Game of Thrones

Založil Gmork, 22 Leden, 2011, 11:25:16

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Wrai

Wrai

Boha im, do premiéry ostávajú len 3 mesiace a poriadny trailer ešte furt nevydali...miesto toho tieto priblblé naaranžované teasery  --neg :

sackettboy

nemozu nam prezradit, ze vsetkych povrazdia, lebo GRRM sa nechce uz viac pisat ma vystarano do konca zivota  :D

Wrai

trailer sa dá zostaviť aj bez toho, aby dačo spoilovali.

- inak osobne si myslím, že by sa mali všetky postavy evakuovať na ten druhý väčší kontinent Essos, však ten je 10x väčší. A White Walkery nech sa hrajú na svojom kontinente...časom by sa tam mohli vrátiť so zbraňami z obsidiánu a pobiť ich.

Bedo

Zaujimavá myšlienka, v realite by to tak možno aj bolo, ale v serialy.. Veď kolko trvalo Daenerys presunúť armádu na západ..

P.S- nieje nič nové o daľšej knihe?? Tá by ma hadam poťešila viac ako finále serialu  :)

Wrai

Neviem, pretože časový údaj o plavbe nemáme...ale v seriály je beztak všetko zrýchlené...stavím sa, že zrazu bude celý Sever vyzbrojený obsidiánom(meče, šípy, kópie), napriek tomu, že v 7. serii sme videli ako ho ťaží na Dragonstonee len 10 baníkov a berú 3 tabule....

Rhaegar

Já si myslím, že Martin už ani knihu napsat nechce. Teď je na pořád na vrcholu. Zadaptují mu divoké karty z toho dostane taky nějakou tu slávu a prachy. Kdyby tu knihu napsal a fanouškům se to nelíbilo tak si je proti sobě akorát poštve. Napsat konec je fakt složitá a nevděčná práce. Takže tvrdit že píše a nechávat to plavat je bezpečná volba.

xVEGANx

15 Leden, 2019, 00:22:50 #747 Naposled upraveno: 04 Únor, 2019, 17:16:05 od xVEGANx
Citace od: Rhaegar v 14 Leden, 2019, 22:53:58fanouškům se to nelíbilo tak si je proti sobě akorát poštve
A on si je jako uz ted proti sobe nepostval? Picus, vyjde nejakej zajebanej prequel, ale sagu nedotahne? Ja na nej uz seru i kdyby to dopsal, uz jenom z principu, naopak si s fans vytira zadek.
Dokoukam serial a cely pan GRRM mi muze. Mam na to stejnej nazor jako to bylo v South parku...pan Wiener.

Rhaegar

Beru zpět. O tom prequelu jsem nevěděl myslel jsem, že se doslova fláká. Dávám ti zapravdu ohledně fanoušků.

Ale to nic nemění na té části že to stejnak nedopíše protože udělat smysluplný konec ve světě který nemá smysl je makačka a ať by to ukončil jakkoliv bylo by to vždycky blbě...

Wrai

Rychlá odpověď

Jméno:
E-mail:
Ověření:
Please leave this box empty:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek

Zadejte znaky zobrazené na obrázku:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí

+-Komiksový kalendář