Co jste si naposled koupili? (Komiks, kniha, figurky, hry...)

Založil Hjub, 06 Únor, 2011, 15:00:27

0 uživatelů a 26 Hostů prohlíží toto téma.

scorpioo

Hovorí sa, že zlo zvíťazí keď dobrí ľudia prestanú konať. Ale malo by sa hovoriť: Zlo zvíťazí!

elar

DShay

Opožděně jsem si koupil tuhle "novou" grafickou verzi úžasného Bulgakova...a nevím...znám knížku i filmovou, resp mini-seriálovou verzi a jsem z toho docela rozpačitý...jako kresba zajímavá a text jako takový ničím nemůže překvapit neboť autoři citují "oficiální" český překlad...ale ten výběr scén resp. vynechání některých částí a nebo jen naznačení některých detailů a "hned od toho pryč"...zkrátka to není moc určeno pro někoho, kdo by to dílo neznal...ale to je jen můj vlastní názor.

scorpioo

Hovorí sa, že zlo zvíťazí keď dobrí ľudia prestanú konať. Ale malo by sa hovoriť: Zlo zvíťazí!

Daredevil150

cista zavist bratku ... xD kebyze odo mna peniazky neutekali tak si kupim aj ja  ::)

scorpioo

Citace od: Gweilo v 01 Březen, 2011, 22:16:03
cista zavist bratku ... xD kebyze odo mna peniazky neutekali tak si kupim aj ja  ::)

akože jaaa ti zato môžem, že si nedávaš pri sexe pozor a potom musíš žene tabletky kupovať  :D :D :--

scorpioo

Rychlá odpověď

Jméno:
E-mail:
Ověření:
Please leave this box empty:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek

Zadejte znaky zobrazené na obrázku:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí

+-Komiksový kalendář