Co právě hrajete?

Založil Baron von Shock, 22 Leden, 2011, 23:45:27

0 uživatelů a 4 Hostů prohlíží toto téma.

Wrai

16 Listopad, 2019, 22:37:31 #710 Naposled upraveno: 16 Listopad, 2019, 22:40:15 od Wrai
Tešung...Age of Empires I a II som sa dačo nahral, najprv single-player a potom v tých časoch ešte cez LAN multi-player

Dodnes si pamätám aj cheaty ako Photonman, peperonni pizza, quarry, woodstock

quetzalogg

Protože jsem už dnes spíš příležitostný hráč casuálník, mou přízeň si získala firma Nintendo, která dělá hry na pohled dětinské, ale vybroušené pro maximální zábavu pro každého. Takže za poslední měsíc jsem koupil dva kousky pro Switch, a střídám je půlhodinku denně místo Večerníčku.

jose28

-Wrai

U Age of Empires I jsem strávil pěkných pár nocí, kolikrát mě překvapilo - hele, on už svítá...

Gmork

Teď zrovna pařím Horizon - Zero Dawn, který jsem si pořídil v Complete edici
Jinak můžu všem pařanům nejen ze severních Čech doporučit shop originálky.cz
Mají tam velký výběr a pěkné ceny.

https://www.originalky.cz/horizon-zero-dawn-complete-edition-ps4-p89046/

"Když už je člověk jednou vlkodlak,
tak má koukat aby byl.
A když kouká, aby byl a je,
tak má být to, co je a nedělat
ze sebe elfa nebo trpaslíka,
jak tomu v mnoha případech je."

quetzalogg

Horizon je fajn, jenom mi chybí CZ titulky, protože je to příběhovka a v tom tempu si to s vyplazeným jazykem ne vždy stíhám přeložit. Taky bych to radši hrál na PC, protože trefit se s gamepadem potvoře do slabého místa není úplně nejpohodlnější.

Rhaegar

Horizon zero dawn a RDRD1 jsou jediné dvě hry, které na PC opravdu postrádám.

quetzalogg

Citace od: Rhaegar v 18 Listopad, 2019, 19:28:42Horizon zero dawn a RDRD1 jsou jediné dvě hry, které na PC opravdu postrádám.

Ohledně RDR1, zde citace z posledního SCORE:

"Jeden by čekal, že oznámením PC verze Red Dead Redemption 2 utichnou spekulace kolem této série, ovšem opak je pravdou. Mluví se totiž o tom, že na jaře 2021 vyjde remake jedničky! novinka má dostat některé featury druhého dílu a oba díly by navíc měly být lépe propojeny novými dialogy. Že to zní až neuvěřitelně? No jasně, že nevěříme! Rockstar prý každopádně chtěl stihnout už jaro příštího roku (kdy RDR oslaví 10 let), ale s plněním termínu to, jak známo, v Rockstaru moc dobře nejde."

Tak ale já jsem trpělivej. A jestli se dvojka na PC bude dobře prodávat, mohl by se tam dostat i ten remake, jestli to teda není kachna.

Rychlá odpověď

Jméno:
E-mail:
Ověření:
Please leave this box empty:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek

Zadejte znaky zobrazené na obrázku:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí

+-Komiksový kalendář