Hororový koutek

Založil NAVIGATOR, 15 Únor, 2011, 14:42:03

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

NAVIGATOR

15 Únor, 2011, 14:42:03 Naposled upraveno: 22 Únor, 2011, 20:22:35 od Ninjer
Speciální téma na pokec pro milovníky tohoto "pokleslého" a "béčkového" ;) žánru

Hlavní cíl topicu: Doporučovat si kvalitní horory.

Starší části tohoto tématu již byly zaarchivovány. Stáhnout a přečíst si je můžete zde:

Horrorový koutek --- Archiv (31.01.2009 - 24.01.2011).rar (60.7 MB)   
http://www.multiupload.com/22EYBXT1AK

Komprimovaný soubor RAR obsahuje startovací HTM stránku, kterou lze zobrazit v libovolném internetovém prohlížeči (Firefox, Internet Explorer, Chrome, Opera, Safari...). Archivováno je vše včetně veškerých obrázků, které byly v době archivace dostupné...

DShay

Tak, zrovna včera jsem dokoukal jednu klasiku - Kabinet doktora Caligariho - úžasný film, s perfektní a na svou dobu temnou atmosférou a velmi dobrým moderním zvukovým doprovodem....jak já tyhle první němý dramata-horrory miluju

Velkej šéf

Citace od: DShay v 22 Únor, 2011, 10:33:50
Tak, zrovna včera jsem dokoukal jednu klasiku - Kabinet doktora Caligariho - úžasný film, s perfektní a na svou dobu temnou atmosférou a velmi dobrým moderním zvukovým doprovodem....jak já tyhle první němý dramata-horrory miluju

Souhlas. Jeden z mých nejoblíbenějších filmů. Navíc má luxusní zpracování prostředí. Byl jsem na něm dokonce i v Aeru.
Muj nick neberte jako důkaz skromnosti, ale jako fanouškovství Loba (originálního Velkýho šéfa)
Info o mých překladech

DShay

Tak já mám doma i Nosferatu, symfonie hrůzy...třetí vydaný film z týhle doby, Faust, mi zmizel z obchodu a už ho nemůžu sehnat...
Ale co je na Kabaretu úžasný - nebo alespoň na tom DVD vydání co mám doma - je hudba...opravdu směsice klasického orchestru a elektrické kytary, jejíž zvuk je prohnán přes syntetizátor....opravdu skvělé spojení...chvílemi mi to znělo jako něco mezi laděním symfonickéo orchestru a garážovou zkouškou Black Sabat...škoda že v současný době se horory točí prostě jinak....spousta krve a rádoby akce...přitom třeba takové Osvícení nebo Kruh....pravé horrory

Gmork

Já si dal dneska lahůdku, céčkovou zombie-mutanto akci z 1988'.
Je to přesně ten druh zábavný krávoviny z 80tek. Doporučuji všem
milovníkům pokleslýho shitu. Já se bavil královsky.
Ke stáhnutí na isohuntu.  ;)
"Když už je člověk jednou vlkodlak,
tak má koukat aby byl.
A když kouká, aby byl a je,
tak má být to, co je a nedělat
ze sebe elfa nebo trpaslíka,
jak tomu v mnoha případech je."

Velkej šéf

Citace od: Gmork v 23 Únor, 2011, 01:10:51
Já si dal dneska lahůdku, céčkovou zombie-mutanto akci z 1988'.
Je to přesně ten druh zábavný krávoviny z 80tek. Doporučuji všem
milovníkům pokleslýho shitu. Já se bavil královsky.
Ke stáhnutí na isohuntu.  ;)

Ano, koupil jsem na stánku. Především scéna v masně byla dokonalá.
Muj nick neberte jako důkaz skromnosti, ale jako fanouškovství Loba (originálního Velkýho šéfa)
Info o mých překladech

Gmork

08 Březen, 2011, 23:43:07 #6 Naposled upraveno: 09 Březen, 2011, 09:25:59 od Toebiash
Apollo 18 - tak na tenhle scifi-horůrek jsem docela vyklepanej,
už aby to bylo venku.  8-) 8-)

Apollo 18 (2011) - Official Trailer [HD]
"Když už je člověk jednou vlkodlak,
tak má koukat aby byl.
A když kouká, aby byl a je,
tak má být to, co je a nedělat
ze sebe elfa nebo trpaslíka,
jak tomu v mnoha případech je."

Kocour

No, já tomuhle moc nevěřím - viděl bych to na mutaci Záhady Blair witch, Moonu a té duchařiny, kdy si čuměl 2 hodiny na postel, jak tam chrápe ten páreček, aby se na konci něco stalo :D

Ravenn

12 Březen, 2011, 11:41:51 #8 Naposled upraveno: 12 Březen, 2011, 11:43:45 od Ravenn
Konečně se objevil český dvd rip nové Piraňi a mohl jsem tak ten film konečně zkouknout. Od režiséra Hory mají oči jsem čekal teda větší masakr než film o kozách. Stará Piraňa (myslím tu s tou zvláštní příšerkou v laboratoři, myslím že jsou ještě tři starší filmy o piraňích).
Edit: Jo je to tenhle, ten zůstává nepřekonanej http://www.csfd.cz/film/2285-pirana/

Raul

apollo me taky moc nenadchlo... i kdyz to zasazeni tohoto tematu je originalni, to zpracovani je az moc provarene a vypada to, ze filmari nejsou uplne z tech nejlepsich, takze bych to spis videl na prumer.
U traileru jsem skoro usnul.
info o prelozenych a prekladanych comxech:
http://kocogel.info/index.php?topic=178.0
Všechny mé překlady naleznete zde: https://www.mediafire.com/folder/a80euuydwd9sb/Komiksy

Rychlá odpověď

Jméno:
E-mail:
Ověření:
Please leave this box empty:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek

Zadejte znaky zobrazené na obrázku:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí

+-Komiksový kalendář