Odpověď

Při odesílání příspěvku nastala následující chyba:
Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 90 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.
Rozšířené možnosti...
Ověření:
Please leave this box empty:
Jméno nejznámější česko-slovenské komiksové série od Jaroslava Němečka kde je Bobík, Fifinka, Pinďa a Myšpulín - slovo pište bez háčků a čárek!:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí

Shrnutí tématu

Poslal Kocour
 - 04 Červen, 2009, 23:59:24
Ano, ano, taktika...! :)

Opravdu musíme co nejdříve zorganizovat nějaký ten, čistě kocogelový, slez - má představa komiks slezů se po převzetí "komiksovými ultrazz" posouvá trochu jiným směrem :D (na totální ožíračky ;)

Dobře sepsáno, díky za report a hlavně příjemnou společnost :D
Poslal Orin
 - 04 Červen, 2009, 19:40:29
                        Mankin to popsal velmi čtivě
                         (Představit si to umím živě)
                         Z fotek atmosféra sálá milá
                       (Je vidět, že akce se vydařila)

                            :-//   :-//   :-//
Poslal 81splinter
 - 04 Červen, 2009, 17:16:22
Pútavé čítanie, Mankin, až som zabudol, že som vlastne pred chvíľočkou začal s korekciami Elektry.  :D :-- no nič, idem to rýchlo napraviť.  :oD
Poslal eda
 - 04 Červen, 2009, 13:20:19
Mankin pěkně napsáno souhlasím s bludištěm to byla docela bída jinak club byl docela zajímavý.
A že by bylo 30-40 serii na edit naké žroutství no já nevím nevím
Poslal mankin
 - 04 Červen, 2009, 13:07:25
CRWECON 2009
Mankinova prvá účasť na komiksovom cone


Príprava na môj krst v účasti na komiksovom cone sa začala už v piatok 29.5.2009, kedy som vyrazil na pol cestu do Prahy, do hlavného mesta Moravy, do Brna. Po stretnutí s bublákovským a prekladateľským spoluvinníkom BeeSeem sme sa lokálkou presunuli do miesta dočasného prespatia Tetčic. Teplota vzduchu i poveternostné podmienky tomu veľmi nepriali, ale aj tak sme neodolali a predsalen zašli na jedno orosené do miestnej reštaurácie. Z jedného bolo zrazu šesť a debatu o komiksoch sme spestrovali smysluplnou konverzáciou o hudbe, filmoch a nadávaním na politiku. Po čase sme zistili, že by nebolo od veci si trochu pospať a tak sme to pred jedenástou zabalili a presunuli naše telesné schránky do postele (Pre vaše info: sme spali oddelene, vy dobytkovia!).

[smg id=482 width=400 caption="Tetčické nádraží 4:40"]


Ráno 3:45. Budík. Brutálny čas na akúkoľvek činnosť, nieto ešte na také niečo ako vstávanie z postele či páchanie ústej hygieny a telesnej očisty. Ale bolo treba stihnúť ranný vlak do Štatlu (odchod 4:45), nuž nebolo veľmi na výber. V Brne sme boli samozrejme prví, ale onedlho dorazili Blair a Bossi, takže bolo komu sa posťažovať na škaredé počasie a nedospané hodiny. Toe a Sid sa ukázali onedlho a tak sa šlo zakúpiť lístky. Ranný BeeSeeho úsmev presvedčil pána za prepážkou, že nám treba cestovať čo najlacnejšie a tak vybavil sieťové lístky, takže obojsmerná cesta Brno-Praha-Brnop vyšla vskutku za babku. Cesta bola veselá a účastníci zájazdu, ktorí nepodcenili spánok hýrili vtipom. Osobne som oceňoval ich hlášky iba milým úsmevom a poloprivretými očami. Krátko pred pol deviatou ráno sme dorazili na nádraží Praha-Holešovice a už o 5 minút sme sa ocitili pred klubom Cross. Okrem Toebiashovho neomylného orientačného zmyslu nás totiž navigovali plagátiky s logom Crweconu, takže by sme nezablúdili ani omylom.

[smg id=485 width=400]
[smg id=486 width=400 caption="BeeSee fotografuje vertikálne dopravné značenie neomylne navigujúce na Crwecon"]

[smg id=488 width=400 caption="Vstupná brána do pekla...ehm, do klubu Cross"]


Cross sa pomali začal zapĺňať prvými účastníkmi a organizátori či obchodníci počali rozbalovať svoje saky-paky. Seqoy prišiel v plnej zbroji, škatule s novinkami, staršími či bazárovými kusmi dávali tušiť ťažké odľahčenie peňaženky. O nejakú polhodinku už bol problém sa v hornom poschodí presúvať, to už dorazili Poliaci a na vlastné oči som tak mohol byť svedkom ich vybaľovacích rošád. Otvorili asi šesť škatúl, vybali artbooky, hardcovery, súborné vydanie i kusovky a dobrú trištvrte hodinu presúvali po stole, akoby miešali karty. Na BeeSeeho radu som priebežne kontroloval, či nevyložili nejaký hodnotný a zaujímavý titul, o ktorý by bolo neradno prísť.

[smg id=487 width=400 caption="MdS rozbaľuje svoj predajný stánok"]


Bolo tesne pred desiatou a to sa už objavili a k svojim nickom priznali prví kocogeláci. Arsan vyzeral ako vhodný kandidát na otestovanie môjho stavu dať si ranné pivko a tak sme si objednali pri bare jedno. To už ma ťahal za rukáv nejaké, na štrnásť rokov vyzerajúcé chlápetko. Už-už som ho chcel odohnať mojim obľúbeným: ,,Huš, hajzle!", ale našťastie mi stihol prezradiť, že si hovorí Ninjer. Po krátko hľadani sme sa ako verní kocogeláci presunuli do malej prednáškovej miestnosti. Toebiash zapojil aparatúru a všetko bolo prichystané na prednášku o Bubble Gune #3. K úvodnému predstaveniu fanzinu sa pridal i BeeSee a kedže zakratko sa dostavila krstná mama a autorka obálky Andraste, krst sa mohol začať. Všetko prebehlo hladko a mlieko, ktoré slúžilo ako svätenná voda, oficiálne pokropilo obálku a uviedlo kocogelácky samizdat do života.

[smg id=484 width=400 caption="JP obdivuje Toebiho dokonalú aparatúru"]
[smg id=483 width=400 caption="Andraste"]
[smg id=489 width=400 caption="A už sa to krstí!"]


Nastal čas doplniť ďalšie tekutiny a minúť ďalšie peniaze v komiksových stánkoch. V Seqoyi už som nechal nejaké tie ťažko zarobené tisíce za Predátora: Omnibus, Koralínu, Sandmana a pár amerických zošitoviek. Konečne prišiel rad na Poliakov. Tretí testament žiaľ nemali, ale objavil som komplet prvé štyri diely Náreku stratených zemí a nedávno s BeeSeem spáchané Sny Coraline. Zopár chechtákov som minul aj u Markýza za Crow a nejaké Komety. Prednášky som akosi ignoroval, len sem-tam nakukol do zatemnených miestností, kde sa do mikrofónu vykecávali zväčša polo či úplne plešatí páni.
Ako čas plynul, mohol som si pokecať s Bobom a jeho priateľkou, tiež kocogeláckou prekladateľkou Lolinou. Jeho účasť na Crwcone ma obzvlášť potešila, pretože mi priniesol predlho sľubovaný darček v podobe troch čísiel magazínu Bublinky. Onedlho si k nám prisadlo také zvláštne stvorenie, na prvý pohľad pripomínajúce nejaké nenažrané a večne hladné zvieratko. A veru bolo to tak! Editační žrout v priamom prenose: Elithya. Trocha sme pokecali, posťažovali sa na letteringových patlalov z Transcomxu, riadne si zanadávali na Egmont a jeho sprznený edit Spidermanových dobrodružstiev. To už mi ale riadne škŕkalo v bruhcu, nuž sme sa odhodlali, spolu s BeeSeem natlačiť doň pizzu. Tá dorazila až keď mi v žalúdku hrali Iron Maiden megakoncert. Pod pojmom pikantná pizza si predstavujem jemné štípanie na jazyku s ľahkým dovetkom po prehltnutí. Ale aby ste sa orosili ako Šebrle po dvanástej disciplíne desaťboja, tak to som vážne nečakal!

Hodiny ubiehali a ja som neuvážene opäť navštívil poľský stánok. Asi ma zmiatlo, že mali opäť svoje kmiksy inak naskladané a považoval som ich za iných predajcov. Ale prehŕňanie sa v škatuliach sa oplatilo: všetky štyri v Poľsku vyjduvšie diely Mureny mi začalo hovoriť pane. Opäť som zaskočil do na druhé poschodie na pokec s kocogelákmi, tentokrát výnimočne s kolou namiesto piva. Napäto sme očakávali tretiu hodinu a Toebiho prednášku o neukončených európskych sériách. Toe sa jej zhostil trocha zvláštnym spôsobom. Spoilery boli deklarované od začiatku, ale náš pán administrátor dokázal dej prezentovať tak, že veci neznalí komiksáci v tom mali hokej, ktorý sa dá poriešiť jediným spôsobom: stiahnuť si neoficiálne transcomxácke preklady, prečítať si to a urobiť si vlastný obraz. Dobrá taktika!

Po mierne predĺžnej prednáške počalo vyhlásenie cien Fabula Rasa. Zack odmietol mikrofón a tak sa ho ujal Toe, ktorému mu je zjavne exibicionizmus druhou prirodzenosťou. Absolútnym víťazom sa stal Jirka Grus s Volemanom 3. Nabudúce už musíme zabodovať i s Bublákom a pripraviť dobrou agitáciou nášmu fanzinu miesto v komiksovej sieni slávy, kam dozaista patrí.

Do odchodu vlaku zostávalo ešte trocha času a tak sme drobátko pokecali o pomaly sa končiacom Crwecone. Viac-menej sa všeci zhodli, že to bola akcia vydarená, akurát že viac by sme si podebatovali na klasickom sleze pri pivku (káve, čaji,...nehodiace sa škrtnite). Snáď sa taký kocoslez podarí zorganizovať ešte tento rok.

Cesta vlakom a na druhý deň autobusom už len zavŕšila komiksový víkend snov. Dámy a páni, bolo mi cťou sa ho zúčastniť.

Resumé:
+ klub Cross fajný
+ nákupy komiksov
+ pokec s partičkou kocogelákov

- neotvorený dolný bar
- bludisko v Crosse
- počasie znemožňujúce pokecať si na teráske

Fotečky: možno večer nejaké prihodím, ale viac menej si prezriete tie v prvom príspevku ;)
Poslal BeeSee
 - 01 Červen, 2009, 23:43:44
Výborná práce  :-// :-// :-// Chtěl jsem napsat nějaké postřehy, ale myslím, že tohle stačí, spíš spísnu něco o samotném křtu Bubbláka  ;) Ještě čekám, že mi pošle fotky i Zack, tak uvidíme... však nehoří  :D
Poslal Kocour
 - 01 Červen, 2009, 01:26:48

Tentokrát ve foto-reportu poprvé i souhrn plusů a mínusů, stručně, jasně... a nějaké komenty k fotkám... no jako obvykle... a přidal jsem pár reakcí z Crewního auditka ;)

(+) Letošní Crwecon se jasně nesl v duchu Kocogeláků - oproti minulým rokům se k nám hlásilo o 200% víc Kocogeláků, vlastně možná i víc, než bylo na všech třech Komiks slezech dohromady... A to je fajn... to je hrozně fajn :)

(-) Nestihl jsem pořádně se všemi pokecat :( ... Příště kašlu na to, abych někde mlel blbosti, max o Bubláčkovi nebo Kocogelu ;) , a sedím s někým u stolu ;) Omlouvá se akorát Keki, který si ráno zkočil jen na otočku a valil na zkoušku z angliny a Blokic, který valil tuším na fotbal :)

Citace od: NeutrinoCrwecon byl super! Mimo dražbu jsem navštívil čtyři přednášky (Blair, MdS, Kopřiva+Pavlovský, Prokůpek) a všechny byly naprosto luxusní, podle mého výrazně propracovanější než loni. Drobné výhrady: Blair ke konci moc dbal na převyprávění děje komiksů, MdS mohl naopak přidat trochu "teorie" a Prokůpkovi zase trochu chyběla celková struktura a souvislosti mezi jednotlivými částmi (aby si to člověk líp zapamatoval). Jinak ale všechny přednášky byly zajímavý (v žádném případě nudný) a Grusovy obrázky na dražbě tomu dodaly korunu (ostatní dražitelé ale většinou taky dobrý). Obchodům taky nic nechybělo (nové komiksy, antikvariát, burza, polské komiksy...), jen jsem nepochopil co tam dělal ten obchod s "uměleckými díly" vlevo :)


(+) Na cestu tam i zpět měla naše posádka (Toebiash, BeeSee, Mankin, Blair, Bossi a Sid) extra štěstí, takže na místo jsme dorazili o půl deváté, tedy na čas bez problémů... A ještě mi cesta tam i zpět utekla rychle, bo byla pořád sranda... Výborná tlupa, doufám, že příště bude stejná ;)

(+) Umístění conu v klubu Cross mi vyhovovalo... Když je vedro, ve sklepních podlažích je pořád chládek a naopak na ohřátí je venku velmi prostorná zahrádka. Osvětlení uvnitř mi nevadilo, naopak, šero bylo příjemné (jen zvykat si potom na denní světlo byl mazec ;) I místa bylo dost... Příští rok bych Cross klidně volil znovu

Citace od: KabukimanJá teda nebyl bohužel až do konce,ale jinak musim taky chválit! Fakt dobrý! Úžasný prostory a celkově po tu dobu,co jsem tam byl,tak všechno paráda! Když už chválim,tak ještě pochválim Predátora Omnibusa. Teda musim říct,že mi udělal fakt radost!Doma jsem se do něj hned pustil a prostě musim říct,že tenhle typ komiksů mi tady chyběl! Nic proti moderním Ultimates apod.,ale tenhle čistej,zábavnej retro styl,to je prostě něco,co si vždycky rád přečtu a u čeho se hlavně pobavim. Kresba jakou mam rád,barvy taky jak mám rád,příběh jede,nehraje si na umění a nesnaží se o originalitu za každou cenu, neni to založený jen na sprostejch hláškách..prostě pokud bude vycházet něco takového,tak to budu kupovat! Doufám,že se bude dobře prodávat! Howgh:)


(-) Přehlednost v Crossu. Oproti ostatním "dojíždějícícm" jsem měl tu výhodu, že jsem v Crossu býval co druhý týden cca po 2 roky , když jsem bydlel asi o blok vedle něj... Přesto určit, ze které místnosti je vlastně "velký sál", ze které je "malý sál" a co se kde vlastně děje bylo i pro mne oříškem... Směrovky a plakátky tam sice všude byly, přesto to bylo nějaké chaotické... Ale vždy jsem nakonec trefil ;)
Zahrádku rozšiřovali "už za mého dřívějšího působení" a kavárna byla příjemným překvapením, i když dalším přídavkem k celkovému zmatení...

Citace od: KlaticDobra party..:o).skoda ze jsem musel odejit.... jen me mrzi ze jsem tam nekde nechal vydrazenou malbu od jerieho :o(((


(-) Technické vybavení je spíš menší mínusko - mikrofony byly tentokrát všude a akustika v Crossu je celkem dobrá i bez nich... V malém sále bohužel chybělo plátno a projektor a malý LCD panel prostě nedostačoval... Jirka Pavlovský ale ubezpečil, že příště už bude vše opraveno...
Sedět na lavicích ve velkém sálu bez opření delší dobu též není zrovna příjemné... Snad i to se do příště zlepší...

(+/-) Program. Jen malé, remcavé mínusko, jinak byl program výborný. Spousta věcí se mi kryla, ale to si prostě člověk nevybere - stihnout vše, kecat o vlastním a ještě pokecat se všemi známými se prostě za těch pár hodin nedá...

Citace od: AlexiPřednášky na conu tradičně dobrý. Vypíchl bych plešatce v režiji Pavlovský, Kopřiva. Kraloval tradičně Markýz s velmi poutavě podaným top 10 kde bylo neoficiálním tématem všech prezentovaných děl mrzačení,znásilnění,zabití a putování na sever. Vím že není vůbec jednoduché mluvit před obecenstvem a navíc bez osnovy a papíru celou hodinu tak, aby to mělo hlavu a patu. MdS to zvládl skvěle, ale měl by si dávat pozor na nadužívání slovního spojení "nějakým způsobem". To bylo extrémní a v kontextu "...ten kluk byl nějakým způsobem žid." (mohl by mi markýz vysvětlit jakými přesně způsoby může být člověk žid :-) ) i extrémně komické. Jinak super. Díky za tipy na novou četbu. Mimochodem MdS minule šokoval s Ennisovými Boys, včera ještě víc s Crossed, tak si tak říkám co bude příště. Ti pánové (Ennis i MdS) neubírají plyn.


(+/-) Přednášky, které jsem navštívil, aspoň z části, byly v pohodě až na vydavatelský koutek BB Art / CREW / Netopejr, kam jsem šel jen s tím, že se dobře pobavím... Bohužel jsem se tentokrát tolik nebavil a slyšel dokola pořád to samé, tedy uvažujeme, možná bude, už to mělo být, brzy, brzy... No prostě to úplně stejné, jako minulé roky... Nově ovšem překvapil Jiří Buchal z BB Artu, který mluvil jasně a měl harmonogram vydávání naplánovaný na den přesně dva roky dopředu. Do teď BB Art nezklamal, tak doufám, že ani v budoucnu.

Citace od: ImroChodeniu po pivo do horneho baru bolo divne, ale inak som so svojim prvym Crweconom spokojny. Hoci som si povodne chcel kupit len kometovsky zbornik, nabalil som si plno komiksov, ale na zbornik som zabudol.
Prednasky boli fajn, hlavne uz viem, ze moje pomaly sa zvacsujuce celo predznamenava scenaristicku karieru. ;)


(+) Atmosféra SUPER ;)

(+) Stánky jako obvykle SUPER, byli poláci, figurky, Seqoy a nově i (skoro) pořádný manga stánek

Takže sečteno a podtrženo, ze čtvrtého ročníku mám opět velice dobrý pocit... Doufám, že vydrží napořád ;)[img width=400 align=middle]http://www.kocogel.info/MGalleryItem.php?id=434[/img]
Markýz a Judy (v modrém) rozbalují svůj prodejní stánek... Velké poděkování patří Markýzovi, že prodával a propagoval i našeho Bubláčka ;)

[img width=400 align=middle]http://www.kocogel.info/MGalleryItem.php?id=410[/img]
Jedna ze spousty "skulptur" a podivností okolo a uvnitř klubu Cross... Dříve se tuším tahle věc hýbala a v noci svítila

[img width=400 align=middle]http://www.kocogel.info/MGalleryItem.php?id=468[/img]
BlackJag v celé své kráse

[img width=400 align=middle]http://www.kocogel.info/MGalleryItem.php?id=429[/img]
Tuny figurek!!!

[img width=400 align=middle]http://www.kocogel.info/MGalleryItem.php?id=390[/img]
Fotky ze křtu Bubláčka trojky, v oranžovém Toebiash, v černém BeeSee a křtící slečna je autorka obálky, Andraste
[img width=400 align=middle]http://www.kocogel.info/MGalleryItem.php?id=395[/img]

[img width=400 align=middle]http://www.kocogel.info/MGalleryItem.php?id=427[/img]

[img width=400 align=middle]http://www.kocogel.info/MGalleryItem.php?id=463[/img]
Talpress začne s pořádnou mangou... tedy slavnější série to pořád nebudou, ale aspoň to bude manga, ne jen manhwa ;)
[img width=400 align=middle]http://www.kocogel.info/MGalleryItem.php?id=420[/img]
Obálky k nově připravované sérii od Talpressu

[img width=400 align=middle]http://www.kocogel.info/MGalleryItem.php?id=438[/img]
Polský stánek

[img width=400 align=middle]http://www.kocogel.info/MGalleryItem.php?id=446[/img]
Stánek Seqoye, v jejichž kamenném obchodě lze nyní BubbleGun #3 zakoupit (stejně, jako pár kousků čísla 2)

[img width=400 align=middle]http://www.kocogel.info/MGalleryItem.php?id=475[/img]
Kocogeláci byli všude - jedno z "hnízd" je zde na fotce - zleva Bobova přítelkyně (tuším;), Bobo, Elithya a Mankin

[img width=400 align=middle]http://www.kocogel.info/MGalleryItem.php?id=414[/img]
Představení Aarghu mělo menší zpoždění (Na ČD prostě nelze spoléhat), takže Tomáš Kučerovský (v černém sáčku) zatím bavil obecenstvo vyprávěním o Singapuru a návštěvě komiksového festivalu v Lodži, kde nabral nové zkušenosti. Obzvláště zajímavé muselo být setkání s proslulým francouzským kreslířem Moebiem v Polsku, který doporučuje před a při práci použití marihuany pro lepší tvorbu...  :--

[img width=400 align=middle]http://www.kocogel.info/MGalleryItem.php?id=416[/img]
Naštěstí brzo dorazil i Tomáš Prokůpek a tak přednáška o historii, současnosti a budoucnosti Aarghu a o komiksovém katalogu a výstavě "Návrat komety" mohla plně začít.

