Game of Thrones

Založil Gmork, 22 Leden, 2011, 10:25:16

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Gmork

22 Leden, 2011, 10:25:16 Naposled upraveno: 17 Prosinec, 2011, 15:33:51 od RakeW

Tak jsem viděl 1.díl této tv adaptace podle známé fantasy od G.R.R.Martina a spokojeně
předu. Doufám, že si další díly zachovají stejnou kvalitu. Všem fanouškům fantasy doporučuji. Je to mňamka. I Černá smrt, taktéž s S.Beanem je skvělá. Tenhle herec poslední dobou jede.  ;)                                                                                                       

http://www.youtube.com/watch?v=43LW7a_NKMk

P.S.- Taky bych se rád zeptal bratrů ze Slovače, u kterých to už dávali. Jak je kvalitní
seriál The Pillars of the earth, má cenu to stahovat a obětovat tomu čas?
"Když už je člověk jednou vlkodlak,
tak má koukat aby byl.
A když kouká, aby byl a je,
tak má být to, co je a nedělat
ze sebe elfa nebo trpaslíka,
jak tomu v mnoha případech je."

Wrai

Vítame cestovatela v case...pretoze premieru ma tento serial 17.aprila 2011

Gmork

Na isohuntu je to dávno, v čechách to nastoupí na HBO v květnu.
tak má koukat aby byl.

alexxiik

Ja som Piliere Zeme videl, bolo to jedno z toho lepsieho, co v TV v poslednej dobe davali... cisty stredovek, aj ked miestami nie celkom "realny"... ciastocne romanticky, totalne intrigansky... suvislost s historickymi udalostami posudit neviem... no zacul som, ze kniha je lepsia a serial sa jej nie celkom drzal...

Na moj vkus po napinani prisilo vyvrcholenie velmi rychlo...
Ten posratý photobucket.com mi odmietol zverejniť podpis, takže ho týmto bojkotujem!

Botanick

A vyšel normální první díl nebo pilot s kecáním?
A little library, growing larger every year, is an honourable part of a man's history. It is a man's duty to have books. A library is not a luxury, but one of the necessaries of life.
Henry Ward Beecher

Wrai

Citace od: Gmork v 22 Leden, 2011, 12:56:51
Na isohuntu je to dávno, v čechách to nastoupí na HBO v květnu.

tak mi daj zdroj, pretoze som patral a nasiel som sice Game.of.Thrones.S01E00.720p.HDTV.x264-CTU [NO-RAR] ale to je "behind the scene"

imdb a officialna stranka uvadza 17.april ako premieru a HBO neni zrovna TV odkial unikaju serialy, navyse teraz je serial v post-produkcii(strih,vizualne efekty, zvuky a hudba) tak by bol nedokonceny.

Ale i tak nevidim ziaden pilot nikde na torrentoch ani na warezforach.

morlum

Na Game of thrones se neskutečně těším. Pilíře země doporučuju, je to výborný seriál.
Kdysi jsem se domníval, že za rozbřesku jarních jiter ptáci vítají zpěvem příchod slunce a světa. Dneska vím, že těch několik jitřních minut křičí hrůzou ze světa. (Bohumil Hrabal)

Člověk je obětí společnosti, která nechápe jeho duši... (CH.Bukowski)

Dance tonight! Revolution tomorrow!

Kocour

Jo, na tohle se těším... Produkce HBO a ještě s těmahle hercama, to nemůže dopadnout špatně :)

Gmork

njn  :-[ , chtěl jsem se pochlubit... je to jen preview, mělo mě to trknout když jsem
k tomu stahoval titulky.  :D
Píliře už jsem si stáhnul, teď si na ně jen najít čas.
tak má koukat aby byl.

Wrai

Vauuu...som nadseny z tohto fantasy...pravda nie je to take ako"Legend of the seeker" ci "Merlin" alebo ine kde je v kazdej scene vidno nejaku fantasy bytost,vec atd atd...a v podstate ma clovek miestami pocit ze sa diva na historicky serial o Anglickej slachte pocas "Dark Age"...no kazdopadne som rad ze si to zobralo na starosti HBO, dali si namahu urobit pracu s detailami co sa tyka kostymov, interierov,exterierov...samozrejme vyprava a natacanie na Malte je tiez velke plus, taktiez som rad ze ani v tomto serialy nema produkcia HBO problem s nahotou a sexualnymi scenami.

Jasonovi Momoa alias Rononovi(z Stargate Atlantis) ta rola barbara sedi ako rit na serbel...samozrejme aj Sean Beanovi.

Rychlá odpověď

Jméno:
E-mail:
Ověření:
Please leave this box empty:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek

Zadejte znaky zobrazené na obrázku:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí