Co právě hrajete?

Založil Baron von Shock, 23 Leden, 2011, 00:45:27

0 uživatelů a 13 Hostů prohlíží toto téma.

Wrai

Rhaegar

Wrai

13 Červenec, 2020, 13:46:49 #882 Naposled upraveno: 13 Červenec, 2020, 15:59:00 od Wrai
Moff Gideon  --poz  --poz  --poz  --poz

Rhaegar

13 Červenec, 2020, 16:56:42 #883 Naposled upraveno: 13 Červenec, 2020, 17:05:29 od Rhaegar

Tohle ještě vyúadá dobře. Přidali příběh a každá skupina postav má vlastní schopnosti a moveset. Všimněte si, že třeba Hitman funguje trochu jinak než stav nebo hacker. Vcelku milé překvapení.

AC ukázané na včerejší konferenci je prostě reskin Odyssey což považuji za nejhorší díl, ale nebudu pokrytec. Stejně si to zahraji.

Wrai

Koľko je tých Assassinov? Poprosím podľa vydania hier...a koľko je tých, ktoré stoja za to?

Rhaegar

13 Červenec, 2020, 17:53:44 #885 Naposled upraveno: 13 Červenec, 2020, 17:56:06 od Rhaegar
Na počítač 12 + 2 vedlejší.
Pak máš asi 5 mobilních/mini konzolových her, komiksy,knihy, krátké filmy a jeden celovečerní a určitě ještě další věci, ale to už je spíše merch.

Za zahrání stojí první 4 hry a pak ještě 5. né kvůli kvalitám, ale  pátý nejlépe uzavírá příběh série. Víš co se stane s hlavními postavami a vyřeší se hlavní zápletka.

Poté si každá hra jede spíše na vlastní triko a je velmi samostatná. Ono se zdá 5 her jako hodně, ale dohraješ to za pár desítek hodin. V posledních dílech zůstaneš tak na 60. Takže když nebudeš sbírat každou chujovinu máš to možná i do této doby dohrané.

Co se týče dalších her tak je komunita rozdělená a není tam žádná elementární shoda. Takže každý člověk ti dá diametrálně odlišnou odpověď. Za mě by jsi rozhodně neměl minout Black Flag a Origins.

Rhaegar

https://sureai.net/games/enderal/

Dohrál jsem tento úžasný mód na Skyrim a utopil jsem v něm 80 hodin. Ale opravdu toho času nelituji jako u nějakých jiných oficiálních AAA her kde si často přeji aby ta hra už skončila a já mám pak po dokončení jen hořké pocity. Jsem rád, že jsem se k této hře dostal. Opravdu doporučuji :)

Wrai

Gmork

"Když už je člověk jednou vlkodlak,
tak má koukat aby byl.
A když kouká, aby byl a je,
tak má být to, co je a nedělat
ze sebe elfa nebo trpaslíka,
jak tomu v mnoha případech je."

Rhaegar

Já radši Indiány. Dokonce měli tu recenzi o den dříve :D

Rychlá odpověď

Jméno:
E-mail:
Ověření:
Please leave this box empty:
Jméno nejznámější česko-slovenské komiksové série od Jaroslava Němečka kde je Bobík, Fifinka, Pinďa a Myšpulín - slovo pište bez háčků a čárek!:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí

+-Komiksový kalendář