Hororový koutek

Založil NAVIGATOR, 15 Únor, 2011, 14:42:03

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Ravenn

31 Březen, 2011, 22:49:13 #10 Naposled upraveno: 31 Březen, 2011, 22:52:42 od Ravenn
Nevíte někdo název písničky co hrála v autorádiu před havárii ve filmovém Silent Hillu?
Btw dvojku prý točí Michael J. Bassett (Solomon Kane, Mrtvá hlídka, Pustina) takže se to určitě povede. Snad tam obsadí svýho a mýho oblíbence Seana Pertweeho.) http://www.csfd.cz/tvurce/4426-sean-pertwee/
Má to snad bejt i novej doktor v Doktor Who.)

Ravenn

02 Duben, 2011, 22:07:14 #11 Naposled upraveno: 02 Duben, 2011, 22:10:31 od Ravenn
Líbilo se někomu Paranormal activity 1,2? Podle mě to je úplná slabota proti duchařině Bytost.
http://www.csfd.cz/film/21306-bytost/. Možná to bude tím že sem ho poprvé viděl asi v jedenácti ale stejně i teď má hodně dobrou atmosféru. "Podle skutečné události a ještě to neskončilo."-) Škoda že stránku na wiki o tý ženský znásilnovaný duchem smazali

Ninjer

O tom Entity už jsem slyšel a to může být hodně dobré...

Paranormal Activity je sra*ka. Je to postavený na strachu ze strachu - lidi jsou deset minut našponovaný, že na ně něco bafne. Takovou atmosféru dokáže stvořit naprosto každej.

Plus ta ženská neuměla hrát a na konci už mi to fakt připomínalo herectví na školní besídce.
Překládám: The Superannuated Man #2
Hotovo: 70 %

Ravenn

Na Entity koukni je to fakt hodně dobrý. A než Paranormal activity už mě víc láká Čtvrtý druh, ale to už je trochu asi o něčem jiným.

Raul

Reziser Eden Laku James Watkins na nas chysta dalsi horor a to sice Woman in Black, ducharskou historku s Harry Potterem v hlavni roli. A teaser me stacil k tomu, abych se na tohle dilko tesil.

http://www.comingsoon.net/news/movienews.php?id=76262
info o prelozenych a prekladanych comxech:
http://kocogel.info/index.php?topic=178.0
Všechny mé překlady naleznete zde: https://www.mediafire.com/folder/a80euuydwd9sb/Komiksy

Kocour

Tož z teaseru toho moc nevyčtu, kromě toho, že Potter už konečně bude moct ukázat své vousy... :D Každopádně každé dílko od Watkinse vzbuzuje očekávání ;)

Hulík

Včera jsem zkoukl Norský Rovdyr-Manhunt a celkem zklamání.Je to taková kombinace TCHM 1974,Wrong Turn a dalších.Bohužel nic nového ani zajímavého to do žánru nepřináší.JInak minulý týden ještě Burning Bright a ten se mi líbil o něco víc.Celkem originální nápad,který mohl být dotaženy líp,ale na jedno podívání díky dvounohým i čtyřnohým kočičkám neurazí.

Ravenn

13 Duben, 2011, 11:31:15 #17 Naposled upraveno: 13 Duben, 2011, 11:39:20 od Ravenn
Vřískot 4 zatím 78% od něco mála uživatelů, tak uvidíme co se zase na Csfd vyvrbí.
Edit: Koukám že měli dost rozumu a novináře snad na předpremiéru nepustili.

Ravenn

Zrovna jsem dodíval Smrtící parazit a podle mě aspoň o třídu lepší jak Cabin fever. Nelibuje si to tak v nechutnostech ale je to zase o něco napínavější a zajímavější. Takový delší a lepší díl Akt X.

strougy

Pro jednou varování. Včera jsem viděl The Resurrected od Dan O'Bannona a bylo to strašně nudné. Jeden z mnoha hororů, co parazituje na Lovecraftovi, aniž by se mu stylem a kvalitou byť jen maličko přiblížil. Vhodné pouze pro masochisty, co rádi u filmu trpí.
Na alkoholu je nejkrásnější, že na pár hodin nebo i na pár dní redukuje všechny neúspěchy, všechny chyby, všechny omyly, všechny touhy, všechny strachy, všechna zklamání a dokonce i všechny urážky na jediný problém: dát si další skleničku. Je to krásné jako zahlazení dluhů. Svět je složitý, pití je jednoduché.

Bernard Emond, Ulice Darling ve 20.17

Rychlá odpověď

Jméno:
E-mail:
Ověření:
Please leave this box empty:
Jméno nejznámější česko-slovenské komiksové série od Jaroslava Němečka kde je Bobík, Fifinka, Pinďa a Myšpulín - slovo pište bez háčků a čárek!:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí


+-Komiksový kalendář

Powered by EzPortal