Martin "Cuco" Luciak - Midrag - nové skice, scany a ďalšie veci pre potechu oka

Založil tomahawk, 26 Březen, 2011, 23:46:33

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

tomahawk

Nahadzujem sem zopár pác, ktoré robil Martin "Cuco" Luciak.............určite ho poznáte zo zborníka BB Komiks. Ide o prípravu komiksu Midrag pre tretie číslo tohto zborníka. Z jeho dovolením budem postupne pridávať veci vznikajúce pri príprave tohto komiksu. Som taktiež rád, že sa môžem aspoň malou mierou podieľať na jeho príprave.

K príbehu: ide o striedmu fantasy s trochou slovanskej a vikingskej príchute o týpkovi menom Midrag

ide o kresby Midraga - hlavnej postavy, Zinbaru - pevnosti kmeňa Bielych vlkov a Brata vlčieho rádu

____________________________________________________________________________________________________________________

po nejakej dobe tu máme ďalšie veci z rodiaceho sa komiksu MIDRAG..................mohlo by to mať podtitul: "Ako sa rodí komiks."

skica a scan strany 01

skica, scan a hrubá finálna podoba strany 03

skica spalsh page

skice/štúdie postaáv z komiksu

a na záver skica postavy z ďalšieho pripravovaného Martinovho komiksu:

Low Syet

____________________________________________________________________________________________________________________

nehotová mapka, ktorá bude súčasťou prvej časti komiksu o Midragovi............ten náčrt som robil ja osobne :)

ukážky finálnej podoby mapy, bez popisu a ďalších dvoch strán ......................posledné preview!!! celý komiks v BB KOMIKS č.3 už čoskoro ;)

keram

mankin

Gmork

"Když už je člověk jednou vlkodlak,
tak má koukat aby byl.
A když kouká, aby byl a je,
tak má být to, co je a nedělat
ze sebe elfa nebo trpaslíka,
jak tomu v mnoha případech je."

tomahawk

hotovo bude asi o dva mesiace a v prvom príspevku píšem, že vydané to bude vďaka Bobovi  :-// (nech pu Perún požehná) v zborníku BB Komiks 03...............v tom istom zborníku vyjde pravdepodobne aj prvá časť Martinovej rozbiehajúcej sa série Low Syet

scenár k Midragovi 02 už zohrieva harddisk môjho PC ;)

tomahawk

pridané nejaké ďalšie vecičky ;)............................na konci prvého príspevku

keram

velmi pekné. len aby to nakoniec neskončilo tak že budete adaptovať knihu od Červenáka  :--

tomahawk

Citace od: keram v 08 Srpen, 2011, 22:04:16
velmi pekné. len aby to nakoniec neskončilo tak že budete adaptovať knihu od Červenáka  :--

Ďura mám zmáknutého  ;)....................ale s Roganom to nemá veľa spoločného a navyše je tam oveľa menej čarovania a nadprirodzena

Rychlá odpověď

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 90 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno:
E-mail:
Ověření:
Please leave this box empty:
Jméno nejznámější česko-slovenské komiksové série od Jaroslava Němečka kde je Bobík, Fifinka, Pinďa a Myšpulín - slovo pište bez háčků a čárek!:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí

+-Komiksový kalendář