Co jste si naposled koupili? (Komiks, kniha, figurky, hry...)

Založil Hjub, 06 Únor, 2011, 16:00:27

0 uživatelů a 6 Hostů prohlíží toto téma.

Gmork

21 Září, 2019, 09:41:50 #4420 Naposled upraveno: 11 Říjen, 2019, 11:47:07 od Gmork
No, já ještě trochu prošmejdil megaknihy a objednal si dalších 14 komiksů. :D
Teď čtu tu Catwoman a je to paráda, Brubaker je schopný udělat skvělý
detektivní thriller i z receptu na bábovku. Selina mu vyloženě sedla.

https://www.megaknihy.cz/literatura/1128998-pewnego-lata.html?

"Když už je člověk jednou vlkodlak,
tak má koukat aby byl.
A když kouká, aby byl a je,
tak má být to, co je a nedělat
ze sebe elfa nebo trpaslíka,
jak tomu v mnoha případech je."

NoPirates

Tak jsem neodolal. Dnes oficiálně začíná vycházet Komiksový výběr: Spider-man (vychází každých 14 dní)

Killingjoke

23 Září, 2019, 22:07:05 #4422 Naposled upraveno: 24 Září, 2019, 02:00:17 od Killingjoke
Nechtěl jsem, protože se vyhýbám sériím, které nejsou nebo nemají šanci být dokončeny. A Nelituju! Tohle je zase Nuryho špička, která nemá chybu! Nury je tady trestuhodně opomíjen. Nechápu proč, od něj u nás nic nevyšlo! Osobně mi sedí právě v těch realistických dílech, nuž tedy příští nákup bude Katanga, když tomu pan Vybíral údajně nevěří.

A co se týče Tenkrát ve Franci... kurevsky mě sere že příběh končí v tom nejlepším. Proč to ti poláci nedokončili? Ale jo vlastně vím, nejsou to pláštěnky! Budu to asi muset dorazit v anglině, protože chci fakt vědět jak to dopadne!!! 

Gmork

24 Září, 2019, 08:57:14 #4423 Naposled upraveno: 24 Září, 2019, 09:02:51 od Gmork
Já už si od Nuryho, Dorisona přečetl Jak přijít ke štěstí...
No, má to k těm Mrchožroutům s Belmondem docela blízko, zápletkou,
jen tohle je víc crazy a je tam víc přepálené akce, ale bavil jsem
se královsky. Hlavně ty postavy jsou skvěle napsané.
Co se týče Tenkrát ve Francii, tak Wydawnictwo Komiksowe tenkrát zabalilo
vydávání frankofonních komiksů celkově. Odneslo to víc sérií, ještě třeba Kruciáta,
Azimut nebo Comanche dovydali jiní vydavatelé.
Já myslím, že Tenkrát ve Francii dovydá Kurc, už v tom smyslu něco na svém
FB i psali.
tak má koukat aby byl.

kemen

Verím tomu, že Vtedy... v Poľsku dovydané bude, ale nemyslím si, žeby práve toto niekto vydal u nás. Predsa len to je asi dosť "francúzske". A to isté, a navyše okorenené tou silne moslimskou tematikou, sa týka aj Zlata a krvi. Ale Ako prísť ku šťastiu... je parádna vec, ktorá aj mne pripomínala Belmondovinu a toto celkom určite šancu na vydanie aj predaje u nás šancu má.
No nič, Zlato a krv finalizujeme, tretia časť bola odoslaná na edit, do štvorky sa čo nevidieť pustím a Vtedy vo Francúzsku mám v pláne zahájiť, len čo sa objaví jasná info o dokončení ;)

Killingjoke

Taky právě moc nevěřím, že to u nás vyjde a proto jsem šel do polské verze. Polština je pro mne jazyk, ve kterém čtu mnohem rychleji než v AJ. Takže mířím tím směrem...

No a v poslední době jsem si tedy vzal od Nuryho Zlato a krev, Jak přijít ke štěstí, Tenkrát ve Francii a určitě půjdu do Katangy. Všechny ty komiksy jsou bezkonkurenčně nejlepší, co jsem za poslední dobu četl a dokázaly velmi nepravděpodobnou věc a tou je, že jsem začal preferovat evropské komiksy před těmi americkými, kterých čtu čím dál méně...  :--   :--  :--

Díval jsem se na ten Kurc, bohužel tu informaci jsem nenašel a v připravovaných to tam nemají. Ale budu tedy Gmorkovi věřit, že na to dojde a pak nám to kemen i přeloží do slovenštiny, stejně jako Zlato a krev.  :-//  :-//  :-//

Jo a Mrchožrouty si jdu stáhnout. Tohodle Belmonda vůbec neznám, asi to v TV na rozdíl od jiných fláků které znám zpaměti, neběželo tak často  rofl   rofl  rofl

Gmork

24 Září, 2019, 14:45:44 #4426 Naposled upraveno: 24 Září, 2019, 14:49:45 od Gmork
S tou anglickou verzí ještě chvilku vydrž, o víkendu je v Lodži
největší polský komiksový festival, kde vydavatelé ohlašují novinky
na příští rok, třeba tam ohlásí i Tenkrát ve Francii.

Jinak jestli chceš vyzkoušet hodně zajímavou historickou sérii,
tak musím doporučit Dekalog od Franka Girouda. Tam je každý díl
příběhově uzavřen a Scream Comics dali sérii nádherný vizuální kabátek.
tak má koukat aby byl.

kemen

Dekalog som ešte nečítal, ale je fakt, že knihy vyzerajú dobre, takže najvyšší čas sa do toho pustiť, nech viem či náhodou, časom...  F:/

Killingjoke

Ok počkám  --poz

Ten Decalog vypadá fakt dobře, díky, podívám se aspoň na ty polské díly, bo na anglické asi nebude tolik času a čtu v ni dost pomaleji  F:/

Gmork

Má to tu svůj topic - Décalogue, v polštině tam jsou první dva díly.
tak má koukat aby byl.

Rychlá odpověď

Jméno:
E-mail:
Ověření:
Please leave this box empty:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku