Co právě hrajete?

Založil Baron von Shock, 23 Leden, 2011, 00:45:27

0 uživatelů a 2 Hostů prohlíží toto téma.

Baron von Shock

Já si právě dopřávám ultimátně vynikající God of War: Chains of Olympus na PSP. Jsem asi v 85% hry (možná víc) a je to prostě nářezový. Určitě doporučuji a já se těším na Ghost of Sparta. :--

A co vy? ;)

scorpioo

Hovorí sa, že zlo zvíťazí keď dobrí ľudia prestanú konať. Ale malo by sa hovoriť: Zlo zvíťazí!

Gmork

Jak mám chvilku tak Final fantasy 13, trochu to zakčnělo, ale i tak baví. A konečně taky
Killzone 2. Sice starý hry, ale špičkový. Čekal jsem na platinum edice.
"Když už je člověk jednou vlkodlak,
tak má koukat aby byl.
A když kouká, aby byl a je,
tak má být to, co je a nedělat
ze sebe elfa nebo trpaslíka,
jak tomu v mnoha případech je."

LojZa

FF13 taky ted jedu. Ani nevim jak jsem daleko - nejakych 20 hodin nahranych, takze pocitam ze asi moc daleko ne.  :)
No a prokladam to Red Dead redemption. A samo, za tyden je tu Dead Space 2.

scorpioo

Hovorí sa, že zlo zvíťazí keď dobrí ľudia prestanú konať. Ale malo by sa hovoriť: Zlo zvíťazí!

alexross

NieR na ps3 dalsi z rady originalnich japonskych her, perfektne skloubena H&S s rpg prvky jako side questy, otevreny svet, statistiky

xVEGANx

Citace od: Gmork v 23 Leden, 2011, 00:59:48
Jak mám chvilku tak Final fantasy 13, trochu to zakčnělo, ale i tak baví. A konečně taky
Killzone 2. Sice starý hry, ale špičkový. Čekal jsem na platinum edice.

Ke Killzone2 jsem dostal tricko, ale hru jsem proste nedohral. Prestalo me to bavit po hodine, ne a ne se do toho dostat a pak uz jsem na to nesahl.
Ted mam doma Mafii2 od kamarada a za mesic co tu lezi, jsem uprostred prvni mise. Nejak se k tomu hrani nemuzu odhodlat, pritom jsem koukal jak to tu muj svagr za den dohral a hra se mi libila.

scorpioo

Citace od: xVEGANx v 23 Leden, 2011, 01:13:12
Ted mam doma Mafii2 od kamarada a za mesic co tu lezi, jsem uprostred prvni mise. Nejak se k tomu hrani nemuzu odhodlat, pritom jsem koukal jak to tu muj svagr za den dohral a hra se mi libila.

O nič extra ani neprichádzaš  :--

Gmork

Lidi mě za to proklínaj, ale já mám radši GTA4 než Mafii, nevím proč, je to asi hratelnější.
To japonský rpg si musím zjistit, tyhle hry mám rád.
A na Dead Space 2. jsem taky zvědavej, furt se o tom píše. Uvidíme.
"Když už je člověk jednou vlkodlak,
tak má koukat aby byl.
A když kouká, aby byl a je,
tak má být to, co je a nedělat
ze sebe elfa nebo trpaslíka,
jak tomu v mnoha případech je."

Rychlá odpověď

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 90 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno:
E-mail:
Ověření:
Please leave this box empty:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek

Zadejte znaky zobrazené na obrázku:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí

+-Komiksový kalendář