Game of Thrones

Založil Gmork, 22 Leden, 2011, 11:25:16

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Rass

Keď si pomyslím, že DaD teraz dostali na hranie preďalekú galaxiu...  F:/  kurva.

myth

Citace od: Rass v 20 Květen, 2019, 17:32:58Keď si pomyslím, že DaD teraz dostali na hranie preďalekú galaxiu...  F:/  kurva.

Ono to zase nemusí být tak špatný. Co se vytýká HoT tak je to hlavně to, že vše velmi rychle odsýpá. Tedy to, co předtím vykreslovali jednu celou sérii, nyní dávají za jeden díl. A spíše si myslím, že je to dáno vedením HBO a tím, že dostali méně prostoru. Tedy že už to mají ukončit a ne dělat další 3-4 série.

Poslední série je tak spíše víc filmová než seriálová, kdy se motivace jednotlivých postav podávají zrychleně. Protože jsme zvyklí na ultimátně seriálový přístup, tak to nyní vadí, ale pro filmový to není žádný velký problém, protože tam i tak máš málo prostoru.

Sice zde vše urychlují a zkracují, ale základní motivace zůstávají stejné a vývoj postav je stále lineární, bez zásadních změn jejich chování. Jejich angažování pro film mi tak přijde v pohodě. Na HoT si teď "filmy" vyzkoušely, jsou schopni lineárního vykreslení motivací postavy a na malém prostoru je předeslat a zobrazit. Žehrání na ně je spíše nynější záležitost, postupem času si myslím, že se bude jejich hodnocení zlepšovat.

Rass

Tak jediné pozitívum vidím v tom, že vo svete Hviezdnych vojen majú materiálu na "adaptovanie" habadej. To im ide.

Wrai

20 Květen, 2019, 20:19:09 #933 Naposled upraveno: 20 Květen, 2019, 20:25:38 od Wrai
Opäť pre mňa rozporu plné finále.Ukázat / Skrýt sekci  :

- Páčil sa mi záber ako Drogon vystrel krídla a chvíľu to vyzeralo akoby patrili Danearys, predtým, než mala príhovor k svojim armádam. Vyzerala ako zlá Disneyovská kráľovná.

- I Drogonová kamufláž sa mi páčila.

- Páčilo sa mi aj to ako bola pri železnom tróne a bolo to skoro ako podľa jej vízie.

- Najväčším víťazom je podľa mňa Sansa, zbavila sa Danearys, získala nezávislé kráľovstvo v ktorom je kráľovnou. Inak podľa mňa mohla kľudne udeliť Jonovi azyl, však jeho podmienka sa viazala na Šesť kráľovstiev. Nechce sa mi veriť, že by Šedý Červ otočil flotilu a šiel by do vojny ak by zistil, že Jon je v Severnom kráľovstve.

- Tá scéna s Jonom a dýkou do srdca....tak nejak som si predstavoval scénu pred touto sériou ako Jaime zabije Cersei.

- Konečná sekvencia s hudbou bola fajná.

Kedy má byť odvysielaný ten záverečný dokument o vzniku Game of Thrones?

sackettboy

21 Květen, 2019, 10:53:52 #934 Naposled upraveno: 21 Květen, 2019, 10:56:05 od sackettboy
Tá scéna s Jonom a dýkou do srdca....tak nejak som si predstavoval scénu pred touto sériou ako Jaime zabije Cersei.

tiež som si to takto predstavoval

u mňa záver totálny prepadák


- zrazu sa tam objavilo řekotoči, martellovci, dokonca aj ten malý spratek z orlieho hniezda, o ktorom som si myslel, že už dávno odrtčal kopytá a kde boli doteraz?
- šedý červ veľké sklamanie, Jon predsa tu jeho Missandei nezabil, a evidentne vymytý mozog, je vidieť, že reagoval skoro ako žena asi preto, že nemá gule
- Jon zabije šialenú kráľovnú a preto ho pošlu znovu na zeď ? wtf ?
- Sansa už v prvej sérii povedala, že chce byť kráľovnou a tak nakoniec sa ňou aj stala
- Arya pripravená na to aby sa stala nejakou nekromancerkou v Ašaii? alebo ako sa to tam ďaleko volá, vyzeralo to na predpripravu spin-off


každopádne by ma zaujímalo, či ľudia dajú šancu spin-offom a či vobec spin-offy majú šancu prežiť ak budú takto dosraté ako posledná séria hlavnej linky

xVEGANx

21 Květen, 2019, 11:12:20 #935 Naposled upraveno: 21 Květen, 2019, 11:21:52 od xVEGANx
Tak Dany si z Neposkvrnenych udelala regulerni NepoSSkvrneny :D
Takhle nejak se chovala kdejaka jednotka Einzatskommando na Vychode.
Uz jenom to, jak se Jon vzdal. To jako prisel dolu a rekl "tak jsem ji kuchnul a drak si ji odnesl"? Kdyby to tak bylo, tak ho na miste zabijou, neverim tomu, ze by ho zajali. Zvlast, kdyz tou dobou sedel i jedinej jeho spojenec Tyrion.
Ale to, ze Dany nikdo nehlidal, kdyz k ni sel, to neni pravda. Byl tam drak a pred tim nez Jona pustil, tak si ho ocuchal a pustil, kolem nej by nikdo neprosel.
A nakonec se ukazalo, ze ve chvili, kdy scenaristi nemohli cerpat material z knizky a byli napred, slo to uplne dolu vodou.
Takze se jim skvele hodil Bran jako takova berlicka, na kterou to vsechno navalej. Bran tam za celej serial neudelal NIC! Jenom o vsem rekl "melo to tak byt... byl si tam, kde si mel byt"...Bran ex machina.

