Marvel Comics - pokec

Založil Vatras, 08 Únor, 2011, 22:53:57

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

magik

Ja som toho Wolverinea citala kedysi davno, ale uz si vobec nespominam o com ta seria bola  :-[
Za to Doktora Strange a tiez Mighty Thor su vyborne serie od Aarona. :D

fricky

Tak čo hovoríte na momentálne dianie v Marvel comics?

Venom a Immortal Hulk totálne kráľujú, takto kvalitné komiksy marvel dlho nemal ... Spider-geddon bol poznateľne slabší ako Spider-verse, ale nenudil som sa. Infinity Wars ma na druhú stranu nezaujali vôbec, Warps som dokonca ani nedokázal dočítať .. inak je ešte dosť kvalitná aj Marvel Knights séria. Ako to teda vidíte vy kocogeláci? :-)

MrKewinCZ

Ja teď momentálně čtu novou sérii fantastické čtyřky a na tu si nemůžu stěžovat dost mě to baví :)
Krom toho jsem ještě začal nového milese moralese, ten se mi taky líbí, ale vyšel jen první sešit tak uvidím jak se to vyvine... Z miniserii ještě killmonger, což je dost akční oddechovka. Na víc momentálně nemám čas.

magik

Zo serii ktore mam rozcitane ma momentalne asi najviac bavia Champions.  :)   Akorat ze ja som dlhodobo vzdy v citani Marvelu tak rok pozadu. Ma to tu vyhodu, ze serie mozem citat po bookoch a vsetky udalosti zacinam citat az ked uz su kompletne. Jedina nevyhoda je, ze na internete si obcas nieco vyspoilerujem, ale nestava sa to az tak casto.

fricky

04 Leden, 2019, 19:49:25 #744 Naposled upraveno: 04 Leden, 2019, 19:51:58 od fricky
Citace od: MrKewinCZ v 03 Leden, 2019, 17:09:26Ja teď momentálně čtu novou sérii fantastické čtyřky a na tu si nemůžu stěžovat dost mě to baví :)

Áno, na FF som zabudol :-) super bolo aj Marvel Two-in-One. Taktiež klasický Amazing Spidey nieje zlý, ale tiež ničím prevratný, Spencer si stále drží akoby Slottovu kvalitu.

Inak sa mi páčia aj noví Avengers, príde mi to, že sa vracajú ku koreňom, hlavne vzťahy medzi členmi týmu mi prídu také nostalgické, čiže dobré. :D

Nakoniec ešte pozdvihnem X-23, tá pokračuje v dobrom nastolenom trende po All New Wolverine. Na druhú stranu - návrat samotného Wolverina ma nebaví vôbec. :/

ShAgRaTh83

Ahojte :) Vopred sa ospravedlnujem ak sa tu uz riesilo to co sa tu chcem popytat. Chcel by som konecne zacat citat komixy, ale nejako neviem kde a ako zacat. Mam toho postahovaneho velmi vela, hlavne od DC aj od Marvelu. Mam teda na vas par otazok, snad mi bude vediet niekto odpovedat.

1. Ako by som mal citat komixy? Proste si vybratnapriklad Wolverina ci inu seriu a citat ju v celku a potom daco ine? Kedze je v komixoch vela samostatnych pribehov, ako Planeta Hulk, Civil War a podobne, ktore su rozhadzane vo viacerych verziach, tak mam citat pribeh, ze skakat zo serie doserie? Alebo najlepsie citat viac serii naraz a v takom poradi ako vychadzali v jednotlivych tyzdnoch? Ako citate komixy vy?

2. Vsimol som si, ze aj v DC aj v Marvel boli nejake restarty ako New 52 ci Marvel NOW!. Je takychto restartov, alebo takto velkych eventov viac? Daju sa niekde najst nazvy tychto velkych eventov a co do nich patri?

Wrai

magik

Ja osobne vacsinou citam pribehy po bookoch (co je vacsinou tak 4-6 zositov) pretoze to je zvacsa jeden uceleny pribeh. Takze nie podla toho, ako vychadzaju kazdy tyzden. Ale samozrejme aj mne robia problem udalosti a crossovery prepajajuce viac serii.

Na zorientovanie sa casto pouzivam tuto stranku (je tam aj DC, ale ja som marvelacka):
https://www.comicbookherald.com/the-complete-marvel-reading-order-guide/

ShAgRaTh83

Rychlá odpověď

Jméno:
E-mail:
Ověření:
Please leave this box empty:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek

Zadejte znaky zobrazené na obrázku:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí