Odpověď

Rozšířené možnosti...
Ověření:
Please leave this box empty:
Jméno nejznámější česko-slovenské komiksové série od Jaroslava Němečka kde je Bobík, Fifinka, Pinďa a Myšpulín - slovo pište bez háčků a čárek!:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí

Shrnutí tématu

Poslal Rhaegar
 - 08 Červenec, 2020, 01:54:32
Citace od: Rhaegar v 07 Červenec, 2020, 17:55:44Kdyby to někomu nedošlo tak celou tuhle výměnu jsem schválně přehrával a tlačil na pilu. Způsob vyjadřování byl jedna velká nadsázka a neztotožňuji se s ním. Duncan odpověděl lehce v tomto stylu a mě přišlo zábavné se toho chytit. Za obsahem toho co jsem řekl si, ale bez výjimky stojím.
Nevytrhávej citaci z kontextu! :D
A samozřejmě, že jsem vyhrál já. Jak mohl vyhrát někdo kdo do diskuze přinesl jen to že anime je velký špatný? >:(
Poslal Duncan Idaho
 - 08 Červenec, 2020, 00:50:21
CitaceKdyby to někomu nedošlo tak celou tuhle výměnu jsem schválně přehrával a tlačil na pilu. Způsob vyjadřování byl jedna velká nadsázka a neztotožňuji se s ním.
Taky. Téměř. ;)  Tééééměř 8-)  8-) Už mi ta žilka hezky naskakovala.
Ale jsem rád, že v roce 2020 se lidé ......škádlí (?) kvůli anime a neslibují si kudlou do pajšlu, protože Klaus je přeci lepší než Zeman a kdo to nevidí, měl by pojít. Jsme kultivovanější, než naši fotrové.
]


Ale samozřejmě jsem měl pravdu já :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :P  :P  :P  :P  :P  :P  :P
Poslal Botanick
 - 07 Červenec, 2020, 21:06:24
Citace od: Rhaegar v 07 Červenec, 2020, 17:55:44Botanick: Tak nemáš koukat na romantická melodramata pro dívky protože já jsem tohle v amine fakt nikdy nezažil  :--

Když tohohle je plný one piece, alchemist, code geass, claymore a bůh ví co ještě, ale je pravda, že já vytáhl z paměti něco co jsem před cca 15 lety sledovat a zkusil to vidět znova, takže to rozhodně nemůže být nějakým komentářem žánru :)
Poslal Rhaegar
 - 07 Červenec, 2020, 20:18:01
Občanku ne. Věk je jenom číslo: #loli :D
Kdybych se chtěl odvolávat na zkušenost tak vytáhnu anime list :D
Tím bych zaflexil více :D
Poslal Rell
 - 07 Červenec, 2020, 19:16:13
Rhaegare, že se nestydíš takhle škádlit Idaha.... rofl
No chvilku jsem si při vaší slovní přestřelce myslel,
že si snad kvůli Anime roztrháte i občanky... :--

Díky bohu, že já mám lásku k Anime na celý život.... :D 
a že je nějaký ten rok méně kvalitních projektů je snad normální....
Takhle to jde přeci i ve filmu či v comicsu (nebo v umění, hudbě) už věky... ;)
Poslal Rhaegar
 - 07 Červenec, 2020, 17:55:44
Botanick: Tak nemáš koukat na romantická melodramata pro dívky protože já jsem tohle v amine fakt nikdy nezažil  :--

Duncan Idaho: Apelování na věk? :D Ale no tak očividnější argumentační faul snad ani neexistuje  F:/ rofl

Kdyby to někomu nedošlo tak celou tuhle výměnu jsem schválně přehrával a tlačil na pilu. Způsob vyjadřování byl jedna velká nadsázka a neztotožňuji se s ním. Duncan odpověděl lehce v tomto stylu a mě přišlo zábavné se toho chytit. Za obsahem toho co jsem řekl si, ale bez výjimky stojím.
Poslal Duncan Idaho
 - 07 Červenec, 2020, 13:38:28
No. Pokud jsi spokojený a baví tě ty seriály, dívej se. Já nebudu. Protože mě nudí na monoha úrovních. Máme jiné standardy kvality. ::)  Nevím kolik ti je, ale kdysi jsem taky čuměl na každou blbost a zkouknul třeba 20 seriálu za rok.
Poslal Botanick
 - 07 Červenec, 2020, 10:32:43
No já to taky trochu "kategoricky odsoudil" a asi si prostě budu pouštět jednou za měsíc Bebopa :D
Vím že to není problém všech anime (možná to není problém a já jsem jenom větší cynik), ale anime jsou tak přecpané emocemi až to bolí :D To je furt x hodin flashbacků a třetinu dílu tvoří koukání na to jak hlavní hrdina vzdorovitě kouká atp. :D
Poslal Rhaegar
 - 07 Červenec, 2020, 02:42:50
Botanick: Tak to je něco jiného když do toho jdeš s otevřenou myslí určitě se může najít něco co tě bude bavit :) Když to kategoricky odsoudíš tak je to něco jiného ;)
Poslal Rhaegar
 - 07 Červenec, 2020, 02:40:37
Shodneme, se že tvůj názor je špatný a buranský. Nevíš co za anime chceš, ale dokud to nedostaneš nedáš pokoj :D