Zaroven jsem dokoukal finale Big bang theory a popravde, sitcom ze studia a emoce to na konci zdimalo vic, nez cely GoT.

Rass


Botanick

Citace od: sackettboy v 21 Květen, 2019, 10:53:52- zrazu sa tam objavilo řekotoči, martellovci, dokonca aj ten malý spratek z orlieho hniezda, o ktorom som si myslel, že už dávno odrtčal kopytá a kde boli doteraz?
- šedý červ veľké sklamanie, Jon predsa tu jeho Missandei nezabil, a evidentne vymytý mozog, je vidieť, že reagoval skoro ako žena asi preto, že nemá gule
- Jon zabije šialenú kráľovnú a preto ho pošlu znovu na zeď ? wtf ?

Myslím, že Riverland tam byl celou dobu ne? Někdy od bitvy bastardů se flákali se Starky. Martellovci a Dorn byli dost směšní, stejně tak Sam sedící na tom soudu (a jeho poznámka o demokracii) stejně tak Sam jakožto mistr v radě (přečetl v citadele tak tři knihy...).
Celá ta její armáda měla naprosto nulový vývoj a na to jak se z ní snažili dělat osvoboditelku, tak právě Missandei byla jediná postava, která se z té linky utvořila.
Celá zeď je směšná Night king je mrtvý, divocí chtějí zůstat na severu... smysl mělo ho tam poslat jako ambasadora/krále/velvyslance právě k divokým.

Obecně Johnův původ byl úplně zbytečnou částí seriálu (a byl teda dost jasný od doby co s tím Ned dělal takové tajnosti) a jak se tu opakuje že postavy měli vývoj, tak tahle postava se vrátila tam kde byla v první serii.. člověk co nic neví - byl za zdí, vedl noční hlídku, vedl tři obří bitvy, byl králem severu (sice asi týden) a na konci je to stejný ňouma jako na začátku.

Denny linka... Jasně jako malé ji někdo nakecal, že má nárok na trůn a že to v její domovině někoho zajímá, ale tak od třetí série ví, že to není pravda a stejně s tím nic nedělá, žádná spojenectví, žádná příprava (neříkám, že tam měl být 20 min dlouhý záběr na to jak si čte, ale měla tak 10 rádců co ji mohli připravovat) a žádný plán! Kdyby Stannis neprohrál tak by kempovali někde na pláži?
Kam vlastně zmizeli Baratheoni? To všichni umřeli u Zimohradu (včetně žen, dětí atp.)? Co ty lodě, které Stannise dovezli za zeď, ty se někam vypařily?
Železná banka sázící na Lannistery, kteří nemají podporu žádného rodu a jsou zavření v citadele?
Tyrion za poslední 4 serie prodělal mrtvici nebo co?
Největší doména GoT když to začalo byla nepředvídatelná úmrtí (teda hlavně Starků), kam se to podělo? Jako Cersei se nepodařilo nikomu sejmout i když ji všichni nenávidí (ani se o to nepokusí)? Dřív všichni všechny zrazovali a teď je najednou celý sever oddaný Sanse a Jonovi? Danny se pokusili zabít snad akorát v první sérii ne?
Brann který nechce být v jednom díle Lordem ničeho chce být v příštím díle král a z nějakého důvodu s tím všichni souhlasí (Dorn nechce vlastní království proč?)
atp.
A little library, growing larger every year, is an honourable part of a man's history. It is a man's duty to have books. A library is not a luxury, but one of the necessaries of life.
Henry Ward Beecher

xVEGANx

Citace od: Rass v 21 Květen, 2019, 11:44:59Súhlas, TBBT skončilo nádherne.
Za hodne dlouho dobu serial, kterej i kdyz se pak vlastne zmenil na geek verzi Friends, tak si porad udrzel stejnou kvalitu. Aktualni, vypointovanej humor a ten konec byl fakt skvelej. Tech 12 serii bylo tak akorat a skoncilo to s hlavou nahore. Za me fakt super.

sackettboy

Citace od: xVEGANx v 21 Květen, 2019, 12:03:43Za hodne dlouho dobu serial, kterej i kdyz se pak vlastne zmenil na geek verzi Friends, tak si porad udrzel stejnou kvalitu. Aktualni, vypointovanej humor a ten konec byl fakt skvelej. Tech 12 serii bylo tak akorat a skoncilo to s hlavou nahore. Za me fakt super.

súhlas, akurát, že podľa mojho názoru ten seriál dokonca stúpal, keďže tá prvá séria má nebavila toľko ako ten zvyšok. to mi bude chýbať asi zo všetkých seriálov najviac. perfektné napínavo skončila aj druhá séria Cobra kai, ale tam to ešte nie je úplny koniec seriálu.

Rychlá odpověď

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 90 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno:
E-mail:
Ověření:
Please leave this box empty:
Jméno nejznámější česko-slovenské komiksové série od Jaroslava Němečka kde je Bobík, Fifinka, Pinďa a Myšpulín - slovo pište bez háčků a čárek!:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí


+-Komiksový kalendář

Powered by EzPortal