Co právě hrajete?

Založil Baron von Shock, 22 Leden, 2011, 23:45:27

0 uživatelů a 2 Hostů prohlíží toto téma.

Ninjer

Překládám: The Superannuated Man #2
Hotovo: 70 %

LojZa

Citace od: scorpioo v 23 Leden, 2011, 00:18:26
Citace od: xVEGANx v 23 Leden, 2011, 00:13:12
Ted mam doma Mafii2 od kamarada a za mesic co tu lezi, jsem uprostred prvni mise. Nejak se k tomu hrani nemuzu odhodlat, pritom jsem koukal jak to tu muj svagr za den dohral a hra se mi libila.

O nič extra ani neprichádzaš  :--

Mafie 2 byla fajn, ale ani zdaleka se nemuze rovnat jednicce. Ja si dvojku celkem uzil....bohuzel potom jsem si precetl nejakej clanek o tom, co v M2 melo skutecne byt a co z te hry vyskrtli (jezdeni tramvaji, nakupovani nemovitosti...) a cela hra se mi kompletne zhnusila.

scorpioo

Citace od: LojZa v 23 Leden, 2011, 00:54:13
Mafie 2 byla fajn, ale ani zdaleka se nemuze rovnat jednicce. Ja si dvojku celkem uzil....bohuzel potom jsem si precetl nejakej clanek o tom, co v M2 melo skutecne byt a co z te hry vyskrtli (jezdeni tramvaji, nakupovani nemovitosti...) a cela hra se mi kompletne zhnusila.

No a všetko teraz pridávajú ako DLC-čka  >:(

Hovorí sa, že zlo zvíťazí keď dobrí ľudia prestanú konať. Ale malo by sa hovoriť: Zlo zvíťazí!

LojZa

Citace od: scorpioo v 23 Leden, 2011, 01:02:40
No a všetko teraz pridávajú ako DLC-čka  >:(

No prave. Tohle je celkem podraz. Kdyz zaplatis dalsi prachy za DLC, tak MOZNA budes mit hru, tak jak ji slibovali.  >:(

scorpioo

Citace od: LojZa v 23 Leden, 2011, 01:07:04
No prave. Tohle je celkem podraz. Kdyz zaplatis dalsi prachy za DLC, tak MOZNA budes mit hru, tak jak ji slibovali.  >:(

Preto poctivo warezím  ;D :D ;D

Hovorí sa, že zlo zvíťazí keď dobrí ľudia prestanú konať. Ale malo by sa hovoriť: Zlo zvíťazí!

elar

Zas po dlouhé době jsem si dal SW: Knight of the Old Republic II a dal jsem si tam obnovovací patche a tak jsem zvědavý, jak se změní konec.

DLC je co? To jsou ty placené pluginy a další mise?

xVEGANx

elar

Citace od: xVEGANx v 23 Leden, 2011, 01:21:44
Citace od: scorpioo v 23 Leden, 2011, 01:10:12
Preto poctivo warezím  ;D :D ;D

Jenze u PS3 ti je to h..no platne  :'(

Začni víc kupovat věci od Comics Centra a třeba ti pak pan Dort poradí, jak to hackl u sebe  :D :D

spot_

23 Leden, 2011, 01:39:19 #18 Naposled upraveno: 23 Leden, 2011, 01:41:20 od spot_

TF2 Pyro powaa!!!

scorpioo

Rychlá odpověď

Jméno:
E-mail:
Ověření:
Please leave this box empty:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek

Zadejte znaky zobrazené na obrázku:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí

+-Komiksový kalendář