Game of Thrones

Založil Gmork, 22 Leden, 2011, 10:25:16

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

xVEGANx

Rass

15 Duben, 2019, 20:29:23 #771 Naposled upraveno: 15 Duben, 2019, 20:38:24 od Rass
Ja som tiež spokojný. Zvučka fajn, ale že by som si z toho cvrkol, to zas nie.
Naopak, lietanie na drakoch bolo presne také ako som si predstavoval, a žiarlivé pohľady drakov nemali chybu.
Chýbala mi len Briene, niekam ju poslali, či čo?
Som zvedavý, ako sa vyrieši prípad Bran-Jaime, logicky by to Bran mohol vyrieši mimosúdnym vyrovnaním v duchu: nebyť toho pádu, nebola by zo mňa trojoká vrana, takže Jaimeimu odpúšťam.
A po Cleganbowle sa zrejme môžeme tešiť na ďalší veľký súboj Jaime vs. Bron.  :oD
Ozaj, neviete niekto čo si to nechala Arya vyrobiť? Nerišilo sa to niekde inde na fórach...? - podľa všetkého nejaký oštep/vrhač/vystreľovač obsidiánových hrotov. Hm, vychcaná malá beťárka.

Wrai

15 Duben, 2019, 21:18:37 #772 Naposled upraveno: 15 Duben, 2019, 21:47:55 od Wrai
Osobne sa mi prvá časť predošlej série páčila viac, hoci tiež bola len o upevňovaní pozícii...tu mi tu celé prišlo nemastné-neslané... Časť so Cersei ma absolútne nebavila...ani s tým trápnym arogantným Greyjoyom u ktorého mi prišla tá arogancia nasilu tlačená.

Mne prišla tá záverečná scéna divná...však Jaime vedel, že Bran neumrel...a civel na neho akoby Bran vstal z mŕtvych.

Nemŕtvy by si mohli podať Glovera ako prvého.

Ja som si ten Aryin návrh stopol a prišlo mi to ako odkrúcacia kópia.

- Cersei chce dať zabiť bratov, hoci ich mala oboch na rane, Jaimiho mohla sundať na konci predošlej série...
- Jon sa pýta či Arya žiarli, že má Valaryjskú oceľ, ale to, že má ona dýku z Valaryjskej oceli mu nespomenie.
- Toto je zima?
- Kde boli Dothraki?
- kde bol Ghost?
- Brana nechali 3 dni na nádvorí?

myth

Za mě zatím dobrý. :-)

Jen pro Rasse, pokud jsem dobře viděl, Brien seděla na poradě na začátku.

sackettboy

Citace od: Rass v 15 Duben, 2019, 20:29:23Chýbala mi len Briene, niekam ju poslali, či čo?

v úvodnej scéne ako prichádzalo na winterfell to vojsko stála rovno za sansou, takže tam bola, ale keďže bol ten jej ryšavy nápadník kdesi preč asi nemali pre ňu miesto :D

Wrai

Jedna vec mi prisla zaujimava...videli sme mnoho bitiek ale katapulty a trebuchety v ziadnej...som zvedavy ci to nejako vysvetlia...trebars, ze to Sam nasiel v knihach v Citadele...

quetzalogg

16 Duben, 2019, 00:19:18 #776 Naposled upraveno: 16 Duben, 2019, 01:01:29 od quetzalogg
Katapulty přece použila Daenerys při obléhání Meerenu - bombardovala otrokáře rozbitými okovy z Astaporu.
A šípomet, což je zbraň ze stejné rodiny, měl nachystaný Bronn na draky (použil v bitvě u Růžové cesty, nebo jak se ten masakr jmenoval).
A balisty použili i Moudří páni z Yunkai při námořním obléhání Meerenu.
Jo a při obléhání Řekotočí byla několikrát řeš o trebuchetách, i když nám je neukázali.

Rychlá odpověď

Jméno:
E-mail:
Ověření:
Please leave this box empty:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek

Zadejte znaky zobrazené na obrázku:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí