Odpověď

Při odesílání příspěvku nastala následující chyba:
Upozornění - zatímco jste četl, přišlo 146 nových odpovědí. Možná byste měl upravit svůj příspěvek.
Rozšířené možnosti...
Ověření:
Please leave this box empty:
Jméno nejznámější česko-slovenské komiksové série od Jaroslava Němečka kde je Bobík, Fifinka, Pinďa a Myšpulín - slovo pište bez háčků a čárek!:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí

Shrnutí tématu

Poslal Wrai
 - 27 Červenec, 2020, 18:59:30
Základný opis pre seriál...ale v rozhovore so showrunnerovkou opísala aj tieto veci.
Poslal Rhaegar
 - 27 Červenec, 2020, 18:48:41
Hmm já jsem si teď přečetl, že to má být příběh prvního zaklínače. Takže to zase tak horké nebude.
Takže to bude úplně to samé co už jsme dostali jenom s nižšími produkčními hodnotami a OK ziskem.
Poslal Wrai
 - 27 Červenec, 2020, 18:46:36
Old Republic je v kurze...viď GoT prequel...presne ja si myslím, že Witcher najviac utrpel tým, že má knižnu predlohu. Toto si myslím, že by mohlo fungovať. Diváci budú odbremenení od porovnávania.

Declan de Barra bude showrunnerkou, Andrzej Sapkowski bude ako konzultant...a uvidíme aj to akí boli elfovia pred príchodom ľudí.
Poslal Rhaegar
 - 27 Červenec, 2020, 18:28:13
Witcher "The Old Republic". Víc Monster, víc vědmáků, víc čarodějů... To je cool, ale chtěl jsem to spíše jako hru od CD Projektu. Ne spin off o Ciri o kterém se vedou řeči. Ale prostě tenhle koncept všeho víc aneb zlatá éra zaklínačů má něco do sebe. Výhoda zároveň slabina, je že to nespoléhá na knižní předlohu.

Tudíž žádná očekávání. Žádná srovnávání atd. Bude to takové čisté.
Problém je, že se to kompletně vykašle na lore, který už je tak dost frakturovaný. 
Poslal Wrai
 - 27 Červenec, 2020, 18:15:27
A je to tady! Netlix nariadil vytvoriť prequel spin-off seriál Witchera s názvom "Blood Origin", ohľadom vytvorenia zaklínačov...dej sa bude odohrávať 1200 rokov  pred knihami a uvidíme aj konjunkciu sfér.
Poslal Wrai
 - 17 Červenec, 2020, 01:53:38
Hrac bol vzdy a serialy, filmy sa este netocia, tak postuje co robi vo volnom case
Poslal Rhaegar
 - 17 Červenec, 2020, 01:43:29
Vždycky byl Cavil takový nebo si v poslední době najal nového manažera co ho učí lézt nerdům do řiti? To je teď furt čtu knihy a hraju hry. Barvím figurky Warhammeru... Já mu to nějak přestávám žrát. Zachvilku přijde s tím že dokoukal Naruta a jeho nejoblíbenější anime je Demon Slayer.
Poslal Wrai
 - 17 Červenec, 2020, 01:36:01
Takto...rozobrat nie je tazke, ale dat znova dokopy je uz ina kava, rozoberal som veci od mala...problem bol ze som si nekategorizoval srouby a uz som nevedel kam ktora patri.

Notebook je najhorsi, teraz uz do poslednej srouby a odkrutit a este aj rozdelit spoje....prisahambohu ked som Acer Aspire z 2006 tak mi stacilo len odkrutit zadny plast a bol som pri chladici, kde stacilo odkrutit 3 mini srouby a vytiahol som ventilator prefukol, precistil aj mriezku dal naspat...teraz? Servis.
Poslal Rell
 - 17 Červenec, 2020, 01:23:03
No já už jsem rozebíral snad všechno ...PC, notebooky, telefony, tablety, Playstation, Xbox....no jediné čemu jsem se ještě nedíval na zoubek je nové Nintendo (Gameboy nepočítám, ten sem rozebrán kvůli utopení měl také)...:D


p.s. no nejhorší na rozebrání jsou asi mobily a hlavně notebooky....ty nové musíš, kvůli paměti či HDD rozebrat mimo obrazovky snad celé... ::)
Poslal Wrai
 - 17 Červenec, 2020, 01:12:46
Neviem...PC som zlikvidoval uz pred 16 rokmi...ale pekne to ma vysvietene v tej bedni...rata sa mi ako schvalne rozmazal znacky na krabiciach ale na zostave uz nie...

+-Komiksový kalendář

Powered by EzPortal