Odpověď

Rozšířené možnosti...
Ověření:
Please leave this box empty:
Jméno nejznámější česko-slovenské komiksové série od Jaroslava Němečka kde je Bobík, Fifinka, Pinďa a Myšpulín - slovo pište bez háčků a čárek!:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí

Shrnutí tématu

Poslal Wrai
 - 30 Červen, 2020, 05:10:26
Hej, ale v USA nie je až také pruderne, ak dačo upravujú tak plošne, žiadne násilie, žiaden sex, dajte tam PG-13 a vybavené...ale to len v rámci filmov...kdezto Japonci sú skôr: násilie v pohode, čreva môžu lietať, krv môže vytekať v hektolitroch, Godzilla môže robiť s deti mastné fľaky, ale obnažené genitálie ani za nič.
Poslal Rhaegar
 - 30 Červen, 2020, 04:52:10
Amerika je v tomhle to samé. Na jednu stranu tam máš hyperbrutální seroše se s exlicitními souložemi jako GoT a na druhou stranu se filmaři mohou zbláznit aby jim filmy prošli komisí.

Navíc pokud jde o genitálie tak ty musí japonci cenzurovat i v regulérním pornu...
Poslal Wrai
 - 30 Červen, 2020, 01:27:17
Japonskej kultúre celkom nerozumiem...na jednej strane majú hardcore mangu, kde ukazujú odrezané hlavy, končatiny, proste extrém...majú automaty s použitým spodným prádlom...na druhej strane genitálie sú hrozné tabu:

https://www.gamesradar.com/cyberpunk-2077-to-be-heavily-censored-in-japan
Poslal quetzalogg
 - 28 Červen, 2020, 21:40:12
OK, když jsi takovej insider, že víš přesně, jak to mají nebo nemají hotový...  :D

Mě na tom hlavně nijak zvlášť nezáleží, pět měsíců sem, pět měsíců tam... Možná si k Vánocům nadělím nějaký nový železo do počítače, aby mi Cyberpunk šlapal do plnejch, a koupím si ho příští červen, až na to vyjdou všechny potřebný patche. Pohodička  :--
Poslal Wrai
 - 28 Červen, 2020, 21:31:26
Ale ta hra je hotová! Keby ju vydal CD projekt teraz, v tejto chvíli, tak ani nepostrehneš rozdiel medzi dnešnou verziou a verziou vydanou v novembri, už robia len mini kozmetické úpravy... proste nám tlačia do hlavy ako chcú, aby bola super a treba ešte na nej popracovať, ale keď vyjde tak tam bude toľko bugov, že sa posiereme a do pár dní vydajú patch.

Už som to zažil pri Zaklínačovi 3, keď ho tiež báj d vej odsunululi.
Poslal quetzalogg
 - 28 Červen, 2020, 21:15:29
Jo, GTA V vyvíjel Rockstar North, kde pracuje 650 lidí, ale podílela se na tom celá řada dalších studií, a trvalo to od roku 2008 do 2013 (a další rok a půl než to vyšlo na Windows). Taky si zkus pustit závěrečné titulky - trvají 36 minut:

Cyberpunk vyvíjí 500 Pšonků ve Wroclavi na všechny platformy naráz.
Poslal Wrai
 - 28 Červen, 2020, 20:14:04
Dnes to už ide rýchlo...máš divízie, menšie štúdia, ktoré sa trebars zameriavajú na pohyb ľudí, ďalšie na grafiku, ďalšie na rozhranie, ďalšie na zvuky, ďalšie na hrateľnosť atď atď...už to dávno nie je o tom, že jedno štúdio robí úplne všetko od A po Z.
Poslal quetzalogg
 - 28 Červen, 2020, 20:09:43
OK, Zaklínač 3 vyšel v květnu 2015, takže to nejsou čtyři roky, ale pět let, ovšem technologická část vývoje určitě není tak dlouho (až v r. 2018 oznámili rozhodnutí vydat to i na Windows, nejen na konzole).

Absolutně si nemyslím, že ta hra bude bezproblémová, a už vůbec si nemyslím, že to dělají kvůli našim modrým očím, a ne pro peníze. To ale nic nemění na tom, že to bezpochyby je šílenej kus práce a že ani 5 let není tak moc.
Poslal Wrai
 - 28 Červen, 2020, 20:01:44
Citacevážně tě, wrai, překvapuje a nasírá, že to nevydali na první slíbený termín?

Áno...pretože si vážne myslíš, že tá hra bude bezproblémová? Vážne veríš, že tu nejde o marketing a robia to z čírej dobroty pre hráčov? Na tej hre pracujú od vydania Zaklínača 3.
Poslal quetzalogg
 - 28 Červen, 2020, 19:54:14
Když se koukám na trailery a gameplaye pro tuhle hru... vážně tě, wrai, překvapuje a nasírá, že to nevydali na první slíbený termín? Mě to připadá jako neskutečně mamutí dílo, které rozsahem minimálně dosahuje, ale spíš o dost přesahuje GTA V.  Poprvé ten záměr oznámili v r. 2012, ale opravdu makat se na tom začalo až někdy před čtyřmi lety, pokud vím. Nepřipadá mi to moc dlouho...

+-Komiksový kalendář

Powered by EzPortal