Co právě hrajete?

Založil Baron von Shock, 23 Leden, 2011, 00:45:27

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Rhaegar

Ona ta dvojka je docela kontroverzní momentálně. Je to lehce proladěno, ale nikoliv výrazně. Někteří tvrdí, že to zkazily, ale to je jedno. Prostě to patří do trilogie mafie a majitelé to chtěli podojit...

Všichni však vyčkávají na remake jedničky. Tam jde o kompletní remake. Remaster je jen lehké vylepšení grafické stránky. Zato Remake je předělávka od podlahy kde se zasahuje i do hratelnosti, příběhu, přidává ubírá/obsah. No a dělají to ze stejného důvodu jako remaky či remastery filmů. Prostě prodat podobný obsah novým lidem s přihlédnutím na hodnotu původní značky. 

quetzalogg

20 Květen, 2020, 19:23:09 #791 Naposled upraveno: 20 Květen, 2020, 19:26:03 od quetzalogg
Citace od: Botanick v 20 Květen, 2020, 11:08:36Já teda nikdy tohle remástrování moc nepochopil, ta původní grafika je součástí nostalgie stejně jako třeba u Contra. Popravdě jsem myslel, že dvojka takhle vypadala vždy.

Tak mě třeba u Mafie vždycky vadila ta nízká dohlednost - doskakování budov při přiblížení. S tímhle už si moderní počítače dokážou poradit. Na modely aut podle mě není třeba moc sahat, ty byly v Mafii super už od začátku, stavby a krajina taky celkem v pohodě, ale co zestárlo, to jsou lidské postavy a mimika - a s tím si u remasteru dvojky mohli víc pohrát. Anebo se na remaster vykašlat a ukutit pořádný remake.

Jo a co mi u Mafie 2 vadilo, to byly hranice mapy. U jedničky byla mapa a mise postavené tak, že jsem nějaké ohraničení vůbec nezavnímal. U dvojky se prostě dojelo k zátarasu a čelem vzad, odjezd. To bylo rušivé a asi by to chtělo vymyslet nějak jinak.

Wrai

20 Květen, 2020, 19:33:46 #792 Naposled upraveno: 20 Květen, 2020, 19:35:35 od Wrai
Remastere určite majú zmysel, technika napreduje, treba lepšie rozlíšenie, ale aj kompatibilitu v prípade operačných systémov...potešil ma remaster Age of Empires napríklad...u konzoloviek ma potešil remaster Last of Us.

Pri Mafii 1 mi vadilo, že stačil malinký mikro-ťuk ako v prípade misie, kde si išiel ukradnúť formulu a zaviesť ju do servisu a misia bola neúspešná...samotné závody boli tiež hard-core na tú dobu šiel som 100x a to som mal odohraté NFSká a ani raz som nevyhral, potom som našiel cheat kde bola vedľajšia trať stačilo dať dáky reset a bol si na prvom mieste.
Toto dúfam, už vylepšia.

Inak by som bral open-world Mafie niečo ako GTA alebo Red Dead Redemption 2, ale naštýl takej Corleonovskej ako z Godfatheru.

quetzalogg

Mě ten závod nikdy nepřišel až tak obtížnej - stačilo zvládnout začátek, těch prvních pár zákrut, šikovně tam způsobit kolizi soupeřů, a pak už jen jet opatrně a zbytečně nestát na plynu v problematických úsecích.

Wrai

20 Květen, 2020, 22:24:25 #794 Naposled upraveno: 20 Květen, 2020, 22:26:59 od Wrai
Pekné porovnanie Mafia 2 a Mafia 2 Remaster:

quetzalogg

No, jestli je to srovnání provedené férově, tak rozdíly jsou tam dost viditelné hlavně v texturách - dřevo, oprýskané nátěry dřeva nebo kovu, pleť na tvářích... ale technologicky je to pořád to samé. Vlastně by to měl spravit texture pack do původní hry, nic, za co by měli chtít plnou palbu.

Wrai

Ja vidím len v tvárach aj to sem tam, keď som si dal video do stredu tak dokonca mi miestami prišla lepšia originál verzia.

Ale čo čítam komentáre kade-tade, tak 99% ľudí píše, že zmeny sú mizerné a zbytočné.

Hulík

Na pc je upgrade pro majitele dvojky zadarmo,to si myslim ze je fer docela.Jen my konzolisti jsme zas ostrouhali😃.

Wrai

30 Květen, 2020, 17:37:41 #798 Naposled upraveno: 30 Květen, 2020, 17:40:37 od Wrai
PS+ ponúkne na mesiac jún Battlefront II....hurá....konečne využijem ten 14 trial....snáď mi hra vydrží aj po vypršaní, ale čo je hlavné, snáď mi to pôjde stiahnuť, pretože v tomto mám dosť medzery ako to funguje...na jednej strane beriem, ok, je to predsa 14 trial, takže by v tom nemal byť rozdiel medzi klasickým subscripe-om, na druhej strane je to 14 trial, nie klasický subscripe...uvidíme ako to bude.

Ale serieme ten princíp...kúpiš si origoš hru a ešte si musíš platiť aj službu, aby si mohol hrať online...

Rhaegar

Já jsem zase nevím po kolikáté dokončil Knights of the old republic II
Tentokrát jsem poprvé použil módy, které přidávají obsah, který byl ponechán kvůli uspíšenému vydání.
https://deadlystream.com/files/file/578-tsl-restored-content-mod
https://deadlystream.com/files/file/277-m4-78-enhancement-project/
Mohu doporučit :)

Rychlá odpověď

Jméno:
E-mail:
Ověření:
Please leave this box empty:
Jméno nejznámější česko-slovenské komiksové série od Jaroslava Němečka kde je Bobík, Fifinka, Pinďa a Myšpulín - slovo pište bez háčků a čárek!:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí

+-Komiksový kalendář