Co jste si naposled koupili? (Komiks, kniha, figurky, hry...)

Založil Hjub, 06 Únor, 2011, 15:00:27

0 uživatelů a 34 Hostů prohlíží toto téma.

Killingjoke

Neskutečně se těším!!! A ten žánrový výběr je přesně podle mého gusta!!!  :oD  :oD  :oD

Jen bych si přál ještě nějaké krimi :)

NoPirates

dominic.west

20 Prosinec, 2019, 17:06:43 #4473 Naposled upraveno: 20 Prosinec, 2019, 17:08:35 od dominic.west
CitaceMyslíš, že to nevím a že MDEK nemám? Jsi nějaký přemoudrý. Že to není nic pro tebe mně vůbec nezajímá. Jak psal Gmork je tady hodně scifistů, takže něco by sem tam mohlo vyjít.

Nebuď podráždený, mňa tiež nezaujíma tvoj vkus. Pamätám si aké reči boli na začiatku vydávania MDEK, mal som iné očakávania, takže to je skôr narážka na vydavateľa ak si nepochopil čo som dal do zátvorky. To tvoje sci-fi sa vydáva oproti iným žánrom dosť často, dokonca dostáva priestor aj v Modrej Crewi. Každý ma rád niečo iné a aj ja som za vyvážené vydávanie nech je tu každý žáner zastúpený. Sám mám niektoré sci-fi série rád. No pochop, že po 20 rokoch tu konečne začali vydávať aj niečo iné napr. historický komiks, či western... myslím si, že Crew žáner sci-fi zastupuje dostatočne aj z US scény aj z EU. 
Moje preklady: Luxley Vae Victis! Okko Komančé Dlhý John Silver ... a iné

sackettboy

ale mladenci nehadajte sa. pokial sa pan vybiral dostane k tomu, ze vyda kazdy mesiac jeden book, urcite sa dostane aj na scifi a dalsie zanre. rofl  rofl  rofl kym sa tak nestane verme, ze tacmud s blokicom, merlim a vn nas niecim potesia  :D

manhali

Citace od: sackettboy v 20 Prosinec, 2019, 17:54:04ale mladenci nehadajte sa. pokial sa pan vybiral dostane k tomu, ze vyda kazdy mesiac jeden book, urcite sa dostane aj na scifi a dalsie zanre. rofl  rofl  rofl kym sa tak nestane verme, ze tacmud s blokicom, merlim a vn nas niecim potesia  :D

V pohodě-až na to toho mládence. Nejsem mužského rodu :oD

xVEGANx

Citace od: manhali v 20 Prosinec, 2019, 20:32:34V pohodě-až na to toho mládence. Nejsem mužského rodu :oD
Ja jsem si rikal, ze asi jses ta, holka a ze se Sackettboy seknul :D :D

Gmork

30 Leden, 2020, 12:38:47 #4477 Naposled upraveno: 30 Leden, 2020, 12:43:36 od Gmork
Zítra končí na gildě ten výprodej, tak jsem si pár kousků objednal,
většinou mangu, US komiksy, z Evropy jen poslední Hvězdný zámek
a Ceriseniny deníky, tam mě zajímá, jak se polští editoři poprali
s tou náročnou editací.

https://www.gildia.pl/komiksy/360200-ex-machina-1

"Když už je člověk jednou vlkodlak,
tak má koukat aby byl.
A když kouká, aby byl a je,
tak má být to, co je a nedělat
ze sebe elfa nebo trpaslíka,
jak tomu v mnoha případech je."

Gmork

Už sem dlouho nikdo nic nenahodil, tak ať jsou tu nějaké nové obrázky. :)
Pár zajímavých komiksů z minulého roku, které stojí určitě za povšimnutí.

Jinak smekám před polskými editory, náročnou editaci u Ceriseniných deníčků
zvládli na jedničku. Fajná robota. --poz

"Když už je člověk jednou vlkodlak,
tak má koukat aby byl.
A když kouká, aby byl a je,
tak má být to, co je a nedělat
ze sebe elfa nebo trpaslíka,
jak tomu v mnoha případech je."

myth

28 Březen, 2020, 15:14:14 #4479 Naposled upraveno: 29 Březen, 2020, 09:28:31 od myth
Sice jsem si to nekoupil, ale dostal od svojí lepší polovičky.  :)

Rychlá odpověď

Jméno:
E-mail:
Ověření:
Please leave this box empty:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek

Zadejte znaky zobrazené na obrázku:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí

+-Komiksový kalendář