Co jste si naposled koupili? (Komiks, kniha, figurky, hry...)

Založil Hjub, 06 Únor, 2011, 15:00:27

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

xVEGANx

Citace od: kemen  02 Leden, 2019, 15:23:25Naivne som si myslel, že týmto druhom postihnutia trpím sám...
;)
Tady tim trpime kazdej druhej, minimalne :D

quetzalogg

02 Leden, 2019, 15:54:46 #4301 Last Edit: 02 Leden, 2019, 15:57:50 by quetzalogg
Ale jsou tu i jinačí kabrňáci, nemusím snad jmenovat  :D

U mě s tím (co do objemu peněz) zahýbaly hlavně ty omnibusy Indiana Jonese. Normálně bych si je kupoval postupně v době vydání, ale nějak jsem je tehdy podceňoval... Pak jsem si přečetl první knihu z knihovny, a už mě IJ měl.

xVEGANx

Citace od: quetzalogg  02 Leden, 2019, 15:54:46Ale jsou tu i jinačí kabrňáci, nemusím snad jmenovat  :D
Jo, Gmorka jmenovat nemusis, to je fakt :D

Gmork

To je fakt, možná to zní na komiksovém fóru nepatřičně,
ale je to tak - rád čtu komiksy. :)
"Když už je člověk jednou vlkodlak,
tak má koukat aby byl.
A když kouká, aby byl a je,
tak má být to, co je a nedělat
ze sebe elfa nebo trpaslíka,
jak tomu v mnoha případech je."

Velkej šéf

02 Leden, 2019, 22:45:42 #4305 Last Edit: 02 Leden, 2019, 22:52:26 by Velkej šéf
Citace od: quetzalogg  02 Leden, 2019, 15:12:12Tak, sesumíroval jsem si svoje knižní nákupy za poslední rok (plus jedna stolní hra v tom je:

tyhle kousky jsou za posledních 5 měsíců.

A ještě jedna zaplacená knížka mi visí na buxu:

Měl bych přibrzdit. Ale asi nepřibrzdím...

Tak jsem se rozhodl taky podívat, co mi za rok 2018 přibylo ve sbírce. I když ignoruji normální knihy a podívám se jen na komiksy, trochu mě to děsí.

Přihlédnu-li k faktu, že jsem strávil v Česku z celého roku jen něco kolem čtyř měsíců, doufám, že příští rok to nebude zas o tolik víc, jinak už se nevejdu domů.

Muj nick neberte jako důkaz skromnosti, ale jako fanouškovství Loba (originálního Velkýho šéfa)
Info o mých překladech

quetzalogg

V Ultimátním komiksovém kompletu vyšlo 1602? Sakra, to jsem prokoučoval, já tuhle edici vůbec nesleduju...

Velkej šéf

Citace od: quetzalogg  02 Leden, 2019, 23:16:48V Ultimátním komiksovém kompletu vyšlo 1602? Sakra, to jsem prokoučoval, já tuhle edici vůbec nesleduju...

Já jsem tuhle edici vyignoroval víceméně úplně, ale protože to přítelkyně ví a ví, že mám rád Gaimana, Ellise a Bendise, sama mi tohle z té edice k narozeninám vytipovala. A ať je to sudé číslo, přihodila k tomu ještě toho Davida Hinea.
Muj nick neberte jako důkaz skromnosti, ale jako fanouškovství Loba (originálního Velkýho šéfa)
Info o mých překladech

Gmork

Tak jsem se přece jen tomu výprodeji na gildě neubránil. :D

... a ještě pár titulů, všechno to nahazovat nebudu. :)
"Když už je člověk jednou vlkodlak,
tak má koukat aby byl.
A když kouká, aby byl a je,
tak má být to, co je a nedělat
ze sebe elfa nebo trpaslíka,
jak tomu v mnoha případech je."

Rychlá odpověď

Jméno:
E-mail:
Ověření:
Please leave this box empty:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku