Hororový koutek

Založil NAVIGATOR, 15 Únor, 2011, 13:42:03

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Spacecore

Včera jsme koukali na Eliho a bylo to fajn. Začíná to jako neškodná duchařina s příjemným twistem na konci. Jakože první hodinu se neděje nic extra, tvůrci nás trošku tahaj za nos, ale rozuzlení to vynahradí.

Spacecore

Rabid: Stylisticky zajímavý remake něčeho, co jsem neviděl, ale připomíná to takové 80s horory, nicméně i přes potenciál se to v průběhu trochu překombinovalo a výsledek byl průměrný. Ale rozhodně stojí za zkouknutí.

Zatímco Dark light jsem se měl vyhnout :D Přes zajímavý námět a zpracování příšerek se tohle zamšlený béčko vlivem scénáře dostalo někam na úroveň D. Stupidní scénář, nemastná neslaná produkce. I přes americkou produkci se to točilo někde v Gruzii s Gruzinskím štábem a tam to taky mělo zůstat.

nob321ody

......je tu někdo, kdo má rád starší horrory ze Studio Hammer, italské Giallo apod .... já tuhle béčkovinu zbožňuji, a potom starší německé  Wallaceovky ......ty ještě víc .....
,,Ale nad zamerikanizovanými obrázky ze života supermanského loupežníka Lipse Tulliana můžeme jen povzdechnout: Škoda papíru (...)" pravila redaktorka Českého rozhlasu J. Jeriová, když brojila proti
Saudkově práci.

Spacecore

Haunt: Průměrná popcornovka pro puberťáky, která mí dost povedený masky, ale scénář se svojí logikou často sklouzává do bažin stupidity. ::) Obzvlášť jedna scéna "hrdinství" na konci nutí vyprsknout smíchy.

Rychlá odpověď

Jméno:
E-mail:
Ověření:
Please leave this box empty:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek

Zadejte znaky zobrazené na obrázku:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí

+-Komiksový kalendář