Odpověď

Při odesílání příspěvku nastala následující chyba:
Upozornění - zatímco jste četl, přišlo 163 nových odpovědí. Možná byste měl upravit svůj příspěvek.
Rozšířené možnosti...
Ověření:
Please leave this box empty:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek

Zadejte znaky zobrazené na obrázku:


Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí

Shrnutí tématu

Poslal sackettboy
 - 21 Květen, 2019, 12:15:35
Citace od: xVEGANx v 21 Květen, 2019, 12:03:43Za hodne dlouho dobu serial, kterej i kdyz se pak vlastne zmenil na geek verzi Friends, tak si porad udrzel stejnou kvalitu. Aktualni, vypointovanej humor a ten konec byl fakt skvelej. Tech 12 serii bylo tak akorat a skoncilo to s hlavou nahore. Za me fakt super.

súhlas, akurát, že podľa mojho názoru ten seriál dokonca stúpal, keďže tá prvá séria má nebavila toľko ako ten zvyšok. to mi bude chýbať asi zo všetkých seriálov najviac. perfektné napínavo skončila aj druhá séria Cobra kai, ale tam to ešte nie je úplny koniec seriálu.
Poslal xVEGANx
 - 21 Květen, 2019, 12:03:43
Citace od: Rass v 21 Květen, 2019, 11:44:59Súhlas, TBBT skončilo nádherne.
Za hodne dlouho dobu serial, kterej i kdyz se pak vlastne zmenil na geek verzi Friends, tak si porad udrzel stejnou kvalitu. Aktualni, vypointovanej humor a ten konec byl fakt skvelej. Tech 12 serii bylo tak akorat a skoncilo to s hlavou nahore. Za me fakt super.
Poslal Botanick
 - 21 Květen, 2019, 11:56:49
Citace od: sackettboy v 21 Květen, 2019, 10:53:52- zrazu sa tam objavilo řekotoči, martellovci, dokonca aj ten malý spratek z orlieho hniezda, o ktorom som si myslel, že už dávno odrtčal kopytá a kde boli doteraz?
- šedý červ veľké sklamanie, Jon predsa tu jeho Missandei nezabil, a evidentne vymytý mozog, je vidieť, že reagoval skoro ako žena asi preto, že nemá gule
- Jon zabije šialenú kráľovnú a preto ho pošlu znovu na zeď ? wtf ?

Myslím, že Riverland tam byl celou dobu ne? Někdy od bitvy bastardů se flákali se Starky. Martellovci a Dorn byli dost směšní, stejně tak Sam sedící na tom soudu (a jeho poznámka o demokracii) stejně tak Sam jakožto mistr v radě (přečetl v citadele tak tři knihy...).
Celá ta její armáda měla naprosto nulový vývoj a na to jak se z ní snažili dělat osvoboditelku, tak právě Missandei byla jediná postava, která se z té linky utvořila.
Celá zeď je směšná Night king je mrtvý, divocí chtějí zůstat na severu... smysl mělo ho tam poslat jako ambasadora/krále/velvyslance právě k divokým.

Obecně Johnův původ byl úplně zbytečnou částí seriálu (a byl teda dost jasný od doby co s tím Ned dělal takové tajnosti) a jak se tu opakuje že postavy měli vývoj, tak tahle postava se vrátila tam kde byla v první serii.. člověk co nic neví - byl za zdí, vedl noční hlídku, vedl tři obří bitvy, byl králem severu (sice asi týden) a na konci je to stejný ňouma jako na začátku.

Denny linka... Jasně jako malé ji někdo nakecal, že má nárok na trůn a že to v její domovině někoho zajímá, ale tak od třetí série ví, že to není pravda a stejně s tím nic nedělá, žádná spojenectví, žádná příprava (neříkám, že tam měl být 20 min dlouhý záběr na to jak si čte, ale měla tak 10 rádců co ji mohli připravovat) a žádný plán! Kdyby Stannis neprohrál tak by kempovali někde na pláži?
Kam vlastně zmizeli Baratheoni? To všichni umřeli u Zimohradu (včetně žen, dětí atp.)? Co ty lodě, které Stannise dovezli za zeď, ty se někam vypařily?
Železná banka sázící na Lannistery, kteří nemají podporu žádného rodu a jsou zavření v citadele?
Tyrion za poslední 4 serie prodělal mrtvici nebo co?
Největší doména GoT když to začalo byla nepředvídatelná úmrtí (teda hlavně Starků), kam se to podělo? Jako Cersei se nepodařilo nikomu sejmout i když ji všichni nenávidí (ani se o to nepokusí)? Dřív všichni všechny zrazovali a teď je najednou celý sever oddaný Sanse a Jonovi? Danny se pokusili zabít snad akorát v první sérii ne?
Brann který nechce být v jednom díle Lordem ničeho chce být v příštím díle král a z nějakého důvodu s tím všichni souhlasí (Dorn nechce vlastní království proč?)
atp.
Poslal Rass
 - 21 Květen, 2019, 11:44:59
Súhlas, TBBT skončilo nádherne.
Poslal xVEGANx
 - 21 Květen, 2019, 11:12:20
Tak Dany si z Neposkvrnenych udelala regulerni NepoSSkvrneny :D
Takhle nejak se chovala kdejaka jednotka Einzatskommando na Vychode.
Uz jenom to, jak se Jon vzdal. To jako prisel dolu a rekl "tak jsem ji kuchnul a drak si ji odnesl"? Kdyby to tak bylo, tak ho na miste zabijou, neverim tomu, ze by ho zajali. Zvlast, kdyz tou dobou sedel i jedinej jeho spojenec Tyrion.
Ale to, ze Dany nikdo nehlidal, kdyz k ni sel, to neni pravda. Byl tam drak a pred tim nez Jona pustil, tak si ho ocuchal a pustil, kolem nej by nikdo neprosel.
A nakonec se ukazalo, ze ve chvili, kdy scenaristi nemohli cerpat material z knizky a byli napred, slo to uplne dolu vodou.
Takze se jim skvele hodil Bran jako takova berlicka, na kterou to vsechno navalej. Bran tam za celej serial neudelal NIC! Jenom o vsem rekl "melo to tak byt... byl si tam, kde si mel byt"...Bran ex machina.

Zaroven jsem dokoukal finale Big bang theory a popravde, sitcom ze studia a emoce to na konci zdimalo vic, nez cely GoT.
Poslal sackettboy
 - 21 Květen, 2019, 10:53:52
Tá scéna s Jonom a dýkou do srdca....tak nejak som si predstavoval scénu pred touto sériou ako Jaime zabije Cersei.

tiež som si to takto predstavoval

u mňa záver totálny prepadák


- zrazu sa tam objavilo řekotoči, martellovci, dokonca aj ten malý spratek z orlieho hniezda, o ktorom som si myslel, že už dávno odrtčal kopytá a kde boli doteraz?
- šedý červ veľké sklamanie, Jon predsa tu jeho Missandei nezabil, a evidentne vymytý mozog, je vidieť, že reagoval skoro ako žena asi preto, že nemá gule
- Jon zabije šialenú kráľovnú a preto ho pošlu znovu na zeď ? wtf ?
- Sansa už v prvej sérii povedala, že chce byť kráľovnou a tak nakoniec sa ňou aj stala
- Arya pripravená na to aby sa stala nejakou nekromancerkou v Ašaii? alebo ako sa to tam ďaleko volá, vyzeralo to na predpripravu spin-off


každopádne by ma zaujímalo, či ľudia dajú šancu spin-offom a či vobec spin-offy majú šancu prežiť ak budú takto dosraté ako posledná séria hlavnej linky
Poslal Wrai
 - 20 Květen, 2019, 20:19:09
Opäť pre mňa rozporu plné finále.Ukázat / Skrýt sekci  :

- Páčil sa mi záber ako Drogon vystrel krídla a chvíľu to vyzeralo akoby patrili Danearys, predtým, než mala príhovor k svojim armádam. Vyzerala ako zlá Disneyovská kráľovná.

- I Drogonová kamufláž sa mi páčila.

- Páčilo sa mi aj to ako bola pri železnom tróne a bolo to skoro ako podľa jej vízie.

- Najväčším víťazom je podľa mňa Sansa, zbavila sa Danearys, získala nezávislé kráľovstvo v ktorom je kráľovnou. Inak podľa mňa mohla kľudne udeliť Jonovi azyl, však jeho podmienka sa viazala na Šesť kráľovstiev. Nechce sa mi veriť, že by Šedý Červ otočil flotilu a šiel by do vojny ak by zistil, že Jon je v Severnom kráľovstve.

- Tá scéna s Jonom a dýkou do srdca....tak nejak som si predstavoval scénu pred touto sériou ako Jaime zabije Cersei.

- Konečná sekvencia s hudbou bola fajná.

Kedy má byť odvysielaný ten záverečný dokument o vzniku Game of Thrones?
Poslal Rass
 - 20 Květen, 2019, 19:47:21
Tak jediné pozitívum vidím v tom, že vo svete Hviezdnych vojen majú materiálu na "adaptovanie" habadej. To im ide.
Poslal myth
 - 20 Květen, 2019, 17:58:09
Citace od: Rass v 20 Květen, 2019, 17:32:58Keď si pomyslím, že DaD teraz dostali na hranie preďalekú galaxiu...  F:/  kurva.

Ono to zase nemusí být tak špatný. Co se vytýká HoT tak je to hlavně to, že vše velmi rychle odsýpá. Tedy to, co předtím vykreslovali jednu celou sérii, nyní dávají za jeden díl. A spíše si myslím, že je to dáno vedením HBO a tím, že dostali méně prostoru. Tedy že už to mají ukončit a ne dělat další 3-4 série.

Poslední série je tak spíše víc filmová než seriálová, kdy se motivace jednotlivých postav podávají zrychleně. Protože jsme zvyklí na ultimátně seriálový přístup, tak to nyní vadí, ale pro filmový to není žádný velký problém, protože tam i tak máš málo prostoru.

Sice zde vše urychlují a zkracují, ale základní motivace zůstávají stejné a vývoj postav je stále lineární, bez zásadních změn jejich chování. Jejich angažování pro film mi tak přijde v pohodě. Na HoT si teď "filmy" vyzkoušely, jsou schopni lineárního vykreslení motivací postavy a na malém prostoru je předeslat a zobrazit. Žehrání na ně je spíše nynější záležitost, postupem času si myslím, že se bude jejich hodnocení zlepšovat.
Poslal Rass
 - 20 Květen, 2019, 17:32:58
Keď si pomyslím, že DaD teraz dostali na hranie preďalekú galaxiu...  F:/  kurva.

+-Komiksový kalendář

Powered by EzPortal