Hororový koutek

Založil NAVIGATOR, 15 Únor, 2011, 14:42:03

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Spacecore

Včera jsme koukali na Eliho a bylo to fajn. Začíná to jako neškodná duchařina s příjemným twistem na konci. Jakože první hodinu se neděje nic extra, tvůrci nás trošku tahaj za nos, ale rozuzlení to vynahradí.

Spacecore

Rabid: Stylisticky zajímavý remake něčeho, co jsem neviděl, ale připomíná to takové 80s horory, nicméně i přes potenciál se to v průběhu trochu překombinovalo a výsledek byl průměrný. Ale rozhodně stojí za zkouknutí.

Zatímco Dark light jsem se měl vyhnout :D Přes zajímavý námět a zpracování příšerek se tohle zamšlený béčko vlivem scénáře dostalo někam na úroveň D. Stupidní scénář, nemastná neslaná produkce. I přes americkou produkci se to točilo někde v Gruzii s Gruzinskím štábem a tam to taky mělo zůstat.

nob321ody

......je tu někdo, kdo má rád starší horrory ze Studio Hammer, italské Giallo apod .... já tuhle béčkovinu zbožňuji, a potom starší německé  Wallaceovky ......ty ještě víc .....
,,Ale nad zamerikanizovanými obrázky ze života supermanského loupežníka Lipse Tulliana můžeme jen povzdechnout: Škoda papíru (...)" pravila redaktorka Českého rozhlasu J. Jeriová, když brojila proti
Saudkově práci.

Spacecore

Haunt: Průměrná popcornovka pro puberťáky, která mí dost povedený masky, ale scénář se svojí logikou často sklouzává do bažin stupidity. ::) Obzvlášť jedna scéna "hrdinství" na konci nutí vyprsknout smíchy.

sackettboy

Dnes som sa poriadne nasmial na Happy Death Day. Posledne mesiace prechadzam roznymi hororami, ale toto bolo pekne uvolnenie. Nic tomu nechybalo, vrazdilo sa, vtipne hlasky, pekna hlavna hrdinka a dokonca ani romantika nechýbala  :D

Kocour

Si pak dej i dvojku, přímo navazuje a ta je snad ještě malinko lepší a hlavně rozjíždí celou frančízu, tak uvidíme, jestli se dočkáme dalšího :)

sackettboy

Citace od: Kocour v 17 Duben, 2020, 15:21:47Si pak dej i dvojku,

hned druhy den som na to pozrel. bolo to tiez dobre, ale uz v tom bol zmatok. urcite sa mi jednotka pacila viac :-)

Gmork

01 Červen, 2020, 09:31:56 #277 Naposled upraveno: 01 Červen, 2020, 10:32:00 od Gmork
Včera večer jsem se místo Superstar podíval na ruský sci-fi horor Sputnik.
A docela se to dalo, příběh tedy nic extra, ale emzák byl slušně technicky
udělaný. Ruských hororů moc neznám, ještě tak Rusalka, ta taky ušla.
Jinak z nových hororů se mi líbila Chata (Lodge) a Hunt. Boy II byla
jedna velká nuda.

https://www.zone-telechargement.ninja/?p=films&s=film-vostfr
"Když už je člověk jednou vlkodlak,
tak má koukat aby byl.
A když kouká, aby byl a je,
tak má být to, co je a nedělat
ze sebe elfa nebo trpaslíka,
jak tomu v mnoha případech je."

Gmork

The Wretched- podařený horor o čarodějnici v sousedství,
nejedná se o žádné velké dílo, ale nenudí a lze bez problému
dokoukat až do konce. Mnohé áčkové horory z kina mají horší kvalitu.
U mne spokojenost.

"Když už je člověk jednou vlkodlak,
tak má koukat aby byl.
A když kouká, aby byl a je,
tak má být to, co je a nedělat
ze sebe elfa nebo trpaslíka,
jak tomu v mnoha případech je."

Rychlá odpověď

Jméno:
E-mail:
Ověření:
Please leave this box empty:
Jméno nejznámější česko-slovenské komiksové série od Jaroslava Němečka kde je Bobík, Fifinka, Pinďa a Myšpulín - slovo pište bez háčků a čárek!:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí

+-Komiksový kalendář