[img width=400 align=middle]http://www.kocogel.info/MGalleryItem.php?id=389[/img]
K přednášce se připojil i kreslíř Tomáš Chlud a představil nám své nové vydavatelství Sýpka a jeho plány do budoucna. Na místě byla též k prodeji nová kniha z tohoto vydavatelství, "Safari pláž" od autora vystupujícího pod přezdívkou Mawil

[img width=400 align=middle]http://www.kocogel.info/MGalleryItem.php?id=424[/img]
Vydavatelské okénko Seqence... respektive jeho začátek, více sem nestihl... Vidíte předního představeného SEQENCE Tomáše "Hibiho" Matějíčka

[img width=400 align=middle]http://www.kocogel.info/MGalleryItem.php?id=461[/img]
Drobná ukázka z workshop koutku, kterého se letos mohli zúčastnit jak "klasičtí" komiks kreslící tvořiči, tak i manga kreslíři (a kreslířky;) zvlášť

[img width=400 align=middle]http://www.kocogel.info/MGalleryItem.php?id=400[/img]
Vítězem soutěže "Kdo bude nejmladší na Crweconu" je potomek Petra Litoše ;)

[img width=400 align=middle]http://www.kocogel.info/MGalleryItem.php?id=439
Vyhlašování cen Fabula Rasa - Vyhlašoval Zack (www.comicsdb.cz), pořád do toho něco kecal Toe(http://www.kocogel.info) a do mikrofonu právě hovořící je Jiří Buchal (BB Art), který právě převzal cenu za publikaci roku, kterou se stala kniha "Jak rozumět komiksu".
[img width=400 align=middle]http://www.kocogel.info/MGalleryItem.php?id=476[/img]
Gabriele Dell Otto, promiňte, Petr Litoš (Crew), převzal hned dvě ocenění za knihu "Tajná válka" a to v kategorii "Zahraniční kresba roku 2008" (Dell Otto) a v kategorii "Zahraniční comics roku 2008" (Tajná válka).
[img width=400 align=middle]http://www.kocogel.info/MGalleryItem.php?id=422[/img]
Jirka Grus pak "vyžral" všechny ostatní ceny ;) Bubble Gun prostě neměl šanci před Volemanem trojkou. A Zack netušil, jestli je pod přezdívkou BeeSee žena nebo muž (od tohoto Crweconu mu to už ale bude jasné ;D Takže Jiří Grus získává prvenství v kategoriích "Česká kresba roku 2008", "Český comics roku 2008" i "Český scénář roku 2008".
[img width=400 align=middle]http://www.kocogel.info/MGalleryItem.php?id=403[/img]
Jirka dal vědět, že tento rok ještě vyjde Voleman #4, takže se již nyní snažíme Zacka podplatit, aby příště Bublák vyhrál minimálně v 5 kategoriích, popř. se vytvořila nová kategorie "Český fanzin roku", či Zackem navrhnutá kategorie "Nejlepší Bubble Gun roku". Nemusíte se bát, pokud úplatky selžou, přejdeme k návrhu z publika a najmeme nájemného zabijáka na operaci s krycím názvem "Vole kill man"...

[img width=400 align=middle]http://www.kocogel.info/MGalleryItem.php?id=432[/img]
A takto vypadají spokojení fanoušci po Crweconu
[img width=400 align=middle]http://www.kocogel.info/MGalleryItem.php?id=458[/img]

Úplným závěrem ještě pár zajímavých informací, co jsem kde stihl zachytit:
Vypadá to, že s Rebellionem se konečně podařilo domluvit a tak by příští Crwe mohly být nacpány Sláinem, Soudcem Dreddem apod.
Y: Poslední z mužů bude pokračovat ;)
Začne vycházet Transmetropolitan
Vyjde Superman: Red son, Vycházející hvězdy 2, Komiksové legendy s Conanem a... no spousty a spousty ;)

Toť vše, nechť se stejně vydaří i příští rok

---
Reporty z minulých ročníků:
Crwecon 2008 z pohledu dvou Kocogeláků
Crwecon 2007 - 10 let plných crwe aneb už se na nás řítí Dřeváček!
CrweCon 2006 - čerstvé dojmy z akce

+-Komiksový kalendář

Powered by EzPortal