Marvel Comics - pokec

Založil Vatras, 08 Únor, 2011, 22:53:57

0 uživatelů a 4 Hostů prohlíží toto téma.

magik

Citace od: oversoul v 17 Prosinec, 2019, 23:20:32Četli jste někdo All-New X-Factor? Připadá to zlé jenom mi nebo i vám?

Mne sa ten X-factor vcelku pacil aj ked mam pocit, ze nedosahoval tej urovne ako predchadzajuci X-factor, ktory tiez pisal Peter David. Asi sa mu uz trochu minuli napady po tych vyse 100 dieloch.

myth

Jak jsem psal, čtu si Silver Surfer volume 3. Jsem asi ve třetině. Sice to trpí klasickou "chybou", tedy že schopnosti hrdinů se mění podle toho, jak to příběh potřebuje, takže jednou dokáže zhasnout slunce nebo ničit flotily vesmírných lodí a vzápětí ho sejme druhořadý čučkař, ale jinak musím říci, že mě to zatím úplně uchvátilo.

Už dlouho jsem nečetl tak rozmáchlé dobrodružství. Sice to mám v trochu horší kvalitě, ale kresba je neuvěřitelně rozmáchlá a jak bylo koncem 80tých let zvykem i naprosto realistická. A současně je zde přítomno i hrozně moc fantazie a kreslíř předvádí úžasnou imaginaci. Tak epickou kresbu už jsem dlouho neviděl. Sice vím, že tohle se mi postupně změní, ale zatím si to užívám. Příběhy jsou taky naprosto super a tak už mám za sebou pokus Elders zabít Galactuse (dvojnásobný) a nebo válku Skrullů s Kree.

Říkal jsem si, že to bude skvělé, ale nečekal jsem, až budu tak nadšený.

Fefty

hezký žebříček nejpovedenějších marvelovských věcí za loňský rok:

https://multiverzum.sk/marvel-news-138-top-marvel-2019/

Dá se s ním celkem souhlasit, mně se sice třeba moc nelíbila nová Anihilace, ale jinak je škoda, že i když u nás vychází Marvelu možná až moc (NHM, Spider-Man kolekce, Crew), je to z velké části třetiligový šrot a bohužel skoro nic z těchhle fakt dobrých věcí se neplánuje - snad u nás teda vyjde alespoň War Of Realms, i když bez celého Aaronova Thora, který u nás začal vycházet až ve své poslední čtvrtině, je to ani ne poloviční zážitek (Crew mám rád, ale to, že začala vydávat Aaronova Thora až z poslední čtvrtiny, jim neodpustím...)

No, kdybych si měl dělat představu o Marvelu jen z toho, co u nás v ČR aktuálně oficiálně vychází (např. NHM nebo série jako Spider-Man/Deadpool), tak bych si myslel, že nestojí za nic...

Rychlá odpověď

Jméno:
E-mail:
Ověření:
Please leave this box empty:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek

Zadejte znaky zobrazené na obrázku:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí

+-Komiksový kalendář