dobrí ľudia prestanú konať. Ale malo by sa hovoriť: Zlo zvíťazí!

myth

Ravenn: Na jednu stranu souhlasím, někdy jsou chyby, na které se upozorňuje aměšné. FiIlm mi třeba rozhodně neskazí, když v jedné scéně střílí hrdina z kulometu z jedné ruky a trefuje se jak Anton Špelec. Ale zase logické chyby v ději, ty jsou horší a mě osobně vždy dokáží zničit dojem z filmu. Třeba Lovci dinosaurů. Idea povídky Zahřmění je těžko zpochybnitelná. Jenže tady jen pro vizuální efekty ji postavily na hlavu a mě osobně to opravdu vadilo celý film. Tak vždy, když chtějí natočit nějaký film odkazující na literární klasiku mám trochu obavy a vzpomenu si na kampaň "Přečtěte si to dřív než Hollywood".

analytik

23 Duben, 2011, 20:22:35 #9 Naposled upraveno: 23 Duben, 2011, 21:03:06 od analytik
Trailer navnadil, pokiaľ budu ohlasy priaznive, tak si to určite pozriem. A logické chyby by som rozoberal až podľa filmu. Domýšľať si ich z jedného traileru je trochu...predčasné.

Rychlá odpověď

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 90 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno:
E-mail:
Ověření:
Please leave this box empty:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek

Zadejte znaky zobrazené na obrázku:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí

+-Komiksový kalendář