Co právě hrajete?

Založil Baron von Shock, 22 Leden, 2011, 23:45:27

0 uživatelů a 5 Hostů prohlíží toto téma.

Botanick

Trine, akorát se to blbě hraje na touch padu  :D
A little library, growing larger every year, is an honourable part of a man's history. It is a man's duty to have books. A library is not a luxury, but one of the necessaries of life.
Henry Ward Beecher

LojZa

RDR mne taky hodne prekvapilo. Normlane westerny nemusim, ale tohle s emi libi.

Ja jsem prave dal po cuni Carnagovi ve Spider Man - Shattered Dimensions.  :)

DarkKnight

Ja si idem stiahnuť starého Punisheraaa  :D

Nejde o to čo chcem, ale o to čo je fér!Myslel som si že sa v neslušnej dobe môžme chovať slušne, ale mýlil som sa. Svet je krutý, a jediný morálny princíp v krutom svete je náhoda, nestranná, nepredpojatá, fér! (Harvey Dent, Two-face)

Ninjer

Překládám: The Superannuated Man #2
Hotovo: 70 %

podskalda

Citace od: scorpioo v 23 Leden, 2011, 04:08:43podobnosť so Supermanom čisto náhodná ? :D

S tím editorem postav se dá vyblbnout na hodiny a hodiny, dá se vytvořit s trochou fantazie skoro všechno.

{alt}{alt}{alt}
{alt}{alt}{alt}
{alt}{alt}{alt}

morlum

Mám rozehrané tyhle hry - Doom 3 (pro mě docela zklámání, dyť ono to je kurva jednička akorát s jinou grafikou :D), Medal of Honor: Pacific Assault a nejvíc času teď trávím u Empire: Total war, série Total war je prostě srdcovka.  ;)
Kdysi jsem se domníval, že za rozbřesku jarních jiter ptáci vítají zpěvem příchod slunce a světa. Dneska vím, že těch několik jitřních minut křičí hrůzou ze světa. (Bohumil Hrabal)

Člověk je obětí společnosti, která nechápe jeho duši... (CH.Bukowski)

Dance tonight! Revolution tomorrow!

spot_

Citace od: Botanick v 23 Leden, 2011, 14:41:30
Trine, akorát se to blbě hraje na touch padu  :D

Perfektná vec... po dlhej dobe niečo na oživenie žánru.

Baron von Shock

Tak jsem ten God of War dohrál a teď ho jedu podruhý s jiným kostýmem a datama z konce minulé hry (nejsilnější možná varianta). Plus se chystám na ty Bonus levely ;)

Kocour

The Long Journey
FreeLancer Crossfire
Plant vs Zombies
Heroes 3 Wake of Gods
Heroes Kingdoms
Fallout Online

Vše na střídačku dle chuti ;)

scorpioo

Tak ja už asi po 4x Planescape:Torment a stále má ta hra neprestáva udivovať a stále nachádzam nové a nové veci.

2 podskalda  : tak a celé JLA máme :D a vidím, že z Green Lanterna si spravil Paralaxa  ;)

Hovorí sa, že zlo zvíťazí keď dobrí ľudia prestanú konať. Ale malo by sa hovoriť: Zlo zvíťazí!

Rychlá odpověď

Jméno:
E-mail:
Ověření:
Please leave this box empty:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek

Zadejte znaky zobrazené na obrázku:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí

+-Komiksový kalendář