Hororový koutek

Založil NAVIGATOR, 15 Únor, 2011, 14:42:03

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Spacecore

MY nebylo vůbec špatný, mělo to nápad, ale pro mě to pokulhávalo na tempu a hlavně logice hlavní zápletky. Respektive celá ta mytologie mi přišla jako jedno velký WTF

Spacecore

Úniková hra: Takovej hybrid mezi Saw a Kostkou, ale téměř bez krve. Nebylo by to špatný, kdyby některé momenty nebyly vyloženě k smíchu a logika nepokulhávala. Konec už byl vyloženě WTF.

Wrai

Ten Brightburn ci ako sa vola ten film, kde je kvazi zly Clark Kent si nevidel?

Spacecore

Chtěli jsme jít do kina, ale něco do toho skočilo :) Takže ne, ale těším se na to. Stáhnu si až bude dvdrip. Jako v komiksu to bylo tisíckrát, ale ve filmu ne, takže uvidíme, co z toho vyleze.

Spacecore

Potomek: Pěkný námět (i když recyklovaný), dobře provedený, hezký nájezd, ale v průběhu to začalo haprovat a konec byl fakt pitomej. Ne, že bych nutně chtěl vidět v hororu happy end, ale když jsou postavy naprosto hloupé a hloupnou s každou scénou, tak je to těžký.

Spacecore

Russian bride: Zpočátku pomalejší tempo, ale s plno zajímavýma, nebo cringe a wtf momentama, takže byla neustále zvědavost o co tam jde. No a konec se vyvrbil jako poctivý béčkový horor, takže v celku spokojenost.

Spacecore

02 Červenec, 2019, 10:46:22 #246 Naposled upraveno: 02 Červenec, 2019, 16:48:57 od Spacecore
Začínám se dívat na nový hororový seriál, respektive antologii Into the Dark.

Začal jsem až třetím dílem Puka, protože mě děsí velcí plyšoví maskoti a vyvinul se z toho solidní psychologický horor. Možná na mě trošku moc artový mindfuck, ale jako funguje to.  --poz


sackettboy

to by ma nikdy nenapadlo pozerat nejaky serial az od tretieho dielu

Spacecore

to právě není seriál, co navazuje, je to antalogie povídek, každá je o něčem jiném, od jiného režiséra. Jsou to samostatné filmy spíš

Spacecore

Zapomněl jsem se zmínit, že každý díl antologie se zabývá nějakým svátkem a ten první hned Halloweenem. Film se jmenuje The body a je to příjemný mix hororu a komedie, kdy proti sobě stojí nájemný profi zabiják, co potřebuje ukrýt tělo a parta nýmandů, co se do toho zapletli a občas je to slušná taškařice.


Rychlá odpověď

Jméno:
E-mail:
Ověření:
Please leave this box empty:
Jméno nejznámější česko-slovenské komiksové série od Jaroslava Němečka kde je Bobík, Fifinka, Pinďa a Myšpulín - slovo pište bez háčků a čárek!:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí


+-Komiksový kalendář

Powered by EzPortal