Marvel Comics - pokec

Založil Vatras, 08 Únor, 2011, 23:53:57

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

myth

V rámci dohánění Marvelu jsem po dočtení Silver Surfer vol 3 a Quasaru najel na Fantastic Four vol 1, ale tak od 200 čísla. A zatím to docela jde. Postupně se připravuji ještě na Thora a Hulka a dojedu i Avengers vol 1, tu mám tak z 30%. Plus ty megaudálosti jako Act of Vengeanc či Galactic Storm.

Máte to už někdo načteno? Co na to říkáte?

myth

Zrovna jsem zase ocenil, jak to měl Kirby a Lee při tvorbě komiksů opravdu promyšlené. Vždycky jsem si říkal, proč Galactus, Celestiani, ale i Eternals a další bohové či božské bytosti používají kosmické lodě, zbraně a další nástroje. A tak nějak my teď došlo, že je to vlastně jen rozvinutí naší starověké mytologie, kdy bohové také používali zbraně a nástroje podobné jako používali lidé, jen z božskými vlastnostmi. Toto "jen" rozvinuli a dali "kosmickým bohům" nástroje, které jsou odrazem těch používaných vyspělými společnostmi ovšem posíleny. Když potom tyto mytologie zkombinovali, dávalo to úžasnou atmosféru a visuální projev.

Tahle úžasná fantasie a obrazotvornost my nějak ve většině posledních komiksů chybí. Jako by to potvrzovalo názor mého kamaráda, že se tyto nápady z minula jen postupně ředí a ředí a neustále jich tak ubývá.

Wrai

02 Červenec, 2020, 21:20:12 #772 Naposled upraveno: 02 Červenec, 2020, 21:35:26 od Wrai
Privítajte Votrelca aj Predátora v Marvel rodine... licencia prechádza z Dark Horse Comics do Marvelu. Dúfam, že dajú Asgarďanom na frak.

https://www.marvel.com/articles/comics/marvel-comics-to-publish-new-alien-and-predator-stories

Bude v DHC viac Zaklínača? Vyzerá to tak...

Rychlá odpověď

Jméno:
E-mail:
Ověření:
Please leave this box empty:
Jméno nejznámější česko-slovenské komiksové série od Jaroslava Němečka kde je Bobík, Fifinka, Pinďa a Myšpulín - slovo pište bez háčků a čárek!:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí

+-Komiksový kalendář