Odpověď

Při odesílání příspěvku nastala následující chyba:
Upozornění - zatímco jste četl, přišlo 43 nových odpovědí. Možná byste měl upravit svůj příspěvek.
Rozšířené možnosti...
Ověření:
Please leave this box empty:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek

Zadejte znaky zobrazené na obrázku:


Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí

Shrnutí tématu

Poslal Rhaegar
 - Dnes v 00:21:11
Proč seriál The Terror potřebuje druhou sezónu?!
První epizoda teda strašná nuda.
Poslal myth
 - 18 Srpen, 2019, 16:09:43
Olala, díky všem!! :D
Poslal Rhaegar
 - 18 Srpen, 2019, 12:12:04
https://rarbgtorrents.org/torrent/twp4zr9 Jedná se o torrent..
Nebo tady v dobré kvalitě. Titulky. jsou když tak na titulky.com.

Jsem zrovna nedávno stahoval, protože se chystám na opak :D
Poslal nob321ody
 - 18 Srpen, 2019, 11:58:03
Citace od: myth v 18 Srpen, 2019, 11:17:51Plním si resty a vrhl jsem se na Banshee. Musím říci, že to chytlo nejen mě, ale i mojí lepší polovička. :wink: Jen nemohu sehnat nikde 2. sérii, tak ji asi přeskočíme na 3. a potom ji dokoukneme později.
...řekl bych, že na sdílej se to dá najít /link na první díl a druhý .... myslím, že jsou tam i ostatní
https://sdilej.cz/8234134/banshee.s02e01-cz-dabing-.avi
https://sdilej.cz/10451609/banshee-s02e02-cz-dabing-by-hanes-.avi
Poslal xVEGANx
 - 18 Srpen, 2019, 11:20:57
Citace od: myth v 18 Srpen, 2019, 11:17:51Plním si resty a vrhl jsem se na Banshee. Musím říci, že to chytlo nejen mě, ale i mojí lepší polovička. :wink: Jen nemohu sehnat nikde 2. sérii, tak ji asi přeskočíme na 3. a potom ji dokoukneme později.
Zkus alespon takhle
https://serialy.bombuj.tv/serial-banshee
Poslal myth
 - 18 Srpen, 2019, 11:17:51
Plním si resty a vrhl jsem se na Banshee. Musím říci, že to chytlo nejen mě, ale i mojí lepší polovička. :wink: Jen nemohu sehnat nikde 2. sérii, tak ji asi přeskočíme na 3. a potom ji dokoukneme později.
Poslal Rhaegar
 - 17 Srpen, 2019, 19:54:00
Tak jsem konečně dokoukal Wu Assassins

Akce zaručená takovými hvězdami jako je Iko Uwais (zátah) nebo Lewis Tan (Into The badlands) vapdá super. Klasická kung-fu akce kde se zbytečně moc nestříhá a díváme se na sled kopů a úderů. Překvapila mě, ale Katheryn Winnick (Vikings). Myslel jsem si že tam bude jenom na okrasu, ale za svými mužskými kolegy moc nezaostává. Až dodatečně jsem si zjistil, že má černý pásek v Taekwondu karate a je licencovaný bodyguard :)
Jediné co podráží nohy skvělé akci jsou efekty. Vypadají jako kdyby je udělal nějaký poprůměrný youtuber za jeden večer aby si to pak mohl dát do CV :D

A souboj je bohůmžel na celém tom seriálu to jediné zajímavé. Jestliže jsem říkal, že Warrior má nezajímavý příběh tak tady je to totální (omluvte mojí francouzštinu) sračka. Příběh je vyprávěn někde od prostředka. Postavy se vždycky někde zjeví jen protože to scénář vyžaduje. Příběh neustále popírá svůj vlastní lore. No a asi nejlogičtější záminka k souboji je to když si hrdinové v hospodě nechtějí dát kachnu načež se celý lokál zvedne jde jim zmalovat ciferník.

3/5  --neu Jen  pro skalní fanoušky bojového umění.


PS: Netflix k tomu udělal rovnou CZ dabing.
Poslal magik
 - 16 Srpen, 2019, 23:30:18
Citace od: Majkys v 16 Srpen, 2019, 18:53:15Mám za sebou první řadu animáku Final Space a i přes otravnou ukecanost (nebo právě kvůli ní?)  hlavního hrdiny jsem to zhltnul za pár dní. A taky asi díky tomu, že to má jen 10 dílů po 20 min.

Final Space aj mna neskutocne bavil, aj ked neviem preco vlastne  :D  Uz vychadza druha seria, ale cakam kym bude kompletna, nez si ju pozriem
Poslal Majkys
 - 16 Srpen, 2019, 18:53:15
Také sjíždím The boys a jsem nadšen. Všechny postavy mě neuvěřitelně baví (a Urban vypadá jak Walda Matuška  :D )
  Mám za sebou první řadu animáku Final Space a i přes otravnou ukecanost (nebo právě kvůli ní?)  hlavního hrdiny jsem to zhltnul za pár dní. A taky asi díky tomu, že to má jen 10 dílů po 20 min.
  A zcela náhodou jsem narazil na anime seriál Girls und Panzer, který je již staršího data, z r. 2012. Ne, že by se jednalo o bůhvíjaké dílo, ale musel jsem dát alespoň pár dílů kvůli námětu - klasické anime holčičky v uniformách studují na střední škole předmět ježdění v tanku  :.o  a díky tomu jsou v kolektivu oblíbené a mají předpoklady stát se lepšími manželkami a matkami  :D Nekecám.
Poslal Rhaegar
 - 14 Srpen, 2019, 22:20:14
Chtěl bych se omluvit za to co jsem tady řekl o seriálu Warrior.
Příběhu jsem sice stále nepřišel na chuť. Je takový průměrný (to fakt není negativní hodnocení), ale po tom co jsem znovu zhlédl všechny bitky musím změnit názor na akci. Je fakt dobrá a všichni by jste se na to měli kvůli tomu jít podívat.

Pořád jsem s nimi mám pár osobních problémů.
Souboje jsou často velmi krátké a jako divák nemám moc příležitostí se doi nich vcítit. Nepřátelé někdy padají správně a jindy předvádějí veletoče jako kdyby to byl wu-xia (fantasy). Nebo protože né všichni jsou tak dobří tak kamera nebo střih občas není tam kde bych jí chtěl mít.

Tyto problémy jsou však jen velmi zřídkavé a nebylo ode mě fér tyto souboje takto odsoudit a smést ze stolu všechnu tu choregrafii a dobré akční herecké výkony, které si pro nás tvůrci připravili.

Doporučení na 4/5 --poz

A já jsem teď příjemně naladěn na Wu assassins a opak Banshee ;)

A tady máte mého favorita :)

+-Komiksový kalendář

Powered by EzPortal