Co právě hrajete?

Založil Baron von Shock, 22 Leden, 2011, 23:45:27

0 uživatelů a 6 Hostů prohlíží toto téma.

quetzalogg

Citace od: Wrai v 01 Leden, 2020, 21:00:50Chcem sa informovať, ohľadom hier na PS4 ... keď si kúpim digitálnu kópiu hry a dakedy ju odinštalujem...opäť si ju budem musieť potom zakúpiť?

To snad ne, ale taky by mě zajímalo, jak to přesně funguje. Dá se ta instalačka někde zálohovat?

Totéž by mě zajímalo u her pro PC, například Forza Horizon 3-4 se jinak než digitálně nedistribuuje - musí se instalovat na systémový disk (mám jen 110 GB SSD disk), nebo lze i na druhý interní disk? A po odinstalaci, můžu si zálohovat instalačku? Protože dneska 60 GB na instalaci hry není žádná míra. 

Wrai

CitaceTo snad ne, ale taky by mě zajímalo, jak to přesně funguje.

Povedal by som, že nie...ale úprimne by som sa nečudoval keby to tak nebolo.

Wrai

Panebože čo sa to deje...to musia odložiť každú hru na ktorú sa teším?

Odložte aj Ghost of Tsushima...nech je to kompletné.

Spacecore

Já nehraju nic mladšího roku 2006 :D Za a proto, že mi nic novýho nerozchodí ntb a za b proto, že jsem konzerva. Za posledních patnáct let jsem si takřka nezahrál nic nového. Takže mám seznam asi dvaceti her, co mě pořád baví, hraju je furt a nevím jestli bych byl schopen hrát něco jiného :D Jsou to tyto hry: LOTR: BFME (oba díly), HoMaM 1, 2, 3 a 5. , Disiples II, Fire Captain, Settlers 5 a 6, Plague Inc, Mortal Kombat (první čtyři díly), Stronghold 2, Tony Hawk Pro Skater 4, Spider-Man (z roku 2000 a 2004), Warcraft 3, RC Cars, GTA (3, Vice city a San Andreas), Plane arcade, Battle Mages (dva díly), MDK 2, NfS Most Wanted a Underground 2, Quake 3 arena, Unreal Tournament 2004, TrackMania a to je tak všechno asi :D

Rychlá odpověď

Jméno:
E-mail:
Ověření:
Please leave this box empty:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek

Zadejte znaky zobrazené na obrázku:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí

+-Komiksový kalendář