Co právě hrajete?

Založil Baron von Shock, 22 Leden, 2011, 23:45:27

0 uživatelů a 3 Hostů prohlíží toto téma.

Rhaegar

A taky dělaj remake XIII když jsme u těch budoucích her podle komiksů:

Ani jednu sérii (Blacksad a XIII) jsem nečetl, ale třeba to před vydáním obou her doženu abych mohl dělat chytrýho a všem říkat "Ale v předloze..." :D

NoPirates

Blacksad a XIII., pokud se to povede, tak jasná koupě.
Původní XIII. je dodnes jednou z mých "nej" akčních  her, co jsem hrál. 8-)

strougy

V rámci léčby kocoviny po včerejší firemní akci jsem mrknul na historii jedné mé oblíbené herní série a nostalgicky si zavzpomínal.

Na alkoholu je nejkrásnější, že na pár hodin nebo i na pár dní redukuje všechny neúspěchy, všechny chyby, všechny omyly, všechny touhy, všechny strachy, všechna zklamání a dokonce i všechny urážky na jediný problém: dát si další skleničku. Je to krásné jako zahlazení dluhů. Svět je složitý, pití je jednoduché.

Bernard Emond, Ulice Darling ve 20.17

Gmork

The Last Of Us II. u Sony přesunuli na 21 února, čekal jsem to na vánoční
trh, ale snad už je to poslední odložení. Rozhodně je na co se těšit.

"Když už je člověk jednou vlkodlak,
tak má koukat aby byl.
A když kouká, aby byl a je,
tak má být to, co je a nedělat
ze sebe elfa nebo trpaslíka,
jak tomu v mnoha případech je."

quetzalogg

Citace od: Gmork v 30 Říjen, 2019, 12:53:58The Last Of Us II. u Sony přesunuli na 21 února, čekal jsem to na vánoční
trh, ale snad už je to poslední odložení. Rozhodně je na co se těšit.

Tak tohle si rozhodně koupím. Ale stejně mě štve, že tahle série (a Uncharted) nevychází i pro PC. To by se tak krásně a pohodlně ovládalo...

seeker666

Co právě hraji?
Právě hraji realtime hru, která se jmenuje rodina, starost o dům a zahradu + chození do práce jako bonus. Vše bez jakékoliv závislosti na počítačových hrách a sociálních sítích  rofl Omlouvám se, ale musel jsem to napsat, nějak tyhle virtuální herní životy nechápu  :-[ 

While there is tea, there is hope.

quetzalogg

Citace od: seeker666 v 30 Říjen, 2019, 21:16:25Co právě hraji?
Právě hraji realtime hru, která se jmenuje rodina, starost o dům a zahradu + chození do práce jako bonus. Vše bez jakékoliv závislosti na počítačových hrách a sociálních sítích  rofl Omlouvám se, ale musel jsem to napsat, nějak tyhle virtuální herní životy nechápu  :-[ 

Sorry, to mi trochu připomíná ortodoxní vegany, kteří každému na potkání cítí potřebu svěřit, že jsou vegani...  :D

xVEGANx

Citace od: quetzalogg v 30 Říjen, 2019, 22:47:05Sorry, to mi trochu připomíná ortodoxní vegany, kteří každému na potkání cítí potřebu svěřit, že jsou vegani...  :D
Ehmmm??
:D

quetzalogg

Citace od: xVEGANx v 31 Říjen, 2019, 02:23:20Ehmmm??
:D

No je to tak. Vymezovat se tady vůči "virtuálním herním životům", házet do jednoho pytle hry a sociální sítě... Videohry jsou zábava jako každá jiná, například jako čtení komiksů. Sociální sítě jsou jiná písnička, ale o těch tady v tom tématu jaksi není řeč, žejo.

seeker666

Vždyť já jsem to nemyslel zle. Jsem již staršího data vydání a tuhle dobu už tak úplně nechápu.znam lidi, co hrají celé noci a vikendy. Pak se rychle naji nejakejch fastfoodu a hurá zpátky na hraní. Úplně nejlepší jsou jejich reakce typu...Ty něco pestujes? Vy máte slepice? Nejsi blbej? Tak se na ně milé usmeju a myslím si svoje. Prostě žiju divne.

While there is tea, there is hope.

Rychlá odpověď

Jméno:
E-mail:
Ověření:
Please leave this box empty:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek

Zadejte znaky zobrazené na obrázku:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí

+-Komiksový kalendář