Co právě hrajete?

Založil Baron von Shock, 23 Leden, 2011, 00:45:27

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

podskalda

Champions online. Konečně jsem dotáhnul svýho superhrdinu na 40 lvl  :oD

scorpioo

Citace od: podskalda v 23 Leden, 2011, 04:08:21
Champions online. Konečně jsem dotáhnul svýho superhrdinu na 40 lvl  :oD

Do totho sa chystám aj ja od 25 keď to nabehne na systém free  :D

Hovorí sa, že zlo zvíťazí keď dobrí ľudia prestanú konať. Ale malo by sa hovoriť: Zlo zvíťazí!

podskalda

CitaceDo totho sa chystám aj ja od 25 keď to nabehne na systém free  :D

jj na to ceka spousta lidi a ja taky ;)

scorpioo

HE-HE si spravím nejakého super-hoňoša  ala John Constantine   :--

Hovorí sa, že zlo zvíťazí keď dobrí ľudia prestanú konať. Ale malo by sa hovoriť: Zlo zvíťazí!

podskalda

takhle vypadá můj hlavní 40lvl bivoj jménem patriot

{alt}{alt}

scorpioo

Citace od: podskalda v 23 Leden, 2011, 04:35:09
takhle vypadá můj hlavní 40lvl bivoj jménem patriot

{alt}{alt}

podobnosť so Supermanom čisto náhodná ? :D

Ronik

23 Leden, 2011, 12:01:12 #26 Naposled upraveno: 23 Leden, 2011, 12:04:51 od Ronik
Já jsem zkoušel kdysi trial, ale můj hrdina taky originalitou neoplýval :--
{alt}

Jinak tak na střídačku hraju Deus Ex, Fallout New Vegas, Gears of War, Neverwinter Nights 2 a mám nainstalovanejch pár dalších :D

Niaz

Já teď ultimátně pařím World of Tanks, hraju to (closed betu) už půl roku a nemůžu se toho nabažit. Je to super, když byste to chtěli zkusit, od čtvrtka startuje openbeta ;)

tomahawk

Assassins Creed: Brotherhood a baví ma to hodne.....................na oddychovečku nejaký šport, Virtua Tennis, Fifa 11 a Nhl

k Mafii: pre mňa sklamanie roka.......................nie žeby to bolo až tak na hovno, ale jednotka posadila laťku kurevsky vysoko.................súhlasím s Gmorkom, že GTA4 je podstatne hratelnejšia a hlavne, nie je taká lineárna

pre mňa je hrou roka jednoznačne Red Dead Redemption, ktorú som prešiel už trikrát

Ronik

23 Leden, 2011, 15:40:39 #29 Naposled upraveno: 23 Leden, 2011, 15:48:13 od Ronik
Pro mě bylo zklamání roku nový Medal of Honor (následovaný Gothicem 4). Mafia 2 mě bavila víc než jednička, ale tu já moc nemusím.

Rychlá odpověď

Jméno:
E-mail:
Ověření:
Please leave this box empty:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek

Zadejte znaky zobrazené na obrázku:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí

+-Komiksový kalendář