Yuri on Ice lidské drama s prostředí sportu. O čem jiném by také sportovní amine bylo. Autor umí pracovat s dramatem a dodat postavám hloubku. Animace je výborná a projekt byl tak ambiciózní že se od nějakých představení se muselo opustit.
My Hero Academia: Moderní shonen, který se bere to dobré ze všech jeho předchůdců a to co bylo vytýkáno Narutovi nebo Bleachvi nechcá za sebeou takže je to mix starých postupů v moderním kontextu. A 30 let?!Monomýtus byl popsán v roce 1949 a stále se používá. Je jen omezený počet způsobů jak vyprávět příběh aby dával smysl.
KonoSuba: vytrženo z kontextu. Je to parodie na všechny klišé, které jsi psal, že je nemáš rád. Včetně té přílišné sexualizovanosti.
Little Witch Academia: Zase vybral jsi z tech několika desítek co v těch letech vyšli 4 (a co ty další?) a dvěma slovy jsi je shodil. No to jseš pan kritik pane Spáčile :D To umím taky sleduj.
Ghost in the Shell: technika dobrý sluha zlý pán. No kurde to je revoluční myšlenka. Jako by to nezjistili už za průmyslové rovoluce.
Samurai Champloo: Tři rádoby cool teenageři jdou za pomstou a má to bejt vtipný.
Last Exile: Válka zlá. Lidé chcípnout. Kdy asi tuhle myšlenku vymysleli. Možná v pravěku. Vůbec né originální.

Texhnolyze: Post apo co si myslí, že když se tam nic neděj je to jako fylozofický. A blbci co nechápou jak prázdný to je si myslí jak moc to nejni chytrý.

A ne skoro žádné názory. Jen ukazuješ na to co říkám já a říkáš: To je špatně. To je taky špatně. Nelíbí se mi to. Velké špatné. Jako já ti automaticky na všechno co řekneš říct: A to se ti jako líbí? No ty seš blbej. 

Ten směr, kterej si představuješ nikdy nebyl. Otevři si nějaký ten seznam. Kolik procent anime opravdu tvoří ty podle tebe kvalitní kousky? Je to 50% nebo více? Podle mě je to méně. Byli i roky když žádný Cowboy Bebop nevyšel. A tak je to dnes jen jsi dnešní dobu přestal idealizovat. Ne všachno anime dnes je dokonalé. Ale takto to generalizovat bez nějakého názoru, že před 2010 všechno růžové a po 2010 všechno špatně mi přijde velmi naivní.

A jasně všechno kde se nervou střeva nebo se hodinu nedumá nad tekoucí vodou je dětinská zábava nehodných drsných mužů a je to jen výplach pro ženský a děti ;D

Já dostal BAN od Okamury, že má špatně fakty. Evropská unie nazakazovala zombie nože a ani nevěděl co to vlastně je. To je předpokládám stejný :D

PS: Jak jsi přišel na to, že je Abyss dobrý kousek? Jak ses k tomu anime dostal a co ho dělá tak skvělým? (Nejni to o dětičkách co hledají maminku? Taková trapárna.)

PSS: Ptal jsi se na adepty na kult. Tyhle anime už jsou kult ať se ti to líbí nebo ne. A kult neznamená nutně kvalitu.

PSSS: Ty říkáš, že dřív bylo všechno dobré a dnes je vše špatné. Moje hlavní pointa (krome 10 dalsich ktere byli ignorovány aby jsi si mohl vést svou :D) ježe je to furt stejné. Vždy šlo o to vybrat si ze záplavy těch špatných to dobré. Jen klam přežvšiho tě utvrzuje v tom,vže dříve bylo všechno na co jsi sáhl zlato.

+-Komiksový kalendář

Powered by EzPortal