Fenomén zvaný Star Wars

Založil elar, 13 Leden, 2011, 12:03:36

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

elar

13 Leden, 2011, 12:03:36 Last Edit: 16 Prosinec, 2013, 09:53:55 by Wrai
Speciální téma na pokec pro milovníky tohoto fenoménu, jenž má v ČR nejpočetnější základnu fanoušků ;)

Starší části tohoto tématu již byly zaarchivovány. Stáhnout a přečíst si je můžete zde:

Fenomén zvaný Star Wars --- Archiv (19.08.2010 - 13.02.2011).rar (8.14 MB)   
http://www.multiupload.com/K53Z7H2DDP

Komprimovaný soubor RAR obsahuje startovací HTM stránku, kterou lze zobrazit v libovolném internetovém prohlížeči (Firefox, Internet Explorer, Chrome, Opera, Safari...). Archivováno je vše včetně veškerých obrázků, které byly v době archivace dostupné...

Wrai

Wrai

elar

Hm, jak to říct....no.....já se nedivím ani :D Asi mu hrabe, když schvaluje a kanonizuje kraviny v The Clone Wars....
Např. to, že Darth Maul měl bratra, který je válečník na zcela matriarchární planětě Dathomir a asi možná (snad ne!) Darth Maul žije...

Baron von Shock

Citace od: elar  23 Leden, 2011, 19:15:54
Hm, jak to říct....no.....já se nedivím ani :D Asi mu hrabe, když schvaluje a kanonizuje kraviny v The Clone Wars....
Např. to, že Darth Maul měl bratra, který je válečník na zcela matriarchární planětě Dathomir a asi možná (snad ne!) Darth Maul žije...

To oživení Maula se tu už přeci probíralo, úplně ty první příspěvky v tomhle tématu. ;)

elar

23 Leden, 2011, 20:40:13 #8 Last Edit: 23 Leden, 2011, 21:18:55 by elar
Citace od: Bomb  23 Leden, 2011, 20:31:24

To oživení Maula se tu už přeci probíralo, úplně ty první příspěvky v tomhle tématu. ;)

Ale tohle je něco jiného ;) Old Wounds jsou nekanonické, prostě to nepatří oficiálně do rozšířeného vesmíru. Ale The Clone Wars jsou T-Canon (1.G-canon jsou filmy a jejich knižní novelizace,2. T-canon jsou televizní pořady a pak3.  C-Canon - knihy, komiksy atd a pak je non-canon, co jsou prostě příběhy mimo), takže co tam řeknou, je zákon i když to protiřečí s tím, co už bylo (viz to, že Anakin je rytíř už, Mandaloriané jsou banda buzíků a tak) a ted kvůli třem dílům změnili životopis Maula, dali mu bráchu, kterému řekli, že ho má hledat ve Vnějším okraji a asi žije... (ale není to jisté, třeba je to jen echo v síle, či holocron, či past či ho fakt oživily, což je fakt naser! A tohle přesně se neřešilo ;) Ten díl, kdy Oppres Savage má jít ho hledat vysílali teď v sobotu ;)

Baron von Shock

Citace od: elar  23 Leden, 2011, 20:40:13
Citace od: Bomb  23 Leden, 2011, 20:31:24

Ale tohle je něco jiného ;) Old Wounds jsou nekanonické, prostě to nepatří oficiálně do rozšířeného vesmíru. Ale The Clone Wars jsou T-Canon (1.G-canon jsou filmy a jejich knižní novelizace,2. T-canon jsou televizní pořady a pak3.  C-Canon - knihy, komiksy atd a pak je non-canon, co jsou prostě příběhy mimo), takže co tam řeknou, je zákon i když to protiřečí s tím, co už bylo (viz to, že Anakin je rytíř už, Mandaloriané jsou banda buzíků a tak) a ted kvůli třem dílům změnili životopis Maula, dali mu bráchu, kterému řekli, že ho má hledat ve Vnějším okraji a asi žije... (ale není to jisté, třeba je to jen echo v síle, či holocron, či past či ho fakt oživily, což je fakt naser! A tohle přesně se neřešilo ;) Ten díl, kdy Oppres Savage má jít ho hledat vysílali teď v sobotu ;)

Sakra, to jsem někdo opoměl, že je to Old Wounds. To rozřazení jinak znám. BTW, ten díl Clone Wars jsem ještě neviděl (jsem v polovině druhé série), takže ani nevím, jak to tam přesně bylo. :)

Rychlá odpověď

Jméno:
E-mail:
Ověření:
Please leave this box empty:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek

Zadejte znaky zobrazené na obrázku:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí