Co právě hrajete?

Založil Baron von Shock, 23 Leden, 2011, 00:45:27

0 uživatelů a 2 Hostů prohlíží toto téma.

jmaky

Vůbec nevím o čem mluvíte commanders. Jediná a poslední bitva probíhá tady!  Kdo  je starý jako já ať vypálí jadernou raketu!
Je suis Paris!
To my je učíme mluvit...   Po našem...
My jsme Transcomx!

quetzalogg

Citace od: jmaky v 24 Červen, 2020, 10:10:03

Vůbec nevím o čem mluvíte commanders. Jediná a poslední bitva probíhá tady!  Kdo  je starý jako já ať vypálí jadernou raketu!

Tady jsem nějak nepochopil, co na tom remasteru má 20GB. Filmečky v Ultra HD? Mrkni schválně do složky, jestli většinu toho netvoří FMV sekvence.

Wrai

S Command & Conquer som začal, keď vyšiel Red Alert 2 dlhé roky som to hrával, neskôr cez hamachi s kamošmi, potom aj datadisc Yuri's Revenge...miloval som Francúzov kvôli grand cannonom.

Neskôr sme hrávali FPS Renegade, kde sme ničili GDI a NODov.

A potom to prišlo Generals ... toto sme drtili po sieti najviac, najradšej som mal USA s ich superlaserom, keď som odhalil, že si niekto postavil kopu elektrární pri sebe...si ho doslova vypol a dovidenia.

Datadisc Generals: Zero Hour bol ešte lepší...tam už som hral za Taliban s tou frakciou, ktorá sa vedela maskovať.

Škoda, že som nikdy nehral Tiberium Wars.

jmaky

je to balík, tj. jen uprage bylo bezmála 2gb,,,
je ty filmečky jsou trochu out...
Je suis Paris!
To my je učíme mluvit...   Po našem...
My jsme Transcomx!

Gmork

"Když už je člověk jednou vlkodlak,
tak má koukat aby byl.
A když kouká, aby byl a je,
tak má být to, co je a nedělat
ze sebe elfa nebo trpaslíka,
jak tomu v mnoha případech je."

tazz1

Wrai

Wrai

Vašut opäť nadabuje Tommyho Angela v Mafii 1 ... Ste radi?

nob321ody

...já vám napíšu, jak se ze mne stal nehráč.... nikdy jsem na compu nic nehrál...já jsem čtenář,šachista, sběratel známek atd....ale nějaké PC hry ....ani náhodou.
Před nějakými 12-15 roky jsem v Hypernově uviděl slevněné hry z 999 na 199 korunek... a byla tam hra 2.světová válka /houby si pamatuji přesný název/, což mne tedy bohovsky zaujalo.... a ty názvy těch levelů, radost číst... někde v 7 levelu bylo o potopení německého křižníku anglickou ponorkou ....a to bylo rozhodující, už to bylo doma...
Kua, pracně jsem to nainstaloval, pracně jsem vyzkoušel klávesové zkratky a asi po třech hodinách utrpení jsem klikl na sedmý level ...a jdeme potápět. Jenže se objevil nápis - Blbečku to musíš pěkně od prvního levelu!
Tak jsem klikl na první level ....čtyři američané vyjížděli v džípu na hlídku ...
Jen jsem vyjel ze vrat.....ozvalo se čtyřikrát luplup a měl jsem v džípu čtyři mrtvoly.... a tak znovu ...pomaloučku vyjíždím ze vrat...zastavuji, rozhlížím se a ozvalo se lup, lup a měl jsem v džípu čtyři mrtvoly....
Hoši, nikdy jsem nic tak rychle neodinstaloval jak tuto hru /na druhý den jsem to prodal v práci kamarádovi ....
,,Ale nad zamerikanizovanými obrázky ze života supermanského loupežníka Lipse Tulliana můžeme jen povzdechnout: Škoda papíru (...)" pravila redaktorka Českého rozhlasu J. Jeriová, když brojila proti
Saudkově práci.

quetzalogg

Citace od: Wrai v 02 Červenec, 2020, 15:43:00Vašut opäť nadabuje Tommyho Angela v Mafii 1 ... Ste radi?

Celkem je mi to buřt. Kdyby to bylo jen s CZ titulky, nebudu nic namítat.

Citace od: nob321ody v 02 Červenec, 2020, 17:00:36...já vám napíšu, jak se ze mne stal nehráč....

Hezká storka :D
Na hry se musí zlehounka, od nějakýho snadnějšího kousku... Ale pravda je, že kdyby tě to chytlo, určitě nepřečteš tolik knížek.

Dělal jsem si teď inventuru svých videoher (ne pro PC, jen konzolovky).
Tady je mám:

Té hromádky šesti her vpravo se budu zbavovat, právě proto, že už je mám na PC - a to má vždy přednost.

Rychlá odpověď

Jméno:
E-mail:
Ověření:
Please leave this box empty:
Jméno nejznámější česko-slovenské komiksové série od Jaroslava Němečka kde je Bobík, Fifinka, Pinďa a Myšpulín - slovo pište bez háčků a čárek!:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí

+-Komiksový kalendář