Game of Thrones

Založil Gmork, 22 Leden, 2011, 10:25:16

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

oodoow

Tak jsem to před chvílí stáhnul a jako ušlo to. Ale žádná bomba, knížky jsou prostě knížky.
Možná jsem ale trochu rozčarovaný tím,  jak se tam skákalo z jednoho místa na druhé a pak ještě i k Dothrakům. Víc by se mi líbilo, kdyby to bylo prostě jedna kapitola v knize = jeden díl seriálu. Tím by se podle mě víc proniklo k charakterům a bylo by to méně zmatečné. No, tolik ke kritice scénáře. Zbytek byl bezchybný, herci, výprava, hudba, všecko nádhera. Ned a Tyrion jednoznačně všecky převálcovali. :-)

Wrai

Knihy som nečítal...ale viem si predstavit ze to presne nekopiruje udalosti, ved ktory film ci serial ano?

Kazdopadne mam na uvod z toho pekny pocit, hlavne sa do toho musim dostat, co sa tyka mien postav.

oodoow

Fakt jsi knihy nečetl? To hledim, protože mi to přišlo, že to pro někoho, kdo nečetl knihy bude nesrozumitelné. Tak to je dobré, snad to s takovou bude mít dost velkou sledovanost, aby přišly další série.
Každopádně knihy doporučuji, je to několik tisíc stránek zábavy. :D

Wrai

hlavne tie mená osôb musim nastudovat lebo to mi ukratilo dost ukratilo z deja a este mapu..hoci tu ukazali v zvucke no vela som z nej nemal...neviem co je to tam za ladovu stenu, ktoru ukazali v úvode.

elar

Citace od: Gmork v 22 Leden, 2011, 12:56:51
Na isohuntu je to dávno, v čechách to nastoupí na HBO v květnu.

To je divne.....na to na ceskem HBO koukam prave ted=D

Wrai

elar

Citace od: Wrai v 18 Duben, 2011, 23:02:01
ano, dnes by to malo byt.

A v Praze v kine Atlas byla premiera prvnich dvou dilu, jen nebyl cas.

Vatras

Podľa prvého dielu to vyzerá veľmi dobre. Viac než dobre. Knižnú predlohu nepoznám, takže nemám očakávania ani neviem, čo by to malo priniesť ďalej, ale zatiaľ to vyzerá na dobrý historicky, trochu fantasy reznutý príbeh.
S tým fantasy uvidíme, zatiaľ sa to nezdá moc magické. Zrejme sú tam nejaké bytosti, keď autor titulkov preložil mountain lion ako stínokočka, nie ako horský lev a počuli sme o Walkeroch (ktorí boli dvojako značení v titulkoch)

Wrai

tak jasne ze tam budu...ved aj dracie vajcia tam mali...len dufam ze tam nebudu elfovia.

Rychlá odpověď

Jméno:
E-mail:
Ověření:
Please leave this box empty:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek

Zadejte znaky zobrazené na obrázku:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí