Odpověď

Rozšířené možnosti...
Ověření:
Please leave this box empty:
Jméno nejznámější česko-slovenské komiksové série od Jaroslava Němečka kde je Bobík, Fifinka, Pinďa a Myšpulín - slovo pište bez háčků a čárek!:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí

Shrnutí tématu

Poslal strougy
 - 15 Duben, 2020, 17:49:41
H.P. Lovecraft's the Dunwich Horror. Velmi podprůměrný příběh na motivy Lovecrafta, který nenabídne nic, co by výrazněji zaujalo. Zbytečný komiks.

Poslal strougy
 - 20 Leden, 2020, 17:02:52
The Fiction. Hezká myšlenka, avšak marné mé doufání po sofistikovaném meta-příběhu, který spíše než o partě dospělých, co pátrají po ztracených kamarádech, bude o samotném vyprávění příběhů. Nic takového, navíc ten konec byl tak zmatený, že jsem vlastně úplně nepobral, jak se to rozřešilo. Velmi podprůměrný komiks.

Poslal strougy
 - 09 Prosinec, 2019, 17:12:44
UFOlogy. Ucházející reminescence na 80. léta, trochu jsem v tom cítil atmosféru něčeho alá Goonies či The Monster Squad, prostě ten typ příběhu, kde se děti/teenageři nachomýtnou k děsivému tajemství a začnou ho odkrývat. Má to určitý nápad i ne vždy úplně předvídatelnou zápletku, postavu mě neiritovali a i když to ve výsledku víc připomíná prequel k něčemu většímu, tak mě to celé vcelku bavilo.

 
Poslal strougy
 - 13 Listopad, 2019, 15:32:28
Thomas Alsop. Průměrná variace na Johna Constantina, co postrádá aspoň ždibíček jeho charismatu a jeho vtipnost. Hysterie okolo dvojčat zaujala, z toho hlediska to působí až překvapivě realisticky, konec potěšil, ale většinu času to svou nepůvodností a až příliš okatým následováním svého vzoru otravuje. A navíc mě nezaujala ani kresba, takové rozhárané cosi. Palec dolů.

Poslal Rell
 - 23 Říjen, 2019, 14:42:30
to strougy:

Jen v těch "šílenostech"...jak psal Fefty pokračuj....mě se to líbí    --poz  --poz  --poz
...málokde si přečtu tyto mini recenze....povětšinou jsou k nalezení recenze jen na mainstreamové řady...

Apropo... zdá se mi to nebo bylo něco z řady Black Hammer přeloženo i na Kocogelu??
No teď to nemohu nikde najít, ale je možné, že jsem to četl v Angličtině či Polštině a jen na to zapomněl...
Poslal strougy
 - 23 Říjen, 2019, 14:06:19
Citace od: Fefty v 03 Říjen, 2019, 22:08:40To i mně  :D  Už delší dobu sleduju, do jakých šíleností se to pouštíš a i když chápu, že jsi hledač skrytých klenotů a poutník po neprošlapaných cestách, říkám si, že třeba mně by bylo líto toho času, který mi chybí i na fakt dobré komiksy  ;)

Huch, tenhle příspěvek jsem úplně přehlédl. Skryté klenoty hledám rád, to je pravda, ale on je to hlavně následek zvyku ze starých dob, kdy jsem měl v práci na čtení komiksů spoustu času. Budu se muset odnaučit syslit si vše, co mě aspoň trošku zaujme, jelikož pak mám pocit povinnosti to i přečíst. Jenže víš co, starý jezevčík jako já se svých zajetých zvyků drží pevně a nerad je mění.
Poslal strougy
 - 23 Říjen, 2019, 14:03:15
Black Hammer: Age of Doom. Tak v pokračování BH přešel Lemire vyloženě na stranu metafikce, což já rád, navíc to povětšinou i vtipně naplnil kupou odkazů na jiná díla (i když ty momenty alá Sandman si mohl odpustit), že možná přehodnotím své rozhodnutí a začnu to i u CC kupovat, abych to měl doma i na papíře. Tohle je totiž vážně fajn komiks.

Poslal Fefty
 - 03 Říjen, 2019, 22:08:40
Citace od: strougy v 03 Říjen, 2019, 13:54:25Proč se masochisticky trápím s podobnými "díly" mi ale stále zůstává záhadou --th

To i mně  :D  Už delší dobu sleduju, do jakých šíleností se to pouštíš a i když chápu, že jsi hledač skrytých klenotů a poutník po neprošlapaných cestách, říkám si, že třeba mně by bylo líto toho času, který mi chybí i na fakt dobré komiksy  ;)
Poslal strougy
 - 03 Říjen, 2019, 13:54:25
Nightworld. Ne, Image opravdu není zárukou kvality, jelikož jinak by podobný blábol nemohli vydat. Pár puberťáckých hlášek a totálně nepřehledný příběh, který zmateně skáče z jedné hloupé postavy na druhou a jediné, co jsem cítil na konci, byla úleva, že už to mám z krku. Proč se masochisticky trápím s podobnými "díly" mi ale stále zůstává záhadou --th

Poslal strougy
 - 12 Září, 2019, 12:58:54
Gate-Way. Ač by to měla být ukončená minisérie o 4 dílech, tak se zjevně jedná o pouhý prolog k nějakému delšímu příběhu. Teoreticky by mohl být i zajímavý, třeba by se tam něco osvětlilo, tady se naopak neosvětlí nic, skončí to twistem a co je nejhorší, je to otravné a nudné až běda. Po žádném navazujícím příběhu tak pátrat nemíním.


+-Komiksový kalendář

Powered by EzPortal