Hororový koutek

Založil NAVIGATOR, 15 Únor, 2011, 14:42:03

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Spacecore

MY nebylo vůbec špatný, mělo to nápad, ale pro mě to pokulhávalo na tempu a hlavně logice hlavní zápletky. Respektive celá ta mytologie mi přišla jako jedno velký WTF

Spacecore

Úniková hra: Takovej hybrid mezi Saw a Kostkou, ale téměř bez krve. Nebylo by to špatný, kdyby některé momenty nebyly vyloženě k smíchu a logika nepokulhávala. Konec už byl vyloženě WTF.

Wrai

Ten Brightburn ci ako sa vola ten film, kde je kvazi zly Clark Kent si nevidel?

Spacecore

Chtěli jsme jít do kina, ale něco do toho skočilo :) Takže ne, ale těším se na to. Stáhnu si až bude dvdrip. Jako v komiksu to bylo tisíckrát, ale ve filmu ne, takže uvidíme, co z toho vyleze.

Spacecore

Potomek: Pěkný námět (i když recyklovaný), dobře provedený, hezký nájezd, ale v průběhu to začalo haprovat a konec byl fakt pitomej. Ne, že bych nutně chtěl vidět v hororu happy end, ale když jsou postavy naprosto hloupé a hloupnou s každou scénou, tak je to těžký.

Spacecore

Russian bride: Zpočátku pomalejší tempo, ale s plno zajímavýma, nebo cringe a wtf momentama, takže byla neustále zvědavost o co tam jde. No a konec se vyvrbil jako poctivý béčkový horor, takže v celku spokojenost.

Rychlá odpověď

Jméno:
E-mail:
Ověření:
Please leave this box empty:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek

Zadejte znaky zobrazené na obrázku:


Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí


+-Komiksový kalendář

Powered by EzPortal